Samsung Galaxy S8 ve S8 Plus Kullananlar Kulübü

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
Note 8 deki infinity duvar kağıdını s8 e portlama imkaniniz yok mu ?

Xda da bile bulamadım . Ya da baska infinity duvar kagidida olur .

nextman

Profesör
Reaksiyon puanı
567
Note 8 de olan herhangi bir infinity duvar kağıdı . Ama infinity olcak .
Pc ye geceyim bakarım dün bir üye arkadaşa ararken linki kayıt etmiştim bilgi veririm burdan
--- Gönderi Güncellendi ---
Note 8 de olan herhangi bir infinity duvar kağıdı . Ama infinity olcak .
bulduğum bu var eğer değilse önizleme verirsen öyle daha kolay bulmaya çalışırım

Download Samsung Galaxy Note 8 Stock Wallpapers [Infinity Display Wallpapers] - NaldoTech

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
Pc ye geceyim bakarım dün bir üye arkadaşa ararken linki kayıt etmiştim bilgi veririm burdan

bulduğum bu var eğer değilse önizleme verirsen öyle daha kolay bulmaya çalışırım

Download Samsung Galaxy Note 8 Stock Wallpapers [Infinity Display Wallpapers] - NaldoTech

Infinity denen olay wallpaperin enlemesine biraz daha uzun olması değil mi? Sağ sol yaptığında kayması için.

Samsungun duvar kağıtları varya aynı anda hem AOD hem Kilit ekranı hemde ana ekrana duvar kağıdı oluyor , bir de güzel animasyonları var bunlara deniyor infinity duvar kağıdı . Portlanmamış sanırım henüz .

nextman

Profesör
Reaksiyon puanı
567
Samsungun duvar kağıtları varya aynı anda hem AOD hem Kilit ekranı hemde ana ekrana duvar kağıdı oluyor , bir de güzel animasyonları var bunlara deniyor infinity duvar kağıdı . Portlanmamış sanırım henüz .
Anladım xda da bir kaç link gördüm hatta biri 265 mb boyutu 10 adet vardı lakin link kırık infinity wallpaper diye konusu var ama bulursam paylaşırım

LuciferM

Asistan
Reaksiyon puanı
19
Arkadaşlar ben de aranıza Galaxy S8 ile katılmış bulunmaktayım. Cihaz çok güzel fakat bugün şarjını bitirdim sonra yüzde yüze kadar tekrar şarj ettim ama yeni olduğu için mi bilmiyorum şarj çok hızlı gidiyor sizde de öyle mi oldu ?

nextman

Profesör
Reaksiyon puanı
567
Arkadaşlar ben de aranıza Galaxy S8 ile katılmış bulunmaktayım. Cihaz çok güzel fakat bugün şarjını bitirdim sonra yüzde yüze kadar tekrar şarj ettim ama yeni olduğu için mi bilmiyorum şarj çok hızlı gidiyor sizde de öyle mi oldu ?
Hayırlı olsun iyi günlerde kullanın 1 haftaya kalmaz şarjı düzene girer zira her yeni telefonu kullanıcısı elinden bırakmak istemez ayarlar menüler launcher deneme falan yoğun kullanımda herşey açık 1,5gun çıkarıyor bende s8

LuciferM

Asistan
Reaksiyon puanı
19
Büyük ihtimalle öyledir ya. Çünkü tribe soktu beni baya :D Bu arada sabahtan beri smart switchle ugrasıyorum itunes yedeğinide yaptım ama yedek aranıyor diyor kalıyor öyle ya.

Transistor

Profesör
Reaksiyon puanı
1,085
Bana gelmedi gelen varsa söylesin portre modu gelmiş mi?
Şuraya bırakayım malesef gelmemiş.

Ekli dosyalar

• Samsung-Galaxy-S8-Plus-firmware-build-G950FXXU1AQI9.jpg
    Samsung-Galaxy-S8-Plus-firmware-build-G950FXXU1AQI9.jpg
    69.3 KB · Görüntüleme: 718

cmlsn

Asistan
Reaksiyon puanı
12
portre modu 8 ile gelir diye tahmin ediyorum 7.1 i gormeden atlariz bence

emrecrss

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar cihazı alalı 4 ay oldu aldığım gündendir durmadan NEM ALGILANDI VE TUŞLARDA SIKIŞMA MEYDANA GELDİ. Değişim talebinde bulundum 4 kere servise verdim yazılım yükleyip bana geri verdiler. Servisten aldığım günden beri her gün sorun devam ediyor. Değişim istedim ama bunun için 4 kere parça değişmesi yada ilk 1 ay içinde getirmek lazımmış :) Ne yaptımsa ne ettimse değiştirmediler. Servisten aldığım 4 kayıt raporlarıyla Hakem heyetine başvurmayı düşünüyorum ama orda çalışanın dediği bu " başvursan da bir şey cıkmaz abi " .. Anlicağın 3 kağıda geldik yazıklar olsun sana SAMSUNG! 4.5 BİN Çöpe gitti. Telefonu satayım dedim 2 eli 3.200 verdiler :) Size tafsiyem asla almayın Samsung servis ve değişim süreci kesinlikle rezillik. İPHONE Isınmadan ötürü bile cihaz değiştiriyor satmayı düşünürseniz de fiyatı kırılmıyor...

Asla tafsiye etmem S8 iphone dan şaşmayın !!

