Samsung Galaxy S7 ve S7 Edge Kullananlar Kulübü

M3rTR

Profesör
Reaksiyon puanı
135
Allah allah tuş yumuşamasıda neymiş. Sıkı sıkı sert kılıflar kullaniyosanız normal bence

Bahadırozc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13

M3rTR

Profesör
Reaksiyon puanı
135
1 günü cıkarmaz oldu [emoji33]
8a5799d7a810dd07acac0316d12ed315.jpg
745ca2dbdb80bb31a9b054ccf0f67e2e.jpg

KerimKrRb

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba, bugün s7 edge aldım. Android 7.0 yükleyip yüklememekte kararsız kaldım. Daha stabil olması için beklemeli miyim sizce ? Yoksa Android 6.0'a göre yeni yazılımda (hız ve şarj) konusunda kayda değer bir değişiklik var mı ?

M3rTR

Profesör
Reaksiyon puanı
135
Merhaba, bugün s7 edge aldım. Android 7.0 yükleyip yüklememekte kararsız kaldım. Daha stabil olması için beklemeli miyim sizce ? Yoksa Android 6.0'a göre yeni yazılımda (hız ve şarj) konusunda kayda değer bir değişiklik var mı ?

Sarj konusunu bilemem ama hizda var gozle gorulur cihaza yeni birsey kurmadiysaniz 7.0 guncelledikten sonra fabrika ayarlarina çevirip oyle kullanin hayirli olsun bu arada hocam

KerimKrRb

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sarj konusunu bilemem ama hizda var gozle gorulur cihaza yeni birsey kurmadiysaniz 7.0 guncelledikten sonra fabrika ayarlarina çevirip oyle kullanin hayirli olsun bu arada hocam
Çok sağ olun... Cihaz hala sim kart takılmadı. ilk incelemelerimi yaptım. Tam aktif kullanmaya başlamadan sizlere danışmak istedim. Güncelleme yaptığım taktirde dediğiniz gibi recover mod da temiz bir sıfırlama yapıcam.

M3rTR

Profesör
Reaksiyon puanı
135
Çok sağ olun... Cihaz hala sim kart takılmadı. ilk incelemelerimi yaptım. Tam aktif kullanmaya başlamadan sizlere danışmak istedim. Güncelleme yaptığım taktirde dediğiniz gibi recover mod da temiz bir sıfırlama yapıcam.
Aynen bir wipelamaniz hoş olur

emreunal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Arakadaşlar benim csc kodu ghana olarak gözüküyor nedeni nedir bunun TR olmasa ne olur illa gerekli mi VoLTE çalışırmı ??

oguzokman

Asistan
Reaksiyon puanı
35
Evet beyler Gear s3 Frontier modeli ile aranızdayım :D Kullanan var mı daha önceden ? Ne yapmalıyım ne yapmamalıyım ?

beyzabetül

Profesör
Reaksiyon puanı
356
telefonumu tekrar servise verdim.sanırım yazılım yüklemişler.ama sürüm olarak 6.0 gözüküyor.yazılım güncel diyor.tekrar 7.0 nasıl yükleyebilirim
birde bu gear vr de hediye kodları nasıl kullanıyorduk unuttum .bilen varmı?

Türe

Asistan
Reaksiyon puanı
58
1 günü çok rahat çıkarıp 2. güne sarkan şarj her geçen gün azalarak gidiyor. Sorunu bir türlü bulamadım en son powerbank'e yapıştırıp gezeceğim telefonu.

unutulmazx

Doçent
Reaksiyon puanı
14
merhaba arkadaşlar s7 edge için en iyi kılıf ve en iyi ekran koruyucu öneriniz nelerdir acaba? link atar mısınız?

isyankar42

Profesör
Reaksiyon puanı
806
406575a565358343becd96670c5d16fb.jpg
s8 edge ikonları nasil olmus arkadaslar.

Not:Dahasıda var ancak simdilik touchwize bu kadarini editleyebildim. Diyerlerinide sonra paylasirim.

erdemhancerr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba s7 edge kullanıyorum android nougat güncellemesi hala gelmedi yazılım güncellemesinden bakıyorum en güncel sürüm yüklü yazıyor fakat 6.0 yüklü nasıl nougat güncellemesini yükleyebilirim vede nasıl telefon üzerinden güncelleme alabilirim?

