Samsung Galaxy S7 ve S7 Edge Kullananlar Kulübü

ene49

Asistan
Reaksiyon puanı
61
Arkadaşlar şu tema sorunundan dolayı orijinal yazılımı yeniden yükleyecem.
Knox bunu sayaca alır mı?
Yani sonra root yapmışsın demesinler.

ene49

Asistan
Reaksiyon puanı
61
Söylemeyi unutmuşum.
Odin ile yazılımı güncelleyecem.
Bu knox sayacına işler mi?

canimoyleistedi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar bende S7 var. Chrome'da gezinirken bazen klavyedeki tuşların bazılarını algılamıyor. Chrome'u çıkış yapıp yya da yenileyince düzeliyor ama aralıklarla algılama sorunu oluyor. Düzeltebilir miyim bunu?

Nagrazo

Asistan
Reaksiyon puanı
117
Arkadaşlar bende S7 var. Chrome'da gezinirken bazen klavyedeki tuşların bazılarını algılamıyor. Chrome'u çıkış yapıp yya da yenileyince düzeliyor ama aralıklarla algılama sorunu oluyor. Düzeltebilir miyim bunu?
Algilama sorunu değil o.Sorun değil hatta yazdiginiz sey chromedeki link yerine ust kademeye yaziliyor sadece.tiklarsaniz görürsünuz ev isaretinin yanindaki link yerine.

canimoyleistedi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Ya link deil mesela forumda cevap yazlan yerde oluyor su an yumusak g tusu alglamadi mesela?

Bartu Bilgi

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Arkadaslar sistem webview guncelleme kaldirin s7 edge 6 saatten 8 saate cikti erkan surem

ene49

Asistan
Reaksiyon puanı
61
Smart switch ile teli guncellesem tel sifirlanir mi
Ben bugüne dek güncelleme ile sıfırlandığını görmedim.
Yani fabrika ayarlarına dönmez.
Tüm ayar ve uygulamaların olduğu gibi kalması lazım diye biliyorum.
Yani odin ile yazılım yükleyince öyle ama smart switch'hi bilmiyorum hayatımda ilk defa bugün bilgisayarıma smart switch yükledim oda çalışmadı başlatıcı hatası mı ne dedi. Çalışmadı.
Bende odin ile orijinal yazılımı yeniden yüklemeyi düşünüyorum ama knox sayacına işleyebilir diye korkuyorum yüklemeye.
Knox sayacına işler mi diye sordum yukarda oda kimse cevap vermedi.

beyzabetül

Profesör
Reaksiyon puanı
356
Bilgisayarıma bağladığım hoparlörün ucu benim telefonumun ses çıkışına uymuyor.ama eski telefonuma uyuyordu.bunun için ne yapabilirim

Sitav

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Merhabalar arkdaşlar ya ben bir sıkıntımı dile getirmek istiyorum. ben samsung s7 edge aldım ama işin saçma yanı ise aldıgım telefon 1 hafta sonra ekranında yatay bir şekilde grimsi çizgiler oluştu bu çizgiler ekran parlaklığını azalttıkça dahada belirgin olmaya başladı. service gönderdim 2 gün sonra değişim onayı bekleniyor diye bi ibare geldi ve 15 gündür bekliyorum. cuma günü samsung genel merkez ofisine gittim eyüpte adamların bana dediği şey ise stoklarda s7 edge yok yurt dışından gelmesini bekliyoruz minimum 1 ay bekleyecekseniz ama dilerseniz faturada yazan miktarı size iade edelim telefon için diyor bunu tamam dedim arayacaz iban isteycez sizden dediler şimdide adamlar diyor bayinize gidin bilmem ne yapın bizim yapacagımız bir şey yok şimdi o kadar pişman oldum ki samsung kullandıgıma işin doğrusu hiç bir insana önermiyorum samsung cihazları

beyzabetül

Profesör
Reaksiyon puanı
356
Bakiyorum Herkesin telefonunda sorunlar cikiyor .acaba benim telde de varda ben mi fazla kurcalamadigimdan farkedemiyorum :)
Su taktirdigim kirilmaz ekrana kafayi taktim .uzerinde cizik gibi izler olustu.bu normal mi kullanan var mi?
Birsey daha sormak istiyorum.gear vr ile 3 d filmler izlenmiyor mu.internettwn 3d film indirip telefonuma yukledim .ama normal olarak izleniyor.sadece ekrani buyutebiliyorsun

Sitav

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Bakiyorum Herkesin telefonunda sorunlar cikiyor .acaba benim telde de varda ben mi fazla kurcalamadigimdan farkedemiyorum :)
Su taktirdigim kirilmaz ekrana kafayi taktim .uzerinde cizik gibi izler olustu.bu normal mi kullanan var mi?
Birsey daha sormak istiyorum.gear vr ile 3 d filmler izlenmiyor mu.internettwn 3d film indirip telefonuma yukledim .ama normal olarak izleniyor.sadece ekrani buyutebiliyorsun

