Samsung Galaxy S7 ve S7 Edge Kullananlar Kulübü

nuclearmoonrise

Doçent
Reaksiyon puanı
181
Bazen düşünüyorum sonraki telefonum iPhone olsun mu diye.. Sonra aklıma geliyor. Bildirim ışığı bile yok! Kaç kaç kaç bu düşünceden.

!/|Believer|\!

Doçent
Reaksiyon puanı
214
Bende merak ediyorum ios u ama telefonun ios dışında bi özelliği yok oda kimine göre avantaj kimine göre dezavantaj. Ama bi deneyesim var

M

Murat Burç

SDN Okuru
Bende merak ediyorum ios u ama telefonun ios dışında bi özelliği yok oda kimine göre avantaj kimine göre dezavantaj. Ama bi deneyesim var
Denedim. Avantajı felan yok belki bir imessage
Gerisi fasa fiso 3d touch taptic engine fala filan hepsi android bildirim çubuğunun eksiklerini kapatmak için
Yani merak edilesi bir tarafı yok

beyzabetül

Profesör
Reaksiyon puanı
356
başka önerisi olan yokmu?telefonum bugün 3-4 kez donup reset attı.dün akşam fabrıka ayarlarına çevirdim yıne aynı.daha önce 3-4 günde bir oluyordu.yüklediğim programlarla yada kasım güncellemesiyle alakalı olabilir mi?bazı programların güncellemesini yüklemesem telefonumun perfoanmasında sıkıntı yaşarmıyım.hafıza kartım dolmasın diye çoğu programın güncellemesini yapmıyorum

SalihKarademir

Asistan
Reaksiyon puanı
27
başka önerisi olan yokmu?telefonum bugün 3-4 kez donup reset attı.dün akşam fabrıka ayarlarına çevirdim yıne aynı.daha önce 3-4 günde bir oluyordu.yüklediğim programlarla yada kasım güncellemesiyle alakalı olabilir mi?bazı programların güncellemesini yüklemesem telefonumun perfoanmasında sıkıntı yaşarmıyım.hafıza kartım dolmasın diye çoğu programın güncellemesini yapmıyorum
Kasım güncellemesi şuan bende var ve bir sıkıntı yok.ben hangi program olursa olsun güncelleme yapıyorum . telefonun donanım arızası olabilir.

beyzabetül

Profesör
Reaksiyon puanı
356
Kasım güncellemesi şuan bende var ve bir sıkıntı yok.ben hangi program olursa olsun güncelleme yapıyorum . telefonun donanım arızası olabilir.
acaba virüs falan mı bulaştı.internetten indirip film yüklemiştim bilgisayarımdan müzik atmıştım.müşteri hizmetleri servise götür dedi.daha telefonu alalı 1 ay oldu.böyle ayda bir servise mi gideceğim?sony telefonları beğenmiyordum ama bu samsung ondan beter çıktı.hemen bunu elden çıkarıp ıphone ye geçmem lazım

SalihKarademir

Asistan
Reaksiyon puanı
27
acaba virüs falan mı bulaştı.internetten indirip film yüklemiştim bilgisayarımdan müzik atmıştım.müşteri hizmetleri servise götür dedi.daha telefonu alalı 1 ay oldu.böyle ayda bir servise mi gideceğim?sony telefonları beğenmiyordum ama bu samsung ondan beter çıktı.hemen bunu elden çıkarıp ıphone ye geçmem lazım
Virüs var diyorsan Eset in antivirüs programını indir 1 ay ücretsiz kullanım sunuyor bi dene
Mobile Security & Antivirus - Google Play'de Android Uygulamaları

M

Murat Burç

SDN Okuru
Bir teleofnu sorunlu çıktı diye tüm Samsunga mal edemezsin
Gir 7 plus kulübüne apple servisi Ahmet erkanı 18-20 gündür süründürüyor adam.teleofna 4000tl verdi
Hemen iphone geçecekmiş geç geç

beyzabetül

Profesör
Reaksiyon puanı
356

beyzabetül

Profesör
Reaksiyon puanı
356
M

Murat Burç

SDN Okuru
evet eski.yani ilk aldığımda telefonu görmüyordu.servise götürdüm üzerinde çizikler var dedi ama bununla ne alakası var anlamadım.
Aynı senin sorununu yaşayan birinin sim kartı yüzünden telefon kapaniyordu.
Sim karti cikardi denedi sorun cozuldu sim kartini yeniledi .Mümkünse 1-2 gün sim kartsız kullan telefonu şayet kapanmazsa sıkıntı sim kartta şayet devam ederse Smart switch ile telefona yazılım yükle sıfırlama değil üretici yazılımı yükle(önce verilerini yedekle uygulama değil sadece numara vb bilgiler ) şayet devam ederse servis yolu gözüküyor donanımsal hata
Senin cihaz Gürcistan dan mı alınma

M

Murat Burç

SDN Okuru
müşteri hizmetleri de servise götür yazılım falan atsınlar dedi.kendim nasıl yazılım yükleyebılırım bılmıyorum.başka sim kart var onu deneyeceğim
telefonu n11 den almıştım Türkiye garantili telefon
Pc ne Smart switch yükleyeceksin. Açacaksın
Teleofnu şarj et yüzde 60 üzerinde olsun sonra kapat güç ana ekran ses kısma tuşlarına aynı anda bas mavi ekran geldiğinde ses açma tuşuna bas
Ekranda dowlanding yazısını göreceksin
Sonra teleofnu pcye bagla
Daha fazla de (sağ Yukarda)
Açıl durum üretici yazılımını seç
Cihaz başlatma de cihazını görmezse ara de sonra 1.5-2gblik dosya yükler senin cihazına kurar o sıra cihazı sakın Pc den ayırma

beyzabetül

Profesör
Reaksiyon puanı
356
Pc ne Smart switch yükleyeceksin. Açacaksın
Teleofnu şarj et yüzde 60 üzerinde olsun sonra kapat güç ana ekran ses kısma tuşlarına aynı anda bas mavi ekran geldiğinde ses açma tuşuna bas
Ekranda dowlanding yazısını göreceksin
Sonra teleofnu pcye bagla
Daha fazla de (sağ Yukarda)
Açıl durum üretici yazılımını seç
Cihaz başlatma de cihazını görmezse ara de sonra 1.5-2gblik dosya yükler senin cihazına kurar o sıra cihazı sakın Pc den ayırma
smart swich yüklü.ama önce dediğiniz gibi bir süre sım kartsız kullanayım ondan sonra düzelmezse yazılımı yüklerim

ene49

Asistan
Reaksiyon puanı
61
Murat burç benim pc Windows xp.
Smart switch yükledim ama açılmıyor.
"Başlatıcı hatası" mı ne diyor.
Bunun bir çaresini bulamadım ne yapabilirim.
Bakıyorum herkese yardımcı oluyorsun banada yardımcı ol lütfen.
Kies yüklü sorunsuz çalışıyor ama smart switch çalışmıyor.