Samsung Galaxy S7 ve S7 Edge Kullananlar Kulübü

SONG JOONG KI

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Hatalı olsun demiyorum ama araplar veya çekler ile aynı anda gelmiyorda 1 hafta sonra geliyor amerika çin olsa snapdragon işlemci öncelik onda derimde bunlarda exynos 8890 ile geliyor en pahalıda bizde satılıyor eğer satışlardaki kazanç ele alınıyorsa
Türkçeyi ayarlamak için diye düşünüyorum.

!/|Believer|\!

Doçent
Reaksiyon puanı
214
Bence kendinizi beklentiye sokmayın, gelmezse yine hayal kırıklığı olur

sonerozkaynak

Asistan
Reaksiyon puanı
39
Bencede öyle herkese kamyon kasasından boşaltma misali gelmez seri no ya göre verirler

burak0603

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Bence en iyisi guncelleme 1 ay gelecekmis gibi dusunmek.Boylece yarin ertesi veya haftaya gelse bile bekledigin vakitten erken geldigi icin daha iyi hissedersin

muhammett99

Asistan
Reaksiyon puanı
17
1d95f0b10fa74d275cdfccfc80fed95f.jpg
a819876a7adff24f04f0473b02f0205b.jpg

7.0 pil kullanimi

beyzabetül

Profesör
Reaksiyon puanı
356
bugün servisteki elemana sordum.yeni güncelleme ancak s8 çıkacağı zaman gelir dedi

beyzabetül

Profesör
Reaksiyon puanı
356
arkadaşlar telefonu servise vermeden önce smart swich ile yedeklemiştim.fakat bilgisayara format attım.ve tekrar smart swich ile ger i yüklemek istedim.daha önce hiç yedeklenmemiş uyarısı çıkıyor.format atınca smart swichdeki bilgiler siliniyor mu? eğer öyleyse bu programı kullanmanın daha ne anlamı var.ben depolama alanı falan sanmıştım
--- Gönderi Güncellendi ---
Servisteki elemenlar neyi biliyorki ya

S8 le de çıkmaz o kadar da deil artık:eek:

burada şubatta çıkılacak deniliyordu.bu eleman neden böyle dedi bende anlamadım

nuclearmoonrise

Doçent
Reaksiyon puanı
181
Telefondan 2 şikayetim var. 3 aydır S7 edge kullanıyorum.

1. 1 kez format attım formattan sonra telefon otomatik olarak hızlı şarj moduna geçmeye başladı. Telefonu kapatıyorum bi bakmışım hızlı şarja geçmiş. Çözüm olarak telefonu kapamadan önce hızlı şarjı kapayıp açıyorum. Bir kez daha format atmakla uğraşmadım.

2. Parmak izini okurken bazen yavaş davranıyor. Okuyor ama ekran açılmıyor 2-3 saniyeliğine donuyor diyebilirim.

3. Nedense yapay ışığın olduğu bir ortamda ağır çekim modunda böyle bi karıncalanma gibi bir şey oluyor. Ama güneş ışığında bu olmuyor. Ya da mesela dijital saati çekerken saatin yenilenmesini fark edebiliyoruz. Bu değişik.

Bunların haricinde herhangi bir sorunum yok. Ama nougat geldikten sonra bir format daha atmayı düşünüyorum ilk 2 sorunun da çözüleceğini umuyorum kendi açımdan.

beyzabetül

Profesör
Reaksiyon puanı
356
formattan sonra bilgisayarımda smart swich klasöür oluştu.sanırım bilgilerim içeerisinde.bunları tekrar nasıl geri yükleyebilirim?

burak0603

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Y
Telefondan 2 şikayetim var. 3 aydır S7 edge kullanıyorum.

1. 1 kez format attım formattan sonra telefon otomatik olarak hızlı şarj moduna geçmeye başladı. Telefonu kapatıyorum bi bakmışım hızlı şarja geçmiş. Çözüm olarak telefonu kapamadan önce hızlı şarjı kapayıp açıyorum. Bir kez daha format atmakla uğraşmadım.

2. Parmak izini okurken bazen yavaş davranıyor. Okuyor ama ekran açılmıyor 2-3 saniyeliğine donuyor diyebilirim.

3. Nedense yapay ışığın olduğu bir ortamda ağır çekim modunda böyle bi karıncalanma gibi bir şey oluyor. Ama güneş ışığında bu olmuyor. Ya da mesela dijital saati çekerken saatin yenilenmesini fark edebiliyoruz. Bu değişik.

Bunların haricinde herhangi bir sorunum yok. Ama nougat geldikten sonra bir format daha atmayı düşünüyorum ilk 2 sorunun da çözüleceğini umuyorum kendi açımdan.
Yapay isikta goruntunun o halde gozukmesi herkeste var.Samsung da Iphone da o yenileme hiziyla alakali.Yalacak bir sey yok.Digerleri hakkinda pek bir fikrim yok.

Glsmcakrr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba. Bugün telefona 70 tiye bu kirilmaz camdan aldım ama hiç memnun kalmadım. Kullanıpta memnun olduğunuz korucusu cam markası nedir? Kenarları da kapatsın istiyorum. Bunu değiştirebilme imkanım olur mu sizce? Bilmeden araştırmadan aldım ve çok pişmanım. Yardımcı olursanız sevinirim

Ekli dosyalar

• Screenshot_20170126-035729.png
    Screenshot_20170126-035729.png
    747.3 KB · Görüntüleme: 324

SONG JOONG KI

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Günaydın öncelikle. Sabahın köründe kalkıp güncelleme denetledim. Gelen giden yok.:(

sonerozkaynak

Asistan
Reaksiyon puanı
39
Perşembe de geldi ama telefona gelen giden birşey yok. Telefonu gerçekten csc kodu türkiye olup güncelleme alan var mı acaba