öncelikle şunu söyliyeyim :) kuzenimle aynı anda aldık onun telefonu açılınca sorunlu çıktı wifi bagladıgında donuyor du hemen değişim yaptık bende birden bire çıkmaya başladı durduk yerde ve aşırı derecede ısınmaya başlamıştı araştırdım çok fazla ısındıgı için oluyormuş bazı tellerde (s7 edge ) ve turbo fan denilen bir şey vardı onda kuzen ugraşırken buldu onu aktif edin aklıma gelmişken.
ekranda çizik olması normal kuzenim takalı 3 4 hafta oldu ben takmamıştım çizikler oluştu ekranda telefonu 10 gün kullandım hiç bir şekilde para anaahtar temaz etmedi düşmedi ama çizik oluştu

gear vr ile 3 boyutlu izleyebiliryorsunuz normal olarak açılıyor videolar ama alt taraftan biraz iyi bakın orada seçenekler vardı 2d 3d 360 derece diye alt taraflarda bi yerde olması lazımdı videoya girdiğinizde o tarafları tam kurcalamanızı öneiririm

beyzabetül

Profesör
Reaksiyon puanı
356
öncelikle şunu söyliyeyim :) kuzenimle aynı anda aldık onun telefonu açılınca sorunlu çıktı wifi bagladıgında donuyor du hemen değişim yaptık bende birden bire çıkmaya başladı durduk yerde ve aşırı derecede ısınmaya başlamıştı araştırdım çok fazla ısındıgı için oluyormuş bazı tellerde (s7 edge ) ve turbo fan denilen bir şey vardı onda kuzen ugraşırken buldu onu aktif edin aklıma gelmişken.
ekranda çizik olması normal kuzenim takalı 3 4 hafta oldu ben takmamıştım çizikler oluştu ekranda telefonu 10 gün kullandım hiç bir şekilde para anaahtar temaz etmedi düşmedi ama çizik oluştu

gear vr ile 3 boyutlu izleyebiliryorsunuz normal olarak açılıyor videolar ama alt taraftan biraz iyi bakın orada seçenekler vardı 2d 3d 360 derece diye alt taraflarda bi yerde olması lazımdı videoya girdiğinizde o tarafları tam kurcalamanızı öneiririm
Sorularima tek tek cvp verdiginiz icin tesekkur ederim :)kuzeninizle ayni yerden mivaldiniz nasil boyle ikinizinde telefonu sorunlu cikti:)
Bende isinma pek fazla olmuyor.turbo mod telefonun ozeliklerinde mi yer aliyor yoksa program falan mi?
Kirilmaz ekran cizildikten sonra daha bunun ne ozeeligi kaldi.telefonun kendi ekrani bile bundan daha saglam.sokakta dusurdugum halde bu kadar cizik olmamisti
Gear vr de soylediginiz gibi 3d seciyorum ama yinede olmuyir.zaten ses pdesteklemiyor diyor.mkv formatinda indirmistim.acaba video da sikinti var.3d film indirebilecegim bildiginiz site var mi?birde 2+1 creative hoparlorum telefonuma uymuyor ne yapabilirim?

SONG JOONG KI

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Screenshot_20161114-200507.png

Arkadaşlar bunu mu devre dışı bırakıyorduk?

Sitav

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Sorularima tek tek cvp verdiginiz icin tesekkur ederim :)kuzeninizle ayni yerden mivaldiniz nasil boyle ikinizinde telefonu sorunlu cikti:)
Bende isinma pek fazla olmuyor.turbo mod telefonun ozeliklerinde mi yer aliyor yoksa program falan mi?
Kirilmaz ekran cizildikten sonra daha bunun ne ozeeligi kaldi.telefonun kendi ekrani bile bundan daha saglam.sokakta dusurdugum halde bu kadar cizik olmamisti
Gear vr de soylediginiz gibi 3d seciyorum ama yinede olmuyir.zaten ses pdesteklemiyor diyor.mkv formatinda indirmistim.acaba video da sikinti var.3d film indirebilecegim bildiginiz site var mi?birde 2+1 creative hoparlorum telefonuma uymuyor ne yapabilirim?

Evet kuzenle ayni yerden almistik. bakirkoyde ki bi avm den aldik samsung bayisinden cihazlari gercekten sorunluydu.

Turbo ozelligi cihazda vardı herhangi bir program olmadan yapiliyormus.

Gear vr icin 3d filmleri zamunda.net diye yabancı bir sitedeb indirip telefona atmıştım ama bende de ayni sorun olmustu ses gelmiyordu onu çözemedim çünkü telefon bozuldu :D

Kirilmaz camlar neden oyle biliyorum açıkçası ama ekranin çizilmemesi için takmak kesinlikle cok sart

Hoparlörler icin inanin hiç bilgim yok

beyzabetül

Profesör
Reaksiyon puanı
356
Evet kuzenle ayni yerden almistik. bakirkoyde ki bi avm den aldik samsung bayisinden cihazlari gercekten sorunluydu.

