Samsung Galaxy S7 ve S7 Edge Kullananlar Kulübü

M

Murat Burç

SDN Okuru
Murat burç benim pc Windows xp.
Smart switch yükledim ama açılmıyor.
"Başlatıcı hatası" mı ne diyor.
Bunun bir çaresini bulamadım ne yapabilirim.
Bakıyorum herkese yardımcı oluyorsun banada yardımcı ol lütfen.
Kies yüklü sorunsuz çalışıyor ama smart switch çalışmıyor.
Smart switch xp de sadece Sp3 ve üstü çalışıyor haberin olsun

ene49

Asistan
Reaksiyon puanı
61
Evet kieste öyle.
Ama kies çalışıyor.
Benim pc sp3

M

Murat Burç

SDN Okuru
Evet kieste öyle.
Ama kies çalışıyor.
Benim pc sp3
Valla bilemiyorum
SIL tekrar yükle olmadı yönetici modunda çalıştırmayı dene uyumluluk sorunu gider diyerek çalıştırmayı dene
Şu sorunun ekran görüntüsünü atsana bir de buraya

beyzabetül

Profesör
Reaksiyon puanı
356
M

Murat Burç

SDN Okuru
bugün sim kartsız telefonu kullanmaya başladım.5 dakika olmadan yine aynısı oldu.bu yazılımı kendim yüklesem telefonum garanti dışı falan kalmaz değilmi?
Kalmaz yapamam edemem diyorsan ver servise yapsınlar hem o sıra donanımı da İnceler ler eğer bu kadar sık oluyorsa kayıtsız kalmazlar

beyzabetül

Profesör
Reaksiyon puanı
356
telefonu şarja taktım bu şekilde dondu kaldı.resette atamadı

beyzabetül

Profesör
Reaksiyon puanı
356
Güç tuşuna 7 8 saniye basılı tut kapansın
Sonra uğraşma servise ver donanımsal gibi geliyor bana
servise versem 20 günden önce vermezler diye düşünüyorum.zzaten kalabalık oluyor
Download Mode de açmak istedim swat swich de desteklenmeyen cihaz yazıyor

M

Murat Burç

SDN Okuru
servise versem 20 günden önce vermezler diye düşünüyorum.zzaten kalabalık oluyor
Download Mode de açmak istedim swat swich de desteklenmeyen cihaz yazıyor

Cihazın desteklenmediği belirtiliyorsa kabloyu çıkarın, kablo takılı değilken Smart Switch ekranında bu bölüme tekrar geldiğinizde size cihazın modeli ve seri no sorulacaktır. Cihaz üzerinde ya da kutusunda belirtildiği gibi modeli ve seri numarasını yazın. (Örnek Model: SM-N920C gibi kod numarası olmalıdır.) Ardından devam edin. Cihazı kapatmanız ve kapalıyken güç+ses azaltma+ ana ekran tuşlarına basılı tutarak açmanız ve download moduna girmeniz istenecektir. Bu moda girdikten sonra ses açma tuşuyla Continue (devam) seçeneğini seçin ve cihazı kabloyla bağlayın. Smart Switch cihazı algıladığında deccam etmeniz için gerekli buton açılacaktır ve kuruluma devam edebilirsiniz.

Son düzenleyen moderatör:

beyzabetül

Profesör
Reaksiyon puanı
356
Cihazın desteklenmediği belirtiliyorsa kabloyu çıkarın, kablo takılı değilken Smart Switch ekranında bu bölüme tekrar geldiğinizde size cihazın modeli ve seri no sorulacaktır. Cihaz üzerinde ya da kutusunda belirtildiği gibi modeli ve seri numarasını yazın. (Örnek Model: SM-N920C gibi kod numarası olmalıdır.) Ardından devam edin. Cihazı kapatmanız ve kapalıyken güç+ses azaltma+ ana ekran tuşlarına basılı tutarak açmanız ve download moduna girmeniz istenecektir. Bu moda girdikten sonra ses açma tuşuyla Continue (devam) seçeneğini seçin ve cihazı kabloyla bağlayın. Smart Switch cihazı algıladığında deccam etmeniz için gerekli buton açılacaktır ve kuruluma devam edebilirsiniz.
download mode dan çıktım yeniden başlattım bu sefer cihazı tanıdı.dün akşam verdiğiniz linkte bakarak yazılım yüklmeye çalışacağım
Samsung Smart Switch (Akıllı Anahtar) İle Stock ROM'a Dönme ve Cihaz Yazılımı Güncelleme - Tekno Bölge

M

Murat Burç

SDN Okuru
download mode dan çıktım yeniden başlattım bu sefer cihazı tanıdı.dün akşam verdiğiniz linkte bakarak yazılım yüklmeye çalışacağım
Samsung Smart Switch (Akıllı Anahtar) İle Stock ROM'a Dönme ve Cihaz Yazılımı Güncelleme - Tekno Bölge
S7lerde bazen rastlanan bir sorun sanırım bu
Servis 20 gün bekletmez ama stok rom deneyin
Smart switch ile yazılım yüklemek garanti kapsamı dışına çıkarmaz samsungun kendi programı bu zaten

beyzabetül

Profesör
Reaksiyon puanı
356
S7lerde bazen rastlanan bir sorun sanırım bu
Servis 20 gün bekletmez ama stok rom deneyin
Smart switch ile yazılım yüklemek garanti kapsamı dışına çıkarmaz samsungun kendi programı bu zaten
Bu işlem tamamlandıktan sonra bilgisayarda kullanıcı hesap denetimi penceresi açılıyor izin verip evet diyorum karşıma swat swich ekranı çıkıyor.işlem tamamlanmıyor?neden acaba?

nuclearmoonrise

Doçent
Reaksiyon puanı
181
Murat forumda dolaşmaktan başka telefonunla yaptığın bir şey var mı? :D

beyzabetül

Profesör
Reaksiyon puanı
356
Servise ver geç 1 hafta felan telefonsuz kalırsın en fazla
mecburen öyle yapacağım.müşteri hizmetlerini aradım yenı yazılım mevcut değilse yükleyemeszınız gibilerınnden birşey söylediyenı yazılım olup olmadığını nasıl anlarım.yanı swat swichde yenı yazılım falan yazısını göremedım

M3rTR

Profesör
Reaksiyon puanı
135
Apple telefonlarda açmanız önerilir.

M

Murat Burç

SDN Okuru
mecburen öyle yapacağım.müşteri hizmetlerini aradım yenı yazılım mevcut değilse yükleyemeszınız gibilerınnden birşey söylediyenı yazılım olup olmadığını nasıl anlarım.yanı swat swichde yenı yazılım falan yazısını göremedım
Yeni yazılım varsa zaten eğer telefon açıksa taktığın vakit güncelleme bildirimi gelir pc ekranına