Samsung Galaxy S7 ve S7 Edge Kullananlar Kulübü

KRIPTEKS_00

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Dün Kaan abiyle konuştum en geç pazartesi veya salı kesin gelir dedi güncelleme yani erken de gelebilir

jdmkaan91

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Bugün s7 edge imi almış bulunuyorum ayarlarimi nasıl yapmam gerek sarjimin daha çok gitmesi için bana yardımcı olursanız çok sevinirim iyi günler..

!/|Believer|\!

Doçent
Reaksiyon puanı
214
Bugün s7 edge imi almış bulunuyorum ayarlarimi nasıl yapmam gerek sarjimin daha çok gitmesi için bana yardımcı olursanız çok sevinirim iyi günler..
Senkronizasyonu ve konumu kapat. Uygulamalar kısmından kullanmadığın uygulamaları kaldır. Zaten pil rahat 1 gün yetecektir sana aşırı tel kullanımın yoksa. Hayırlı olsun

WhereIsMyMind

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Senkronizasyonkapatıldığında Gmaile mailler gelmiyor Onu nasıl halledebilirim ?

WhereIsMyMind

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
senk. kapalı iken otomatik mail alma mümkün değil mi ? 3. parti uygulama ile yapabilir miyiz ?

Loamsdown

Asistan
Reaksiyon puanı
27
Arkadaslar s7 aldim 1 hafta oldu mobil veri acilmio illa reset yeniden baslatma yapinca baglaniyo hattim vodafon hatla ilgisi varmi bilmiom genelde servis format atip geri gonderiyormus bi kac yerde baktm ne yapabilirim servisemi gitmeliyim herseyi denedim yeniden baslatiyorum mobil veri acilio sonra wifiye baglanio wifi kapatiyorum mobil veri ac kapa yapiorum yine baglanmiyo acil destek
bendede oluyor o dostum vodafone ile alakalı 4.5 g de sıkıntı vaar mobil ağ ayarlarından 3g 2g yi seç 4.5 g ye ihtiyacın olmadığında

WhereIsMyMind

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Peki sizin telefonunuzda mobil veri açıkken üst kısımda 4G mi yoksa 4.5G mi yazıyor ? Bende her zaman 4G yazıyor.

zaferozkan

Asistan
Reaksiyon puanı
9
Senkronizasyonu ve konumu kapat. Uygulamalar kısmından kullanmadığın uygulamaları kaldır. Zaten pil rahat 1 gün yetecektir sana aşırı tel kullanımın yoksa. Hayırlı olsun
Herşey açık 90 küsür uygulama kurulu hiçbir kısıtlama yok böyle de bir günü rahat çıkarıyorum

zaferozkan

Asistan
Reaksiyon puanı
9
Screenshot_20170104-022552.png

sonerozkaynak

Asistan
Reaksiyon puanı
39
Burdan herkese başıma gelen bir olayı sizede soracağım hattım turkcell ve lte volte hd ses ayarını aktif ettim. Aktif etmeden önce hat üzerinden görüntülü arama yapıp alabiliyordum ama hd ses volte aktif yapınca kendim karşı tarafı görüntülü arayabiliyordum ama kesinlikle kimseden alamiyordum neler yaptım olmadı turkcell müşteri hizmetlerini aradım onlara da dedim bana *#li bir kod girdirdi tüm yönlendirmeler iptal ettirdi ama yine olmadı turkcell müşteri hizmetlerine bu volte ayarını sordum bana sanki o ayardan kaynaklandı gibi geldi dedim ama kesinlikle alakası yok dediler. Sonra çözümü samsung müşteri hizmetlerini aramaçta bulayım dedim samsung bana telefona başka hat tak öyle dene dedi en son çare telefona format at dedi olmazsa telefonu servise gönderin dedi. Dediklerini yaptım ama sonuç yine aynı bende şu ayarı iptal ettirdim yani volte hd ses sonra hemen düzeldi. Ama kafama takılan şuydu. Ben hd ses ayarını turkcellden yaptım telefona vodafone hat taktığımda bile sanki turkcellden yaptığım telefonun donanımına etki etmiş gibi görüntülü arama alamadım buna hayret ettim. Hatta samsungun müşteri hizmetlerine bu durumu açıkladım. Düşünsenize turkcellden hd ses ayarını yapıp başka hatta geçsem kesinlikle telefon bozuk sanıp garantiye gönderecektim böyle bir saçmalık olabilirmi. Acaba sizin başınıza böyle bir olay geldimi denediniz mi

