Samsung Galaxy S7 ve S7 Edge Kullananlar Kulübü

WhereIsMyMind

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar odin ile stock rom kurarken Ap dosyasının yanında BL CP CSC dosyaları ne işe yarıyor? Ben kurulum sonrası 0 bir şekilde kullanmak isiyorum. Geçen yaptığımda telefon eski halindeydi.

Eldorado47

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Selam s7 nin dördüncü şarjı %15 e düştü şarj veriler resimdeki gibi nasıl normalmi sizce ?
Picture.jpg

Eldorado47

Asistan
Reaksiyon puanı
4
resimde görüldüğünden başka bir şey yok aşağıda çalışan programlar var sadece

Eldorado47

Asistan
Reaksiyon puanı
4
şarja taktım artık o listede yazan ekran da ne olursa normal değerler oluyor atamam ss falan ben anlamam o kadar

Eldorado47

Asistan
Reaksiyon puanı
4
evette hiç bir şey yapmadım bu sürede wifi açıktı mesajlar geldi birde bir kaç telefon görüşmesi yaptım o kadar

M

Murat Burç

SDN Okuru
evette hiç bir şey yapmadım bu sürede wifi açıktı mesajlar geldi birde bir kaç telefon görüşmesi yaptım o kadar
Telefonu aktif kullanman gerekiyor pilin bittiğinde orda ekranın ne kadar açık kaldığını bize ekran görüntüsü atman gerekiyor ki pil durumun nasıl bir yorum yapabilelim.

burak0603

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Telefonu aktif kullanman gerekiyor pilin bittiğinde orda ekranın ne kadar açık kaldığını bize ekran görüntüsü atman gerekiyor ki pil durumun nasıl bir yorum yapabilelim.
Isin komikligi teli ne kadar aktif kullanirsan ekran suresi o kadar uzun sarj suresi o kadar dusuk oluyor. ( ornek ekran suresi 6.5 saat normal sarj suresi 1 gun ) tam tersini yapinca da sarj suresi uzun ekran suresi kisa oluyor ( ornek 4.5 saat ekran 2.5 gun sarj suresi ).Bence onemli olan ekrandan ziyade normal sarj suresi.Cunku teli her zaman aktif kullanmiyorsun.Arada muzik aciyorsun aod acik oluyor indirme yapiyorsun ve ekran kapaliyken yaptigin icin bunlari ekran suresinden saymiyor ama teli kullanmis oluyorsun.O yuzden normal sarj suresi 1 gun ve ekranda 4.5 - 5 saat altina dusmuyorsa s7 edge icin iyidir bence.
--- Gönderi Güncellendi ---
Birde benim tele bazen hatta cogu zaman bildirimler bir kac kez tekrarli sekilde geliyir.Ornegin faceden mesaj geldi diyelim.Acik okuyorum cevap yazip siliyorum. 1 saat icinde yine ayni bildirim geliyir.Bu sizdede var mi yoksa sosyal medya uygulamalarindan kaynakli bende bulunan bir sorun mu anlamadim ?

Muratcan82727

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Isin komikligi teli ne kadar aktif kullanirsan ekran suresi o kadar uzun sarj suresi o kadar dusuk oluyor. ( ornek ekran suresi 6.5 saat normal sarj suresi 1 gun ) tam tersini yapinca da sarj suresi uzun ekran suresi kisa oluyor ( ornek 4.5 saat ekran 2.5 gun sarj suresi ).Bence onemli olan ekrandan ziyade normal sarj suresi.Cunku teli her zaman aktif kullanmiyorsun.Arada muzik aciyorsun aod acik oluyor indirme yapiyorsun ve ekran kapaliyken yaptigin icin bunlari ekran suresinden saymiyor ama teli kullanmis oluyorsun.O yuzden normal sarj suresi 1 gun ve ekranda 4.5 - 5 saat altina dusmuyorsa s7 edge icin iyidir bence.
Birde benim tele bazen hatta cogu zaman bildirimler bir kac kez tekrarli sekilde geliyir.Ornegin faceden mesaj geldi diyelim.Acik okuyorum cevap yazip siliyorum. 1 saat icinde yine ayni bildirim geliyir.Bu sizdede var mi yoksa sosyal medya uygulamalarindan kaynakli bende bulunan bir sorun mu anlamadim ?
Kardeşim o Bildirim Hatırlatıcısı.Kapattığın zaman tekrarlamaz.Ayarlar>Erişilebilirlik>Bildirim Hatırlatıcısı.Bu yolu izle ve kapalı konuma getir.

