Samsung Galaxy S8 ve S8 Plus Kullananlar Kulübü

yavuz2424

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Güzel durdu telefon da

Ekli dosyalar

• 20170819_004929.png
    20170819_004929.png
    1.2 MB · Görüntüleme: 652

ugur0106

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öncelikle merhaba elimde samsung s8 var fakat whatsappta ard arda gelen mesajlarda bazen ses kesiliyor bunun sebebi nedir ve aynı sorunu yaşayan var mı acaba

cmlsn

Asistan
Reaksiyon puanı
12
Öncelikle merhaba elimde samsung s8 var fakat whatsappta ard arda gelen mesajlarda bazen ses kesiliyor bunun sebebi nedir ve aynı sorunu yaşayan var mı acaba
bende yasiyorum ve sadece watsapp ile degil farkli uygulamalarda da oluyor yazilimda hala hatalar var malesef gecen gun teknik servisteki bir yetkili ile konustum hepsini rapor ediyoruz dedi son guncellemeden sonra kamera bulaniklasmasi oluyormus ben yasamadim hic ama bunlari da rapor ettik dedi umarim cozulur ufak da olsa hatalar can sıkıyor

ugur0106

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Samsungun en sevdiğüm özelliği her bildirimde ötse vay halimize
Cevabınız için teşşekkür ederim ben cihazda bir sorun mu var diye endişe etmiştim
--- Gönderi Güncellendi ---
bende yasiyorum ve sadece watsapp ile degil farkli uygulamalarda da oluyor yazilimda hala hatalar var malesef gecen gun teknik servisteki bir yetkili ile konustum hepsini rapor ediyoruz dedi son guncellemeden sonra kamera bulaniklasmasi oluyormus ben yasamadim hic ama bunlari da rapor ettik dedi umarim cozulur ufak da olsa hatalar can sıkıyor
Cevabınız için çok teşekkür ederim birde bazen elime aldığımda titriyor acaba sizde de oluyor mu her zaman değil nadiren ekranda bildirim olsun olmasın

hakan-kerem

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Cevabınız için teşşekkür ederim ben cihazda bir sorun mu var diye endişe etmiştim

Cevabınız için çok teşekkür ederim birde bazen elime aldığımda titriyor acaba sizde de oluyor mu her zaman değil nadiren ekranda bildirim olsun olmasın
Onu ayarlardan kapatabiliyorsun bildirim olduğunu sana hatırlatmak için yapıyor bunu bildirim yoksa titremez.
Bahsedilen durum yazılımsal bir hata değil ki neden rapor etmişler?

ugur0106

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Onu ayarlardan kapatabiliyorsun bildirim olduğunu sana hatırlatmak için yapıyor bunu bildirim yoksa titremez.

Bahsedilen durum yazılımsal bir hata değil ki neden rapor etmişler?
siz neden olduğunu düşünüyorsunuz servislik bir durum var mı ?

derx105sberk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar bugün farkettimki beni arayanlar ulaşamıyor ve bende kimseyi arayamıyorum (hattım türk Telekom) telefonu yeniden başlattığımda ise geri geliyor 2 dk sonra yine aynı şey oluyo internetimde dahil. fakat baktığımda full çekiyo sizce neden olabilir( telefonum s8 plus)

merhabalar aynı sorunu ben de yaşıyorum s8 kullanıcısıyım hattım vodafone ben sorunsuz arama yapabiliyorum fakat kimse beni arayamıyor. müşteri hizmetlerini aradım onlarda bir çözüm bulamadılar.Pazartesi günü samsung bayisine gideceğim gelişmeler hakkında size bilgi veririm

Royal99

Asistan
Reaksiyon puanı
25
Arkadaşlar cihazınızda bir sorun yoksa zevk için güncelleme yapmamanızı tavsiye ediyorum. Güncelleme yapınca sorunlar oluşabiliyor. Bırakın android 10 gelsin sizde bir sorun yoksa güncellemeyin.