Reaksiyon puanı
14
--- Gönderi Güncellendi ---
Ben de şuan aynı durumdayım sabah uyandığımda bi baktım telefonun ekranı aynı sizin resimlerde olduğu gibi olmuş siz çözüm olarak en son ne yaptınız nasıl hallettin ücret falan
Merhabalar ben yaklaşık 1 aydır s7 edge telefonu aldım ve bu sabah uyandığımda ekranda siyah beyaz seritler oluşmuş ekran parlaklığını artırdıkca azalıyor kistikca büyüyor 4 serit halinde üstelik hattın üzerinden aldım tarifeye ek ne yapmam gerekiyor kendim halledebilirmiyim
Nereden aldıysanız öncelikle oraya götürün.Cihazınızı servise yollayıp büyük ihtimalle değişim yaparlar.O izler herhangi bir darbeden dolayı olamaz bunu söyleyeyim.Ekranla alakalı kronik bir sorun mevcut.Bu Samsungun kullandığı ekranla alakalı.Ölü piksel sayısı telefonu kullandıkça azalıyor bu da direkmen böyle bir soruna yol açıyor.

SalihKarademir

Asistan
Reaksiyon puanı
27
hocam kasko yu nerden nasıl yaptırdınız acaba ? satın alma işleminden sonrada yapılaabiliyormu yada :D
Kasko yaptirabilirsin.Ama benim kaskom galiba Vodafone cep kurtaran in hizmeti telefoncuya gidip sormanızı tavsiye ederim ama detayları iyicede öğrenin
Başkan bu ne böyle sen nerde oturuyorsun :)
Burdan herkese başıma gelen bir olayı sizede soracağım hattım turkcell ve lte volte hd ses ayarını aktif ettim. Aktif etmeden önce hat üzerinden görüntülü arama yapıp alabiliyordum ama hd ses volte aktif yapınca kendim karşı tarafı görüntülü arayabiliyordum ama kesinlikle kimseden alamiyordum neler yaptım olmadı turkcell müşteri hizmetlerini aradım onlara da dedim bana *#li bir kod girdirdi tüm yönlendirmeler iptal ettirdi ama yine olmadı turkcell müşteri hizmetlerine bu volte ayarını sordum bana sanki o ayardan kaynaklandı gibi geldi dedim ama kesinlikle alakası yok dediler. Sonra çözümü samsung müşteri hizmetlerini aramaçta bulayım dedim samsung bana telefona başka hat tak öyle dene dedi en son çare telefona format at dedi olmazsa telefonu servise gönderin dedi. Dediklerini yaptım ama sonuç yine aynı bende şu ayarı iptal ettirdim yani volte hd ses sonra hemen düzeldi. Ama kafama takılan şuydu. Ben hd ses ayarını turkcellden yaptım telefona vodafone hat taktığımda bile sanki turkcellden yaptığım telefonun donanımına etki etmiş gibi görüntülü arama alamadım buna hayret ettim. Hatta samsungun müşteri hizmetlerine bu durumu açıkladım. Düşünsenize turkcellden hd ses ayarını yapıp başka hatta geçsem kesinlikle telefon bozuk sanıp garantiye gönderecektim böyle bir saçmalık olabilirmi. Acaba sizin başınıza böyle bir olay geldimi denediniz mi
Güzel tespit demek ki bu oparotrlerin gizliden yaptıkları bir bit inigi var

Memojjj

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
20170121_082610.jpg
20170121_082610.jpg
Pilin tam üzerinde çizdiğim gibi ufak bir nokta var cizdigimdende ufak nokta gibi screenshotta gözükmüyor ölü piksel falan mı sizce ?

SalihKarademir

Asistan
Reaksiyon puanı
27