denişikbirtip

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba arkadaslar. ben s7 edge telefonumu dort ay once ikindi vakti aldim. aksam ezani okundu ibo gibi imana geldim ezan uygulamasini indirem dedim. play store durduruldu dedi. bi daha actim yine ayni hatayi verdi. muzik programi dosyalarim hersey hata verdi. zivanadan cikmak uzereydim ki cem yilmazin hetet hetetet (kapat ac) sakasini hatirladim. yeniden baslattim. once samsung galasxy s7 edge yazisi cikti sonra buyuk harflerle SAMSUNG cikti. sonra bu yazi yanip sonmeye basladi. abartisiz bir bucuk saat telefonun baslamasini bekledim. telefon isinmaya baslamisti kendimi hulya kocyigit gibi hissetmeye baslamistim. kucagimda telefonum, atesi gittikce yukseliyordu, surekli SAMSUNG amblemi yanip sonuyordu cok zavalli hissediyodum. sultan suleyman gibi silkelendim bi anda kendimi gucun zirvesinde hissettim. velhasıl-i kelam bir fatiha uc kulhu okudum uc tusa yedi saniye bastim. telefona tovbe formati cektim bembeyaz bir sayfa actik iki hafta cok iyiydi. 15 inci gun ayni hatayi vermeye basladi. yine ayni azabi yasadim ve son iki aydir haftada bir defa ayni stresi muhakkak yasiyorum. dejavu oluyorum. karakterden karaktere girmeye basladim zeki muren gibi parasutle yolcu ucagindan atlamaktan korkuyorum artik. aman doktor derdime bir çare...

inscrib

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar S7 Edge cihazım var.Kutudan çıkan kulaklığı hiç beğenmedim.S7 Edge ile mükemmel uyum sağlıyor dediğiniz bir kulakiçi kulaklık varsa önerir misiniz ? 100 TL bandında olursa sevinirim.

burak0603

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Beyler csc UAE de kalanlar bence 6.0.1 romu yukleyip denesin.Sonra 6.0.1 den 7.0 a guncellesin.Belki olur.

Birkan Öztürk

Doçent
Reaksiyon puanı
154
Dostlar s7 edge ile tutuş sorunu yaşayan varmı yani ben atıyorum clash royale oynarken elim kenarına geliyor ve saçma sapan kart atıyor mesela durmadan böyle ana ekranda youtubede kenarları tutmamak için elimi ağrıtıyor yani bu sorunu yaşayıpta düzelten varmı birde sizce bu telefon ne kadara satılır?

tugrul_27

Doçent
Reaksiyon puanı
116
merhaba arkadaslar. ben s7 edge telefonumu dort ay once ikindi vakti aldim. aksam ezani okundu ibo gibi imana geldim ezan uygulamasini indirem dedim. play store durduruldu dedi. bi daha actim yine ayni hatayi verdi. muzik programi dosyalarim hersey hata verdi. zivanadan cikmak uzereydim ki cem yilmazin hetet hetetet (kapat ac) sakasini hatirladim. yeniden baslattim. once samsung galasxy s7 edge yazisi cikti sonra buyuk harflerle SAMSUNG cikti. sonra bu yazi yanip sonmeye basladi. abartisiz bir bucuk saat telefonun baslamasini bekledim. telefon isinmaya baslamisti kendimi hulya kocyigit gibi hissetmeye baslamistim. kucagimda telefonum, atesi gittikce yukseliyordu, surekli SAMSUNG amblemi yanip sonuyordu cok zavalli hissediyodum. sultan suleyman gibi silkelendim bi anda kendimi gucun zirvesinde hissettim. velhasıl-i kelam bir fatiha uc kulhu okudum uc tusa yedi saniye bastim. telefona tovbe formati cektim bembeyaz bir sayfa actik iki hafta cok iyiydi. 15 inci gun ayni hatayi vermeye basladi. yine ayni azabi yasadim ve son iki aydir haftada bir defa ayni stresi muhakkak yasiyorum. dejavu oluyorum. karakterden karaktere girmeye basladim zeki muren gibi parasutle yolcu ucagindan atlamaktan korkuyorum artik. aman doktor derdime bir çare...
Kullanıcı adı ile uyumlu kardeşim sana tavsiyem telefonu servise ver kendini de bi doktora göster zira ikinizin durumu da hiç açıcı değil saygılar

mirai

Asistan
Reaksiyon puanı
43
Arkadaşlar S7 Edge cihazım var.Kutudan çıkan kulaklığı hiç beğenmedim.S7 Edge ile mükemmel uyum sağlıyor dediğiniz bir kulakiçi kulaklık varsa önerir misiniz ? 100 TL bandında olursa sevinirim.
Xioami piston 3 kullanıyorum

Sezer2490

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ekranda boydan pembe cizgi sorunu yaşıyorum. Ayni sorunu yasiyan ve ankarada oturan arkadaslar bana ulasabilirler mi