ene49

Asistan
Reaksiyon puanı
61
Bu dediğine aynen katılıyorum.
Buda tam benim işime yarıyor.
Örneğin ben en erken üç günde bir şarja takıyorum.
Çoğu zaman dört günde bir.
Tüm işlerimide görüyorum.
Bana ne ekrandan mekrandan:D

sonerozkaynak

Asistan
Reaksiyon puanı
39
Bugün s7 me pdateknolojiden orjinal led bildirimi kılıf aldım. Samsung mağazasında 250tl burda 120 tl garanti bonusa 3 taksit kargo bedava adamları aradım sordum neden piyasadan ucuz diye toplu alım yapmışlar o yüzden ucuz dedi orginal genpadan alınma samsung türkiye garantili ürün dediler yarın gelir deneyimlerimi yazacam almak isteyen varsa bence bu fiyata hiç kaçırmasınlar

burak0603

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Bugün s7 me pdateknolojiden orjinal led bildirimi kılıf aldım. Samsung mağazasında 250tl burda 120 tl garanti bonusa 3 taksit kargo bedava adamları aradım sordum neden piyasadan ucuz diye toplu alım yapmışlar o yüzden ucuz dedi orginal genpadan alınma samsung türkiye garantili ürün dediler yarın gelir deneyimlerimi yazacam almak isteyen varsa bence bu fiyata hiç kaçırmasınlar
Bende almayi dusunuyorum ama edge icin.Var midir acaba onlarda.Ozellikle siyahi tr piyasasinda kalmamis herhalde.Koskaca Ankara da bulamadim bir turlu.
Kardeşim o Bildirim Hatırlatıcısı.Kapattığın zaman tekrarlamaz.Ayarlar>Erişilebilirlik>Bildirim Hatırlatıcısı.Bu yolu izle ve kapalı konuma getir.
Zaten acik degil.Baska bir sıkıntı var.

SONG JOONG KI

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Yeni güncellemeden sonra mobil internetim çok hızlı bitti. Benim gibi aynı sorunu yaşayan var mı

sonerozkaynak

Asistan
Reaksiyon puanı
39
Bende almayi dusunuyorum ama edge icin.Var midir acaba onlarda.Ozellikle siyahi tr piyasasinda kalmamis herhalde.Koskaca Ankara da bulamadim bir turlu.

Stokta yok 189 liraymış s7 edge için piyasada var ama 250 300 arası

necmi.0201

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Merhaba ben 2. El S7 aldım şarja taktik fakat pil sıcaklığı düşük diye hata veriyor çözüm nedir acil bekliyorum lütfen

Eldorado47

Asistan
Reaksiyon puanı
4
s7 için uygun fiyatlı akıllı saat tavsiye edebilecek olan varmı alışveriş sitelerine baktım ama bilgim olmadığı için karar veremedim

sonerozkaynak

Asistan
Reaksiyon puanı
39
IMG-20170517-WA0019.jpg

Kılıf geldi 119 tl %100 orjinal nerdeyse 250 liraya alacaktım samsung bayiden iyiki almamışım pdateknoloji iyiki varsin

M

Murat Burç

SDN Okuru
Siz neden aldınız o zaman ha bide neden gereksiz sorabilirmiyim yada neden dolayı soğudunuz ??
Benim ki hevesti. O paraya değmediğini anladım. Bir olayı yok bunların.
Bizim ülkede asgari ücret 1400 saat 1000
almanyada asgari ücret 1450 saat 300 bak onların alım gücüne göre ne kadar ucuz ama bizde pahalı bizim alım gücümüze göre argo konuşucam s...ksen bu saatlerin gerekliliğini ve parayı hak ettiklerini kabul etmem.
Napcan saatten oyun mu oynucan anca onu yaparsın.
Ne b.ka yarıyorlar anlamış değilim.

burak0603

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Beyler vodafone a voWi-Fi diye bir sey gelmis.Sebeke yokken wifi uzerinden operatore aramasi yapabiliyorsun falan filan.Sadece s7 ve s7 edge de var.Deneyen var mi ? Nasil yapiliyor yoksa guncellememe mi gelmesi lazim once ?

TZCN

Asistan
Reaksiyon puanı
61
Mayis guncellemesi ne zaman gelecek TR ye? Yemin ederim Samsung un su guncelleme politikasi yuzunden nefret ettigim apple a gecicem. Sinirlerimi altust ediyorlar ya