Samsung Galaxy S7 ve S7 Edge Kullananlar Kulübü

M

Murat Burç

SDN Okuru
Kardeşim ben Vodafone luyum. kenarda volte yazarken 4.5g mobil veri kullanılıyor. o yokken mobil veri açılmıyor. Vodafone lu birisi de aynı sorunu yaşamış. sizce sorun ne?
Bilmiyorum ben vodafone uyum 4.5 g açtığımda hep volte var benim sorun yaşamadım yani

mirai

Asistan
Reaksiyon puanı
43
Kardeşim ben Vodafone luyum. kenarda volte yazarken 4.5g mobil veri kullanılıyor. o yokken mobil veri açılmıyor. Vodafone lu birisi de aynı sorunu yaşamış. sizce sorun ne?
Screenshot_20161128-003420.png

mirai

Asistan
Reaksiyon puanı
43
Kardeşim burdan yaptım. sorun şu ki mobil veri açılmıyor bazen 4.5g de. sim kartı çıkarıp taksam düzeliyor ama o da bi yere kadar. 3g de sorun yok
Bir fikrim yok. Kardeşimde oluyor dediğiniz durum ama onun cihazı yurtdışından sizinkiyle alakası yok

mirai

Asistan
Reaksiyon puanı
43
Aylar sonra kullanım grafiği 6 diyelim biz ona
Screenshot_20161128-014048.jpg
Screenshot_20161128-014107.png

FOM

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
1,264
Kisaltma sonucta maç kaçta dedim belki :)

Onun aslında maç kaçta olmadığını ve bir küfürün kısaltıması olduğunu hem içeriğin devamından belli hemde konuşma tarzından o yüzden forumumuzda kimseye haksız uyarı vermeyiz. Forum kurallarını tekrar hatırlatayım, küfür ve hakaret edici içerik yasak forumumuzda. Kurallara uymanızı tavsiye eder,iyi forumlar dilerim.

uğurözbayrak

Asistan
Reaksiyon puanı
18
Güç tasarruf modunda bildirim çubuğu gri oluyor ve bildirim penceresinden gitmiyor bunun bi çözümü var mı

SONG JOONG KI

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Screenshot_20161128-155051.png

Bu kılıfı 39 tlye aldım. sepette de %20 indirim yaptılar:D

M

Murat Burç

SDN Okuru
Benim cihaz anormal bir şekilde standart şarjda yavaş dolmaya başladı tamam 6 saat ekran süresi alıyorum fakat 2 saat 20 dkda doluyor sizce neden olabilir.Sanırım 3-4 gündür böyle normalde 1 saat 40-50 dkda dolardı normal şarjda

FOM

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
1,264
Benim cihaz anormal bir şekilde standart şarjda yavaş dolmaya başladı tamam 6 saat ekran süresi alıyorum fakat 2 saat 20 dkda doluyor sizce neden olabilir.Sanırım 3-4 gündür böyle normalde 1 saat 40-50 dkda dolardı normal şarjda

Bence bu her cihazda var bazen sapıtabiliyor şahsen benim telefonda öyle 2-3 gün aynı kullanımımda 6 saat kullanım alıyorken 3 gün sonra 9 saate çıkıyor. Dengesizlik

M

Murat Burç

SDN Okuru
Bence bu her cihazda var bazen sapıtabiliyor şahsen benim telefonda öyle 2-3 gün aynı kullanımımda 6 saat kullanım alıyorken 3 gün sonra 9 saate çıkıyor. Dengesizlik
Yok yok ekran süresi hep 5-6 saatti zaten orda bir sapıtma yok durum şu yavaş şarj oluyor normal akımda 2 saat 20-30 dkda doluyor daha 1 hafta öncesine kadar 1 saat 50 dk gibi bir sürede doluyordu

9403

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Yaklaşık 3 aydır spigen hybrid kılıf kullanıyorum 10 kez felan tak çıkar yaptım vr felan kullanmak için, 3 ayda gevşedi kılıf sağdan soldan temas bile etmiyor resmen Çin malı kılıflar gibi dağıldı. Eğer vr kullanma niyetiniz varsa ve armor kılıf alacaksanız pahalı bir kılıf özellikle de spigen almayın şimdi çinden kılıf siparişi verdim 2 tane, bir armor birde ince kılıf totalde 10liraya denk geldi. Bir spigene zamanında 69tl verdim ve 3 ay dayandı.

