Samsung Galaxy S8 ve S8 Plus Kullananlar Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

semih61

Profesör
Reaksiyon puanı
43
Nasıl oluyor ben bulamadım o şekilde ekranı açmayı.
sanal home tuşunun olduğu yere bastırınca sanki fiziksel home tuşuna basmışsın gibi oluyor .
3d dokunmatik panelin gir getirisi,hassaslığınıda ayarlardan ayarlayabilirsin.kullanışlı bir özellik

nextman

Profesör
Reaksiyon puanı
567
Nasıl oluyor ben bulamadım o şekilde ekranı açmayı.
always display kapalı konumda olsun.S8 ekran kapalı konumda iken ekranın tam altından hafif bastırarak parmağınızı yukarı doğru itin titreşim ile kilitli ekran olarak ekranın açıldığını göreceksiniz :)

Emre Kux351

Asistan
Reaksiyon puanı
20
always display kapalı konumda olsun.S8 ekran kapalı konumda iken ekranın tam altından hafif bastırarak parmağınızı yukarı doğru itin titreşim ile kilitli ekran olarak ekranın açıldığını göreceksiniz :)
Denedim ama yapamadım ben mi becekriksiz im yoksa yanlış mi anladim dediklerinizi.

ardaaksu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Örnek video çekmeye çalıştım değerli arkadaşım bu şekilde yapılıyor
emoji4.png
Tapatalk Cloud - Downlaoad File VID-20171006-WA0004.mp4
yalnız o sizin sandığınız gibi yukarı kaydırma işlemiyle açılmıyor ana ekran tuşuna bastığınız için açılıyor

Transistor

Profesör
Reaksiyon puanı
1,085
Aynen o yazılımsal-fiziksel tuştan dolayı. Sadece onun üstüne bassanda aynısı olur. Kaydırmaya gerek yok.

hmk_58

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Bizim bir ark gördüm s8 de duvar kağıdı 3 d idi çok şahane duruyordu. Bilen bilgisi olan var mı.?

nextman

Profesör
Reaksiyon puanı
567
Symbian kullandığım yıllar geldi aklıma ozamanlar arka planda akvaryum calistirirdik [emoji16]

B.H.U

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Full ekran koruyucular genellikle bizim telefonlarda skntili oluyor. Ya ekranin ust tarafi hassasiyetini yitiriyor yada kilif kullanirken ekran kalkmaya basliyor.
Kilif guzel ama onu alabilirsiniz.

abdullahg

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Tesekkürler.Ekran koruyucu olarak ne alabilirim?

nextman

Profesör
Reaksiyon puanı
567
Ben sade silikon kılıf kullanıyorum 360 koruma aldım Aliexpress den ama bildirimleri yukarı aşağı hareketini engelledi sonra canımı sıktı tonla spigen ürünlerine para dökmektense kasko yaptırdım kafam rahat.

Emre Kux351

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Bixby artik play music veya play the music diyince müzik açmıyor ve next song diyince şarkıyı değiştirmiyor sebebini bilen varmı? Ayni ScreenShot'daki cevabı alıyorum.

Ekli dosyalar

• Screenshot_20171008-153302.png
    Screenshot_20171008-153302.png
    947.2 KB · Görüntüleme: 448

hmk_58

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
bixby türkçe desteği yeni yılın başlarında gelecek diyorlar. tam bilgisi olan var mı?

Transistor

Profesör
Reaksiyon puanı
1,085
Kılıf ve ekran koruyucu arayanlara önerim Spigenin Full Glas'ı var. Bu sabah elime geçti. Taktım. Takması plastiğe göre çok çok kolay. Ayrıca portakal kabuğu gibi bir yüzeyi de yok. Ekranı tam kaplamadığı için her türlü kılıfla uyum sağlıyor.
Görüntüsü çok hoş. Telefon hızlandı . Tek eksisi biraz parlıyor ama sorun yok şimdilik.
--- Gönderi Güncellendi ---
bixby türkçe desteği yeni yılın başlarında gelecek diyorlar. tam bilgisi olan var mı?
Tam bilgi kimsede yok. Ama öyle bir söylenti var. Umarım gelir.

hmk_58

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
telefonda hiç film izlemezdim ben ama s8 plus aldım yolculuklarda ızlerım dıye dusunuyorum. Kaliteli şekilde film indirip izliyebileceğim program var mı? İndirmem şart.

yavuz2424

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Arkadaşlar mesaj bildirim sesini istediğimiz ton u ayarlayamı yor mu yuz ben bulamadım ?

gorkemmalp

Asistan
Reaksiyon puanı
38
telefonda hiç film izlemezdim ben ama s8 plus aldım yolculuklarda ızlerım dıye dusunuyorum. Kaliteli şekilde film indirip izliyebileceğim program var mı? İndirmem şart.
Torrent kullanabilirsin ben sürekli kullanıyorum. Ya da tarayıcıda herhangi bi videonun üzerine basılı tutunca videoyu indir seçeneği çıkıyor, bu şekilde de indirebilirsin.

gorkemmalp

Asistan
Reaksiyon puanı
38
Telefonda to rent oluyor mi
Evet, şahsen ben bilgisayardan çok telefonumda kullanıyorum. Film, dizi falan indiriyorum hep. Yalnız utorrent mobil uygulamasını ben pek beğenmediğim için onun yerine Flud isimli torrent uygulamasını kullanıyorum hem türkçe hem de daha fazla ayar içeriyor.

LuciferM

Asistan
Reaksiyon puanı
19
Arkadaşlar S8 için ekran koruyucuyla birlikte kılıf kullanılabilir mi? Eğer olursa Spigen ürünleri birlikte uygun mu bunun için?

mertciftci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaslar S8 Plusi ilk ciktigi gunden beri kullaniyorum ve cok memnunum ancak son zamanlarda kasilmalar ve hatalarla karsilastim. Ornegin bazen telefonum caldiginda cevaplamama ragmen telefonum hala titremeye devam ediyor ve Parmak izini bazen okumuyor yada gecokumaya basladi. Sizce ne yapmaliyim ?

yavuz2424

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Arkadaslar S8 Plusi ilk ciktigi gunden beri kullaniyorum ve cok memnunum ancak son zamanlarda kasilmalar ve hatalarla karsilastim. Ornegin bazen telefonum caldiginda cevaplamama ragmen telefonum hala titremeye devam ediyor ve Parmak izini bazen okumuyor yada gecokumaya basladi. Sizce ne yapmaliyim ?
Yüklediğiniz bir uygulama yapıyordur silseniz bile telefon da bir yerler de uygulamanın kalıntıları kalıyor bu yüzden yüklediğiniz uygulamalara dikkat edin

LuciferM

Asistan
Reaksiyon puanı
19
Kimse kılıf ya da ekran koruyucu kullanmıyor mu ?

Son mesajlar