Royal99

Asistan
Reaksiyon puanı
25
Telefon durduk yere neden titrer bir bilen yokmu arkadaşlar internet kapalı telefon sessizde bildirim yok ama telefon 10 dk da bir titriyor bildirim gelmiş gibi.

osmn.ozcn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar cihazı alalı 4 ay oldu aldığım gündendir durmadan NEM ALGILANDI VE TUŞLARDA SIKIŞMA MEYDANA GELDİ. Değişim talebinde bulundum 4 kere servise verdim yazılım yükleyip bana geri verdiler. Servisten aldığım günden beri her gün sorun devam ediyor. Değişim istedim ama bunun için 4 kere parça değişmesi yada ilk 1 ay içinde getirmek lazımmış :) Ne yaptımsa ne ettimse değiştirmediler. Servisten aldığım 4 kayıt raporlarıyla Hakem heyetine başvurmayı düşünüyorum ama orda çalışanın dediği bu " başvursan da bir şey cıkmaz abi " .. Anlicağın 3 kağıda geldik yazıklar olsun sana SAMSUNG! 4.5 BİN Çöpe gitti. Telefonu satayım dedim 2 eli 3.200 verdiler :) Size tafsiyem asla almayın Samsung servis ve değişim süreci kesinlikle rezillik. İPHONE Isınmadan ötürü bile cihaz değiştiriyor satmayı düşünürseniz de fiyatı kırılmıyor...

Benim de note 5im vardı 2 yıldır hep garantiye gönderdim. Ayıplı üründü ama değişim yapmadılar. En son hakem heyetine gittim. 3 ay içinde belli oldu. Ben kazandım, para iadesi yaptılar. Eğer sorun telefondaysa gerçekten haklı çıkarsınız. Bir an önce gidin başvurun derim.

mia.wallace

Doçent
Reaksiyon puanı
230

üzücü gerçekten...

despotango

Asistan
Reaksiyon puanı
34
Teknik servise Samsung ve bir cok firma özen göstermeli ... olay sadece satmak degil.. samsung peynir ekmek gibi model cikaracagina , var olan serilere servisini duzgun vermeli ..

BabaSchtroumpf

Asistan
Reaksiyon puanı
28

bence tuketici mahkemesine git sonuc alinabilir,sikayet com'a da sikayetini bildir

sikayet.com'a sikayetinizi yazin burdan sonuc alan insanlar var sahsen ben burdaki sikayetleri okuyup alacagim urunler hakkinda bilgi sahibi oluyorum ve gozlemledigime gorede firmalarda onemsiyor bu siteyi.Tuketici mahkemesine gidip sonuc alan cok insanlarda var bence bunu da degerlendirin.Tus konusunda ben, dun magazada telefonu inceledim harbiden telefonun yanindaki tuslar cok kalitesiz ve dandik boyle amiral gemisi bi telefona yakismiyor cidden, umarim bunu s9'da duzeltirler.Galaxy a5 2016'daki tuslara bile dokundugunuzda daha cok kalite hissi vardi.

gorkemmalp

Asistan
Reaksiyon puanı
38
Açıkçası servis konusunda gerçekten oldukça fazla şikayet var Samsung'ta. Ve bu iyi birşey değil, ben de senelerdir Samsung kullanıyorum. Neyse ki şu ana kadar Samsung servisinin bana denk gelen bir yanlışı olmadı, hep gayet güzel ilgilenildi ve hiç para istenmedi. Bu konuda şanslı sayılırım heralde hiç sorun yaşamadım, defalarca kez telefon götürdüğüm halde.

Coskunozturk0053

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
arkadaşlar telefon aksesuarları en ucuz bulabilceniz yer eminönü tahtakale de.. ne ararsan var kılıflar için öyle spigene filan takılmayın gidin kendi gözlerinizle görün.. bütün hanlara girin çıkın ummadığınız yerden efsane ürünler bulcaksınız...

marto1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
beyler selamlar ,

samsung s8 sahibi oldum lakin bir şey farkettim acaba doğrumu mağaza çalışanlarına sordum ama bilgileri sanırım zayıf s8 siyah ile diğer renkler arasında malzeme farklıları var bu doğru mu kime sorsam abi alimünyum diyor ama ben 14 yıldır kalıpcılık yapıyorum malzeme farklı bişey plastik gibi ama diğerlerini incelediğimde resmen aliminyum akıyor kafam bu konuya takıldı yorumlarınız nedir

teşekkürler

tunahanxx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Arkadaşlar merhabalar , S8 kullanımı nasıl bi sıkıntısı var mı acaba ben g3 den beri g5 e kadar lg kullandım şimdi LG G6 ile S8 arasında kararsız kaldım ama gönlüm S8 den yana sizce nasıl bir yol izlemeliyim ?
Samsung servisi sıkıntı diyorlar ama ben g5 i gönderdim servise para iadesi yaptılar 1.5 ay iççinde üstüne koyup G6 mı almalıyım yoksa S8 mi Görüşlerinizi alabilir miyim ? Şimdiden Teşekkürler..

Transistor

Profesör
Reaksiyon puanı
1,085
Arkadaşlar merhabalar , S8 kullanımı nasıl bi sıkıntısı var mı acaba ben g3 den beri g5 e kadar lg kullandım şimdi LG G6 ile S8 arasında kararsız kaldım ama gönlüm S8 den yana sizce nasıl bir yol izlemeliyim ?
Samsung servisi sıkıntı diyorlar ama ben g5 i gönderdim servise para iadesi yaptılar 1.5 ay iççinde üstüne koyup G6 mı almalıyım yoksa S8 mi Görüşlerinizi alabilir miyim ? Şimdiden Teşekkürler..
S8 çok daha üstün.

Transistor

Profesör
Reaksiyon puanı
1,085
nekadardır kullanıyorsunuz hocam telefon nasıl yani g6 ya bakınca ?
3 ay oluyor herhalde. LG G6 dan kat kat daha iyi. Ama F/P Konusunda G6 bir tık daha önde.
Arada 1000TL'ye yakın fiyat farkı var.