Hitsu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar 2-3 hafta önce Hepsiburada dan Galaxy S8 aldım. Bir kaç sorum var. Aranızda telefonu su altında kullanan veya hiç acımadan muslukta yıkayan var mı? Bir problem oluyor mu?

M

Murat Burç

SDN Okuru
Arkadaşlar 2-3 hafta önce Hepsiburada dan Galaxy S8 aldım. Bir kaç sorum var. Aranızda telefonu su altında kullanan veya hiç acımadan muslukta yıkayan var mı? Bir problem oluyor mu?
Ben S7'yi suda yıkadım kasayı kontrol et açıklık falan var mı diye su geçirirse servise derdini anlatamazsin(açıklık varsa direk iade et zaten) yoksa abartmamak şartıyla muslukta yıkayabilirsin(muslukta yıkamanın amacını çözemedim ben zevk olsun diye yıkıyordum.)

Hitsu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben S7'yi suda yıkadım kasayı kontrol et açıklık falan var mı diye su geçirirse servise derdini anlatamazsin(açıklık varsa direk iade et zaten) yoksa abartmamak şartıyla muslukta yıkayabilirsin(muslukta yıkamanın amacını çözemedim ben zevk olsun diye yıkıyordum.)

Kasada bir açıklık yok. Bende zevk olsun diye yıkamayı düşünüyorum ama yemiyor :D Hoparlör bozulur vs. diye korkuyorum.

Royal99

Asistan
Reaksiyon puanı
25
Ben fıikiyeyle su sıktım. Sonra çikolatalı süt döküldü telefona güç tuşu basmıyordu. Muslukta yıkadım düzeldi. Yine de suya sokmamanı tavsiye ederim.

srkeremm2

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Telefonumu daha dün Hepsiburada'dan samsung türkiye garantili olarak aldım şu sorunla karşılaşıyorum.

Özellikle 8. Saniyede ki hata;
bu da göremeyenler için videodan kestim ekran görüntüsü
s8 sorunu.jpg

Son düzenleyen moderatör:

hakan-kerem

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Telefonumu daha dün Hepsiburada'dan samsung türkiye garantili olarak aldım şu sorunla karşılaşıyorum.

Özellikle 8. Saniyede ki hata;
bu da göremeyenler için videodan kestim ekran görüntüsü
Ekli dosyayı görüntüle 26644
Swiftkey, Gboard gibi klavyeleri kullanmayı deneyebilirsiniz. Belki başka klavye kullanırsanız sorun çözülür.

Paganini58

Asistan
Reaksiyon puanı
68
İphone 7 Plus Satıp S8+ almalımıyım? Bunu yapan varmı acaba kullanıcılar arasında [emoji5]

Paganini58

Asistan
Reaksiyon puanı
68
Nedir iphone 7 plusta begenmediginiz ? Ya da Samsung Galaxy s8+ da nedir sizi ceken ?
:)
Maceraya gerek yok derim ben ..

2007 den beridir Apple devam ettim. Android düşmanlığım yok. Ne bileyim bazan ciddi bir kaç işi pratik olarak yapmak geçiyor içimden. İOS de bir çok kısıtlama var. Ama İOS de vaz geçemediğim GERİ hareketi var uygulamada iken parmağı sol dipten sağa doğru sürmek, bir geri hareketi yapıyorsunuz. Androidde muhakkak geri tuşuna basmak gerekiyor. Diyeceksiniz ki bu mu. Evet bu benim için gerçekten önemli.
Ama cihaz özellikle s8+ gerçekten tasarım olarak inci gibi[emoji5]

cmlsn

Asistan
Reaksiyon puanı
12
merhaba gunaydinlar
aksam yuzde 100 biraktiginizda sarjiniz ne kadar dusuyor acaba
bende konum senk. bluetooth wifi mobil veri hepsi acik normalde 5 6 dusuyordu ama dun 11 dusmus :(