Samsung Galaxy S7 ve S7 Edge Kullananlar Kulübü

mertcanyılmaz

Asistan
Reaksiyon puanı
19
Anladım onu artık yarın yaparım normalde kaç saat almam gerekli
Ben mobil veri hiç kapatmam dört buçuk saat civarı görüyorum uygulama kapatayım falan hiç uğraşmam instagram twitter vs. Kullanıyorum sürekli bekleme olarak 13-15 saat ekran süresi 4 buçuk saat falan alıyorum yeterli geliyor şuan umarım nougat da daha iyi olur

muhammett99

Asistan
Reaksiyon puanı
17
Bende arap emirlimleri romunu yukledim hix beklemeyin direk yukleyin efsane olmus

SONG JOONG KI

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Biraz önce kaan arlı ile konuştum guncelleme takipcilerden birinden gelmis samsung la güncelleme hakkında konustugunu verilen bilgiye göre bu test amamcliymis perşembe günü herkese güncelleme gelecekmiş dedi bilginize
Olley. Hadi inşallah.

TR_Asker

Asistan
Reaksiyon puanı
37
Perşembe günü, GELMEDİ. Bu kadar sallanmaz güncelleme sanarsın eski cihazlarına veriyorda işlemci ile yeni güncelleme uyumsuzluk olmasın diye bekletiliyor en son çıkan cihazın şuan tepe model cihazlarına bu kadar geç güncelleme verilmez

SONG JOONG KI

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Perşembe günü, GELMEDİ. Bu kadar sallanmaz güncelleme sanarsın eski cihazlarına veriyorda işlemci ile yeni güncelleme uyumsuzluk olmasın diye bekletiliyor en son çıkan cihazın şuan tepe model cihazlarına bu kadar geç güncelleme verilmez
Nasıl bekletilmez ya? Apple gibi verip hatalı mı çıkaın. LG gibi verip geri mi çeksin? HTC gibi verip hiç yenilik vermesin mi?

Okan Turk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Persembe gunu herkes alicak mi guncellemeyi yoksa yine bize gelmesini bekliycekmiyiz

Okan Turk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Bence yine bekleriz gibi geliyo bana herkese ayni anda vermiceklerine gore yine beklicez bize gelmesini ha bugun ha yarn die sabrediyoruz artik boku cikti

K /\ /\ N

Profesör
Reaksiyon puanı
83
UAE romunu tur home csc ile flashlıyorum bakalım ileride OTA da sıkıntı olacak mı:confused:

Black15

Asistan
Reaksiyon puanı
151
Cihazımda ilginç bir şey keşfettim. Telefonu 4g' ye ayarlayınca şarjı daha fazla dayanıyor.

Dejavu0707

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Arkadaşlar kılıf kullanıyormusunuz? Birde kırılmaz cam kullanan varmı?

Mr.S7edge

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar benim bir sorum var yardımcı olursanız çok sevinicem. S7edge kullanıcısıyım 5 ay önce aldım telefonu gayette memnunum ufak tefek sıkıntıları var ama küçük çaplı olduğu için dert etmiyorum fakat dün bir arkadaşım da s7 edge aldı ve telefonları kıyasladık öylesine onun kamerası daha canlı renkli gösteriyor benim ki ona göre biraz cansız duruyor netlikte sıkıntı yok sadece cansız duruyor ayarlara baktık ama bir farklılık yok sizce bu durumun nedeni nedir

Mehmet Kuş

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
beyler 2 ay icinde s7 edge alicam sanirim tavsiye eder misiniz ?

ene49

Asistan
Reaksiyon puanı
61
Arkadaşlar benim bir sorum var yardımcı olursanız çok sevinicem. S7edge kullanıcısıyım 5 ay önce aldım telefonu gayette memnunum ufak tefek sıkıntıları var ama küçük çaplı olduğu için dert etmiyorum fakat dün bir arkadaşım da s7 edge aldı ve telefonları kıyasladık öylesine onun kamerası daha canlı renkli gösteriyor benim ki ona göre biraz cansız duruyor netlikte sıkıntı yok sadece cansız duruyor ayarlara baktık ama bir farklılık yok sizce bu durumun nedeni nedir
Hiç dert etme.
Bütün telefonlar öyle.
Kamerası aynı olan binde bir bulursun.
Her ülkenin cihazı farklı.
Bunu bizzat hem nokia'da hem samdung'da hemde Discovery telefonlarda kendim gördüm ve yaşadım.

burak0603

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Fransa yada geldi.Hadi bakalim bugun yarin duser herhalde.

Bahadırozc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Arkadaşlr bu güncellemeleri nerden hangi siteden takip ediyosunuz? Yarın öbür gün inşallah bize de gelir

Mr.S7edge

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Hiç dert etme.
Bütün telefonlar öyle.
Kamerası aynı olan binde bir bulursun.
Her ülkenin cihazı farklı.
Bunu bizzat hem nokia'da hem samdung'da hemde Discovery telefonlarda kendim gördüm ve yaşadım.

Kardeşim ama arkadaşımın ki benim ki gibiymiş ilk başta baya uğraştım bişiler yaptım kendiliğinden düzeldi dedi anlamadım bende saçma bir durum.

TR_Asker

Asistan
Reaksiyon puanı
37
Nasıl bekletilmez ya? Apple gibi verip hatalı mı çıkaın. LG gibi verip geri mi çeksin? HTC gibi verip hiç yenilik vermesin mi?
Hatalı olsun demiyorum ama araplar veya çekler ile aynı anda gelmiyorda 1 hafta sonra geliyor amerika çin olsa snapdragon işlemci öncelik onda derimde bunlarda exynos 8890 ile geliyor en pahalıda bizde satılıyor eğer satışlardaki kazanç ele alınıyorsa