Samsung Galaxy S8 ve S8 Plus Kullananlar Kulübü

SONG JOONG KI

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Iphone'lara IOS 11 ile gelen şu güvenlik özelliği Android e ne zaman gelir?
Google Aylık güvenlik güncellemesiyle çözebilirmi bu açığı?
Evet Google çözer tabii ki
Dikkat ederseniz iPhone jailbreak yapılırsa karışmam diyor Android de rootdu romdu uğraşmaya benziyor bu jailbreak işi Güvenilir kaynaklardan mesela Google Play Store dan uygulama indirdikten sonra Android de korkmana gerek yok bence
Eğer her gördüğünüz uygulamayı indirmezseniz ne virüs kapar. Ne yavaşlama olur

yavuz2424

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Bildirim tonu ayarlanabiliyor ses menüsünden

2ae82c81bb551d7a8cc3c7547f9ad6a5.jpg
d776f22f7e60f996bad4ff402f5bcf91.jpg

--- Gönderi Güncellendi ---
ihtiyarlık umarım sorunuzu doğru anlamışımdır :D bu aralar bol balık yemeli bence :)
Onu biliyoruz demek istediğim mesaj bildirim sesini istediğimiz ton yani kendi yüklediğimiz bir müziği ton olarak ayarlayamıyoruz

yamakas-i

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arka kamera arkadaşlar durup dururken siyahımsı ince küçük çizgi oluştu biraz lense baskı uygulayınca çizgi hafiften dağıldı sebebi ne olabilir kamera cami temiz görünüyor sildim ama kir filan yok gördüğüm kadarıyla reset attım düzelmedi ön kamerada sıkıntı yok ölü pixsel testide yaptım yok sadece kamerada var

Ekli dosyalar

• 20171018_155238.jpg
    20171018_155238.jpg
    856 KB · Görüntüleme: 512
  • Screenshot_20171018-155413.png
    Screenshot_20171018-155413.png
    604.4 KB · Görüntüleme: 593

despotango

Asistan
Reaksiyon puanı
34
Kameranizi sifirlayin muhtelemen gececektir.. cihazi ilk aldigim donemde benim de kamera bulamik cekiyordu sifirlayinca duzeldi

yamakas-i

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Yok resetledim arka kameranın camını biraz bastırarak sildim çizgi hafif bulanık oldu
Önce bu şekildi

Ekli dosyalar

• Screenshot_20171018-171806.png
    Screenshot_20171018-171806.png
    1.7 MB · Görüntüleme: 629

osmn.ozcn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arakadaşlar bir hafta içinde s8 veya s8 plus alacağım. Hangisini almamı önerirsiniz? hangi renkleri kullanıyorsunuz. Ne renk almamı önerirsiniz. Ben gold sevmiyorum, siyah veya orkide grisi almayı düşünüyorum. Tavsiyeler verir misiniz?

The_King

Asistan
Reaksiyon puanı
38
Dostum zevk meselesi Ben s8 kullanıyorum s8 kompak çıksa onu almıştım Kısacası ben küçük telefon seviyorum

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Arakadaşlar bir hafta içinde s8 veya s8 plus alacağım. Hangisini almamı önerirsiniz? hangi renkleri kullanıyorsunuz. Ne renk almamı önerirsiniz. Ben gold sevmiyorum, siyah veya orkide grisi almayı düşünüyorum. Tavsiyeler verir misiniz?
Ben renk bütünlüğünü sevdiğim için siyah alırdım büyük telefon kullanmayı sevdiğim için s8 plus siyah alırdım

despotango

Asistan
Reaksiyon puanı
34
Ben orkide grisi ve s8 kullaniyorum.. kilif kullanacagin icin aslinda cok da fark etmiyor bence :) seffaf kilif sevmedigini var sayiyorum :)

Ömer Faruk Tan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Herkese iyi akşamlar s8 plus gold modeli kullanıyorum ve su reklamlardaki duvar kağıdını bir türlü bulamadım. Turunculu gökyüzü ve bir tepe olan duvar kağıdı. Tüm google ı ve duvar kağıdı uygulamalarını talan ettim bulamadım lütfen yardımcı olursanız sevinirim. Tüm modellerin duvar kağıdı var ama o duvar kağıdı yok
Yalvaririm su duvar kağıdını biri bulabilirse 3 gündür heryeri talan ettim yok yok yok

Ekli dosyalar

• images.jpg
    images.jpg
    11.8 KB · Görüntüleme: 598
M

Murat Burç

SDN Okuru
Herkese iyi akşamlar s8 plus gold modeli kullanıyorum ve su reklamlardaki duvar kağıdını bir türlü bulamadım. Turunculu gökyüzü ve bir tepe olan duvar kağıdı. Tüm google ı ve duvar kağıdı uygulamalarını talan ettim bulamadım lütfen yardımcı olursanız sevinirim. Tüm modellerin duvar kağıdı var ama o duvar kağıdı yok
Yalvaririm su duvar kağıdını biri bulabilirse 3 gündür heryeri talan ettim yok yok yok
Bu onun koyusu biraz işinizi görür mü?