9403

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Yok yok ekran süresi hep 5-6 saatti zaten orda bir sapıtma yok durum şu yavaş şarj oluyor normal akımda 2 saat 20-30 dkda doluyor daha 1 hafta öncesine kadar 1 saat 50 dk gibi bir sürede doluyordu
Priz felan değiştirdiniz mi (duvar prizi, 3lü priz).

9403

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Aç hızlı şarjı dolsun,ben artık bekleyemiyorum ipad adaptörü ile ediyorum hiçde sorun yok ekran süremde bi yarım saat 1 saat oynadı oda olsa en azından hızlı doluyor. Ben S8 alırsam eğer en büyük etkenlerden biride hızlı şarj olacak böyle bir imkanınız varsa kullanın büyük avantaj
Bataryanın ömrünü kısaltır hızlı sarj. Mümkün oldugunca kullanmamak lazım.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Varya uyuz oluyorum. Samsung destek bana telefonu sıfırla diyor cahil takımı tam cahil takımı. Neyse artık hızlı şarja geçicez. Yapacak birşey yok. Yav ne güzel 1saat 50dkyı geçmezdi. Şarj şimdi tamamlandı kronometre tutmuştum tam 2saat 20 dkda şarj oldu şaka gibi.
Batarya ölse böyle ekran süresi vermez şarj aletinden sanırım
Orjinal şarj kablosunu nerden bulabilirim

M

Murat Burç

SDN Okuru
Hızlı şarjın batarya ömrünü kısalttığına inanmıyorum . Lazz vardı o 1 sene boyunca Note 5 i full hızlı şarj ile şarj etmişti sıkıntısı yoktu ama ben bilmiyorum sevmiyorum çok hızlı şarjı

FOM

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
1,264
Varya uyuz oluyorum. Samsung destek bana telefonu sıfırla diyor cahil takımı tam cahil takımı. Neyse artık hızlı şarja geçicez. Yapacak birşey yok. Yav ne güzel 1saat 50dkyı geçmezdi. Şarj şimdi tamamlandı kronometre tutmuştum tam 2saat 20 dkda şarj oldu şaka gibi.
Batarya ölse böyle ekran süresi vermez şarj aletinden sanırım
Orjinal şarj kablosunu nerden bulabilirim
Samsung bayiilerinden temin edebilirsin.

Nagrazo

Asistan
Reaksiyon puanı
117
Hocam ben zamanim varsa gece takiyorsam normal sarjla takiyoeum acelem varsada hızlı şarj kullaniyorum ama normal sarjda 2 saat olmadi heralde.

9403

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Peki madem böyle neden hızlı şarj koyuyorlar ben bunu anlamıyorum ?
İşin düşünce kullan diye. Yarım saatte yüzde 50 şarj oluyor madem öyle neden normal şarj var o zaman? Her gun surekli bunu kullanirsan 1 sene de 2 senelik ömür gider bataryadan. Samsung yoksa tek bir şarj sistemi koyar hep hizli dolar normal sarj olmaz.

Nagrazo

Asistan
Reaksiyon puanı
117
İşin düşünce kullan diye. Yarım saatte yüzde 50 şarj oluyor madem öyle neden normal şarj var o zaman? Her gun surekli bunu kullanirsan 1 sene de 2 senelik ömür gider bataryadan. Samsung yoksa tek bir şarj sistemi koyar hep hizli dolar normal sarj olmaz.
Tek sarj olarak hizli sarji koyma riskini alamazki.Telefon ısınıyor biraz da olsa.Bataryanin omrundende o kadar gidecegini sanmıyorum.