Turbo ozelligi cihazda vardı herhangi bir program olmadan yapiliyormus.

Gear vr icin 3d filmleri zamunda.net diye yabancı bir sitedeb indirip telefona atmıştım ama bende de ayni sorun olmustu ses gelmiyordu onu çözemedim çünkü telefon bozuldu :D

Kirilmaz camlar neden oyle biliyorum açıkçası ama ekranin çizilmemesi için takmak kesinlikle cok sart

Hoparlörler icin inanin hiç bilgim yok
birşey daha sormak istiyorum.bana gelen mesajda 6 oyun ücretsiz kodu yazıyordu.bu hangi oyunlar için geçerli ?bunları oculus tan nasıl yüklüyoruz

Sitav

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
birşey daha sormak istiyorum.bana gelen mesajda 6 oyun ücretsiz kodu yazıyordu.bu hangi oyunlar için geçerli ?bunları oculus tan nasıl yüklüyoruz

ben de onları yapmıştım bi msj atıyorduk gelen msj da kod yaması lazım yada size gelen önceki msjları bir inceleyin kodlar olması lazım. o kodları bulduktan sonra oculusa girip yapıyorsunuz şuanda biraz unuttum tam olarak nasıldı ama gelen msjta talimatlar var. ayrıca oyunlarıda baya güzeldi :)

cangs119

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba arkadaşlar. Öncelikle konuyu tamamen inceleyemedigimi bildirmek isterim. Samsung Galaxy S7 Edge Gold telefonumu yaklaşık 1 hafta önce aldım. Telefonu aldıktan sonra 1 hafta boyunca telefonun ön yüzüne ekran koruyucu yaptırmaya çalışıyorum fakat bir türlü bulamadım. Bulduğum ekran koruyucular ise ya ekranı tam kaplamiyordu ya da ekrana dokunurken orjinal ekran hassasiyeti vermiyordu. Hâlâ bulamadım. Eğer on ekran yaptırmış ve memnun olan arkadaşlar var ise yardımcı olabilir misiniz ?

beyzabetül

Profesör
Reaksiyon puanı
356
ben de onları yapmıştım bi msj atıyorduk gelen msj da kod yaması lazım yada size gelen önceki msjları bir inceleyin kodlar olması lazım. o kodları bulduktan sonra oculusa girip yapıyorsunuz şuanda biraz unuttum tam olarak nasıldı ama gelen msjta talimatlar var. ayrıca oyunlarıda baya güzeldi :)
6 oyun hediye kodu geldi ama hangi oyunlar hediye olduğunu yazmıyor?

beyzabetül

Profesör
Reaksiyon puanı
356
Merhaba arkadaşlar. Öncelikle konuyu tamamen inceleyemedigimi bildirmek isterim. Samsung Galaxy S7 Edge Gold telefonumu yaklaşık 1 hafta önce aldım. Telefonu aldıktan sonra 1 hafta boyunca telefonun ön yüzüne ekran koruyucu yaptırmaya çalışıyorum fakat bir türlü bulamadım. Bulduğum ekran koruyucular ise ya ekranı tam kaplamiyordu ya da ekrana dokunurken orjinal ekran hassasiyeti vermiyordu. Hâlâ bulamadım. Eğer on ekran yaptırmış ve memnun olan arkadaşlar var ise yardımcı olabilir misiniz ?
ben ekran koruyucu taktırdım .şimdilik kullanım konusunda herhangi bir sıkıntı yok.cam yerine silikon yumuşak ekrana dokunma hissi veriyor

M

Murat Burç

SDN Okuru
Smart switch kur pcye
Telefonu bilgisayara bağla ve seçenekelrden üretici yazılımını tekrar yükel tarzı birşey var tamamen samsung garantili samsungun kendi resmi uygulaması

ene49

Asistan
Reaksiyon puanı
61
Smart switch kur pcye
Telefonu bilgisayara bağla ve seçenekelrden üretici yazılımını tekrar yükel tarzı birşey var tamamen samsung garantili samsungun kendi resmi uygulaması
Teşekkür ederim.
Ama smart switch benim bilgisayarda çalışmıyor.
Başlatıcı hatası falan diyor.
Ne ettimse çalıştıramadım.
Onun için odin'le yazılım yüklemeyi düşünüyorum ama oda knox sayacına işleyebilir diye korkuyorum.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Teşekkür ederim.
Ama smart switch benim bilgisayarda çalışmıyor.
Başlatıcı hatası falan diyor.
Ne ettimse çalıştıramadım.
Onun için odin'le yazılım yüklemeyi düşünüyorum ama oda knox sayacına işleyebilir diye korkuyorum.
Deneme bence