Samsung Galaxy S8 ve S8 Plus Kullananlar Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

Royal99

Asistan
Reaksiyon puanı
25
Arkadaşlar ben mobile legends diye bir oyun oynuyorum. Oyunu açtığımda hata veriyor uygulamayı kapat diyor saddece ilk açışta oluyor nasıl çözerim?

Reaksiyon puanı
5,171
yine de çoğu cihazın bataryası sıkıntılı samsung'da.
--- Gönderi Güncellendi ---

gereksiz uygulamaları silin. yine düzelmezse samsung diss grubumuza katılabilirsiniz.
Sizinde dediginiz gibi hizli sarjdan kaynakli bunu kapatir yada dusururseniz (qc 2.0)sorun kalmaz

Royal99

Asistan
Reaksiyon puanı
25
Arkadaşlar bende instagram yine sorunlu hiçbirşey yüklenmiyor. Bi profile giriyorum en az 1 dakika bekliyorum yüklenmesi icin. Ayarkardan instagramın ekran formatını 16:9 da yapamıyorum normal internette cok hızlı telefon instagrama girince telefonu atasım geliyor ya yüklenmiyor hic bişey.

Transistor

Profesör
Reaksiyon puanı
1,085
Ben her zaman hızlı şarjı kapatırım (acelem yoksa) bataryaya sıkıntı vermez en azından.

SONG JOONG KI

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
instagrama hepimiz feedback yapalım. yoksa başa çıkılmayacak

despotango

Asistan
Reaksiyon puanı
34
Ben yildim artik story falan bakmiyorum ..arkadaslarimi yarim gormekten onlardan da sogudum hahaha

ibrhmdurna

Öğrenci
Reaksiyon puanı
27
Arkadaşlar Spigen NeoFlex ekran koruyucu aldım ilk takmam olduğu için biraz zorlandım ama başardım tek hatam ilk tecrübem olduğu için kutunun içinden çıkan bütün sıvıyı bitirdim :sweatsmile: ve kutunun içinden iki tane koruyucu çıkıyor yarın bir gün diğerini takmaya kalksam elimde sıvı yok bu sıvının ne olduğu hakkında bir fikri olan var mı nereden bulabilirim tekrar?

kozkir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar Spigen NeoFlex ekran koruyucu aldım ilk takmam olduğu için biraz zorlandım ama başardım tek hatam ilk tecrübem olduğu için kutunun içinden çıkan bütün sıvıyı bitirdim :sweatsmile: ve kutunun içinden iki tane koruyucu çıkıyor yarın bir gün diğerini takmaya kalksam elimde sıvı yok bu sıvının ne olduğu hakkında bir fikri olan var mı nereden bulabilirim tekrar?
Kutusunda, biterse su doldurun yazıyordu.

Snickers

Profesör
Reaksiyon puanı
272
benimki kaskolu alirken ucretsiz yaptilar hem full body kaplama hemde sigorta ;)
Helal olsun tanıdık olmalı aldıgın yer çünkü hep fazladan para istemekteler.Onu yaparken ya da sen anlamadan yapmışlardır.Fiyatı yüksekten vermişlerdir sana işte onu anlamak zor.

KNMX

Dekan
Reaksiyon puanı
3,747
ekran kırpık mı gözüküyor!? bravo samsung ne diyeyim.

Emre Kux351

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Helal olsun tanıdık olmalı aldıgın yer çünkü hep fazladan para istemekteler.Onu yaparken ya da sen anlamadan yapmışlardır.Fiyatı yüksekten vermişlerdir sana işte onu anlamak zor.
Bende kaskolu aldım 2 yıl, hiç telefona zarar verip kasko kullanarak yeni tel aldınız mı diye soracaktim ama yok galiba deneyimleyen
--- Gönderi Güncellendi ---
ekran kırpık mı gözüküyor!? bravo samsung ne diyeyim.
lütfen s8 kullanmıyorsan burda boş boş gereksiz yorum yapma madem samsung u sevmiyorsun git başka marka ları kullan.

KNMX

Dekan
Reaksiyon puanı
3,747
Bende kaskolu aldım 2 yıl, hiç telefona zarar verip kasko kullanarak yeni tel aldınız mı diye soracaktim ama yok galiba deneyimleyen
garantisi bitene kadar garanti kapsamı içindeki yerlere zarar verin. değiştirsinler telefonun şeylerini. her parça ile ömrü 1 yıl artar

cmlsn

Asistan
Reaksiyon puanı
12
aslinda tanidik degil istanbulda emaar daki samsung deneyim magazasinin acilisinda aldim o yuzden ucretsiz yaptilar ve ekstra hediye de verdiler...:)
vr gozluk ve dex cihazi ekstra :)

Transistor

Profesör
Reaksiyon puanı
1,085
tmp-cam-461496699.jpg

Biryerlerde bundan görürseniz kaçırmayın. Bugün merak ettim girdim güzel şeyler var. Vr lar var ve girince göreceğiniz :D Tüm Türkiyeyi dolaşıyorlar herhalde.

Son mesajlar