Samsung Galaxy S7 ve S7 Edge Kullananlar Kulübü

9403

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Kardeşim ayarlara gir. En altta cihaz hakkındanın hemen üstündeki seçenek. Onun içinde görürsün zaten. Bilmiyorsan diye yardım ediyorum.
Ulan tum mallar da beni buluyor sabrimi zorluyor ergen ya. O oraya kendiliginden mi geliyor? Gelistirici secenekleri diye bisey telefonda hali hazirda var olan birsey mi? Hz Ademden beri o orada vardi da ben mi anlatmaya üşendim? Hadi diyelim bilmiyorum. Birine sen boyle anlat üstüne birde ısrar et bak iste ayarlarda en altta duruyor de "hani nerde amk malı" derler sana. Zira kimse senin o secenekleri hali hazirda açtığını bilmez. Ben sana 'onu acmayı bilmiyorsundur sorduguna göre' diye dusunup acman icin yol gösterdim. Senin bana 'Ben biliyorum zaten acmayi baska bisey sordum eyvallah' demen yeterli. 16 yasindaki ergenler gibi trip atarsan bende burda sana saydırırım işte.

9403

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Arladaslar kalvyemde tl simgesi neden yok iphonelarda var
O samsungun tercihi. Samsung Türkiye'yi pek önemsemediğinden olsa gerek. Apple o konularda Turkiye kullanicilarina yönelik daha etkin. Buda samsungun ayıbı. Türk rom surumlerine koyulabilirdi.

MustafaHan1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Ulan tum mallar da beni buluyor sabrimi zorluyor ergen ya. O oraya kendiliginden mi geliyor? Gelistirici secenekleri diye bisey telefonda hali hazirda var olan birsey mi? Hz Ademden beri o orada vardi da ben mi anlatmaya üşendim? Hadi diyelim bilmiyorum. Birine sen boyle anlat üstüne birde ısrar et bak iste ayarlarda en altta duruyor de "hani nerde amk malı" derler sana. Zira kimse senin o secenekleri hali hazirda açtığını bilmez. Ben sana 'onu acmayı bilmiyorsundur sorduguna göre' diye dusunup acman icin yol gösterdim. Senin bana 'Ben biliyorum zaten acmayi baska bisey sordum eyvallah' demen yeterli. 16 yasindaki ergenler gibi trip atarsan bende burda sana saydırırım işte.
Bak gerizekalı kardeşim. telefonun ayar arama kısmında çıkmadığı için özellikle telefonunu 7.0 a güncelledin mi diye sordum. Dangalak dangalak klavye yiğitliği yapma seni komaya sokarım Geyik.

MustafaHan1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Beyler boyle yaptim sikinti olmaz dimi
5fc9d4461f6d402ee8f3cbebcdebc91d.jpg

1877385da9cda256aa0958cc1da6bd62.jpg
Kardeşim şu linkte soruna daha net bir cevap bulabilirsin.
http://www.andronova.net/android-telefonunuzdaki-gelistirici-secenekleri-hakkindaki-detayli-bilgiler

M

Murat Burç

SDN Okuru
Android 6.0.1 ve S7/S7 Edge den memnunmusunuz beyler. Sorun sıkıntı var mı

Bartu Bilgi

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Beyler decsthloms giriyoruö herhangi bişeye tıklsyınca böyle oluyor nabayım
662e5244e1cabf4f2c2d7237dedede6f.jpg

M

Murat Burç

SDN Okuru
Biri kulübe gelse yazıyı görse direk çıkıp gitse 7 plus çöpünü alacak desene ..

Lonesomecowboy

Doçent
Reaksiyon puanı
198
Turkcellde salla kazan kampanyasi var. Hesabim uygulamasina giris yaparak kampanyadan yararlanabilirsiniz. 10gb internet, 1 gb haftalik, 10.000 dk veya 100 dk veriyor....

kosed

Asistan
Reaksiyon puanı
20
10 bin dk verdi ben daha 900 dakikayi yarilayamiyorum :) internet verse iyi olcakti

TR_Asker

Asistan
Reaksiyon puanı
37
bana 10 gb internet geldi 4.5g ile wifide sorun var cs açtım ping falan olmadan oynanıyor Turkcell ile 4.5g oldukça güzel

M

Murat Burç

SDN Okuru
Vodafone bana bir defa yemek sepetinden 20 tl verdi bir güzel karnımı doyurmustum. İyi dedim bu iş olur
Şimdi ne veriyor 3 saat içinde vodafone ler ile 50 dk
3 saatlik 250 mb
Ne desem bilemiyorum ben ya:D

!/|Believer|\!

Doçent
Reaksiyon puanı
214
Bana da 10 gb verdi turkcell. Yalnız bunlar böyle bol keseden dağıtabildiklerine göre baya kâr ediyolar.

nuclearmoonrise

Doçent
Reaksiyon puanı
181
Beyler benim sormak istediğim bir şey var.

Ben normalde telefonu hep titreşimde kullanırım ama çoğu zaman telefon çalarken duymuyorum. Sesli moda almak istiyorum fakat diğer her şeyin titreşim modundaki gibi olmasını istiyorum yani sadece zil sesi için. Baktım ama böyle bir ayar bulamadım çeşitli bildirimler gelirken telefon titremiyor. Bir çözümü var mı?

SONG JOONG KI

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Beyler benim sormak istediğim bir şey var.

Ben normalde telefonu hep titreşimde kullanırım ama çoğu zaman telefon çalarken duymuyorum. Sesli moda almak istiyorum fakat diğer her şeyin titreşim modundaki gibi olmasını istiyorum yani sadece zil sesi için. Baktım ama böyle bir ayar bulamadım çeşitli bildirimler gelirken telefon titremiyor. Bir çözümü var mı?
Ses açmadan sonra aşağı kaydırıp bildirim sistem vs. seçenekleri var. oradan istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz;)