Ömer Faruk Tan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
M

Murat Burç

SDN Okuru
.
Ilginiz için teşekkür ederim ama bu duvar kağıdı zaten telefonda yüklü özellikle fotoğrafta paylaştığımı aradım ama hiçbir yerde yok artık takıntı haline getirdim 3 gündür arıyorum en son samsung u arayacağım artık
Belki saçma bir şekilde tanıtım amaçlı o kadar aık yapılmış olabilir

Emre Kux351

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Son 3 gündür telefon ısrarla kendi kendine titreşimli geri bildirimi açıyor ben gidip kapatıyorum kendisi tekrar olarak açıyor ve ekran zaman aşımını 15 sn yeye indiriyor nasıl çözebilirim bunu?

seyfullah küçük

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
5 aylı s8 plus da klavye izleri ekranda kaldı değişim istedim yapılmadığından mahkemeye verdim bende galiba kronik sorun oldu bu

Emre Kux351

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Az önce konu hakkında Samsung Teknik destek ile görüştüm sorunu çözmek için Telefonu fabrika ayarlarına dönüştürmem gerektiği söylendi, sorunun sebebi ise virüs kaynaklı veya Yazılım sorunu olabilir dendi ben virüs kaynaklı olduğunu düşünmediğim için Telefonu Fabrika ayarlarına döndürmek istemiyorum ayrıca telefonumda virüs olduğunu da düşünmüyorum cunki 2 tane virüs programı kullanıyorum 1 hafta önce şu Wifi güvenlik açığı yüzünden bi tane daha indirmiştim McAfee Security ve Dr. Web kullanıyorum. Bir sonraki güncellemeyi beklemek istiyorim sorun o zaman çözülür gibime geliyor.
Son 3 gündür telefon ısrarla kendi kendine titreşimli geri bildirimi açıyor ben gidip kapatıyorum kendisi tekrar olarak açıyor ve ekran zaman aşımını 15 sn yeye indiriyor nasıl çözebilirim bunu?

semih61

Profesör
Reaksiyon puanı
43
5 aylı s8 plus da klavye izleri ekranda kaldı değişim istedim yapılmadığından mahkemeye verdim bende galiba kronik sorun oldu bu
bende de aynı sorun var,son zamanlarda iyice artmaya başladı ekrandaki bu sorun zaman geçtikçe s8 ve s8+ lar eskimeye başlayınca daha da artacak belliki.ben daha servise vermedim ama tamir görsün istemiyorum okadar para ver üretim kaynaklı sorundan dolayı serviste uğraş,telefon tamir görsün...

Transistor

Profesör
Reaksiyon puanı
1,085
bende de aynı sorun var,son zamanlarda iyice artmaya başladı ekrandaki bu sorun zaman geçtikçe s8 ve s8+ lar eskimeye başlayınca daha da artacak belliki.ben daha servise vermedim ama tamir görsün istemiyorum okadar para ver üretim kaynaklı sorundan dolayı serviste uğraş,telefon tamir görsün...
Garanti bittikten sonra çıkarsa oturup ağlarım :D

M

Murat Burç

SDN Okuru
Beyler klavye izleri normal değil garantiye verin cihazı.
Ben 16 atlık S7'de bile amoled yanmasına rastlamadım. Böyle bir sorun için cihaz yeni değişime zorlayın. İmkanı olan istanbuldaki emaar mağazasına götürsün.

Yigit6565

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
arkadaşlar s8 almayı düşünüyorum bir sıkıntısı varmı bazıları çok iyi kesinlikle al diyo bazıları sorunları var iphone 7 al diyor.Kafam çok kariştı siz hangisini önerirsiniz

gorkemmalp

Asistan
Reaksiyon puanı
38
arkadaşlar s8 almayı düşünüyorum bir sıkıntısı varmı bazıları çok iyi kesinlikle al diyo bazıları sorunları var iphone 7 al diyor.Kafam çok kariştı siz hangisini önerirsiniz
Bence S8'den vaz geçip İphone 7 almak hata olur farklı yılların cihazları ve S8 bariz daha üstün. Ve bildiğim kadarıyla pek sorunlı bir telefon değil. Bazı kişilere denk gelen nadir sorunlar her marka ve modelde olur o kadarı şans işi bence alınabilir bir telefon.

nextman

Profesör
Reaksiyon puanı
567
Bixby 2.0 geldiydi ne oldu ki [emoji52]

nextman

Profesör
Reaksiyon puanı
567
Bilmiyor musun? Güncellemeleri hep gecikmeli alıyoruz. Ki bence Türkçe birdahaki sürümde(3.0) gelecek
bilenlerin en eskilerindenim desem :) demek han değişse de hancı aynı kalıyor, sorun yok zaten dediğin gibi TR dil desteği olmadı mı tadı çıkmıyor