Samsung Galaxy S7 ve S7 Edge Kullananlar Kulübü

WhereIsMyMind

Öğrenci
31 Ocak 2013
75
1
8
Kilit ekranında bildirimler açık mı?
Kapalıysa dediğin gibi göstermez.
Kilit açıldıktan sonra gösterir.
Kilit ekranında bildirimler açık. Ama mesela 2 saat veya daha fazla bir süre telefona dokunmayayım bütün bildirimler kilidi açtıktan sonra geliyor.Sanki wifi otomatik kendini kapatıyor. İlginç gerçekten.

4 Eylül 2017
183
113
43
31
DİKKAT!!!

Samsung ' un kendi sitesi SamsungWa ' da ( Aksesuar ) hediye çekleri dağıtılıyor.

125 TL üzeri alışverişe 50 TL
300 TL üzeri alışverişe 100 TL
500 TL üzeri alışverişe 150 TL
1500 TL üzeri 250 TL

tugrul_27

Doçent
21 Ekim 2009
881
116
43
Sammobile da Türkiye için çıkmış yeni bi yazılım görünüyor bu neyin nesi arkadaşlar bilgisi olan var mı

Çıkrıkcı

Profesör
12 Temmuz 2015
1,002
509
293
34
Bende ayni olayi soracaktim. Konunun acilmasi iyi oldu. Guncelleme alan var mi acaba? Hem program uzerinden hemde ota uzerinden kontrol sagladim ama guncelleme gorunmuyor.

tugrul_27

Doçent
21 Ekim 2009
881
116
43
Bende ayni olayi soracaktim. Konunun acilmasi iyi oldu. Guncelleme alan var mi acaba? Hem program uzerinden hemde ota uzerinden kontrol sagladim ama guncelleme gorunmuyor.
Note 5 yeni bir güncelleme geldi ve güncelleme içeriğinde hava durumu widgeti S8 hava widgetine dönüşmüş acaba bize gelen yazılmda bu hava widgetini içeriyor mu gerçi ben kullanıyorum ama yine de stock yazılımda olması daha hoş olur

Çıkrıkcı

Profesör
12 Temmuz 2015
1,002
509
293
34
Note 5 yeni bir güncelleme geldi ve güncelleme içeriğinde hava durumu widgeti S8 hava widgetine dönüşmüş acaba bize gelen yazılmda bu hava widgetini içeriyor mu gerçi ben kullanıyorum ama yine de stock yazılımda olması daha hoş olur

Aynen katılıyorum. Onu bende gördüm fakat bize gelecek güncelleme içeriğinde var mı yoksa bütün özellikler oreo ile mi verilecek bekleyip göreceğiz. Genelde dışarıdan yüklemeyi tercih etmiyorum nedense fazla pil harcıyor hissiyatı içerisinde oluyorum nitekim yüzdelik düşüşü de öyle oluyor.

TR_Asker

Asistan
15 Mart 2016
262
37
28
bu s7 yi alalı 13 ay oldu sarj da inanılmaz bir düşüş var yazılımdan mıdır yoksa bataryanın ömrümü bitiyor anlamadım gitti birde rules of survival gibi pili sömüren oyuna sardım. Ben sarjda hiç telefon kullanmazken oyun yüzünden 3-4 kere sarjda oyun oynarken buluyorum kendimi eğer yazılımsa sorun acilen düzeltilmeli batarya ömründense garantinin bitmesine yakın servisten batarya değişimi isteyeceğim

tugrul_27

Doçent
21 Ekim 2009
881
116
43
bu s7 yi alalı 13 ay oldu sarj da inanılmaz bir düşüş var yazılımdan mıdır yoksa bataryanın ömrümü bitiyor anlamadım gitti birde rules of survival gibi pili sömüren oyuna sardım. Ben sarjda hiç telefon kullanmazken oyun yüzünden 3-4 kere sarjda oyun oynarken buluyorum kendimi eğer yazılımsa sorun acilen düzeltilmeli batarya ömründense garantinin bitmesine yakın servisten batarya değişimi isteyeceğim
Bence yazılımı falan bekleme git hemen bataryayı değiştirsinler servisten

ene49

Asistan
2 Temmuz 2016
283
61
28
43
Android 8 kullanan veya gören varsa lütfen cevap yazsın.
Birşeyi merak ediyorum.
Acaba android 8 de nougat gibi istediğimiz uygulamaları herzaman uyku moduna alma özelliği varmı?
Çünkü nougatın sevdiğim tek özelliği bu.
Onun için android 8 de de bu özellik vardır inşallah diyorum.

Çıkrıkcı

Profesör
12 Temmuz 2015
1,002
509
293
34
Samsung'un yeni galeri uygulaması güncelleme ile gelmişti fakat cihaz sıfırlamadan sonra güncelleme görünmez oldu. Geri çekilmiş görünüyor. Hala kullanan varsa apk şeklinde paylaşabilir mi?

Çıkrıkcı

Profesör
12 Temmuz 2015
1,002
509
293
34
Apk mirror sitesinde bütün uygulamala apk larını bulabilirsin

Biliyorum fakat denediklerim uygulama cakisiyor deyip kabul etmedi. Benim ozellikle kullanicilarda yuklu olani istememin sebebi pil tuketimi acisindan saglikli olacagini dusunmem. Cunku resmi olarak gelmedigi halde yuklediklerimde hep pil tuketimi fazla oldu nedense. Rehber, galeri ve digerini hep denedim daha once.

tugrul_27

Doçent
21 Ekim 2009
881
116
43
Biliyorum fakat denediklerim uygulama cakisiyor deyip kabul etmedi. Benim ozellikle kullanicilarda yuklu olani istememin sebebi pil tuketimi acisindan saglikli olacagini dusunmem. Cunku resmi olarak gelmedigi halde yuklediklerimde hep pil tuketimi fazla oldu nedense. Rehber, galeri ve digerini hep denedim daha once.
Çakışan uygulamalar için şöyle bi çözüm sunayım sana ayarlar - kilit ekranı ve güvenlik - güvenli başlatma - cihaz her açıldığında desen iste veya gerektirme hangisi seçili ise mesela gerektirme seçili ise diğerini seç cihazı yeniden başlat cihaz açılınca tekrar eski haline getirip cihazı yine yeniden başlat sonra da istediğin Samsung uygulamasını yükle çakışma olmayacak artık

Çıkrıkcı

Profesör
12 Temmuz 2015
1,002
509
293
34
Çakışan uygulamalar için şöyle bi çözüm sunayım sana ayarlar - kilit ekranı ve güvenlik - güvenli başlatma - cihaz her açıldığında desen iste veya gerektirme hangisi seçili ise mesela gerektirme seçili ise diğerini seç cihazı yeniden başlat cihaz açılınca tekrar eski haline getirip cihazı yine yeniden başlat sonra da istediğin Samsung uygulamasını yükle çakışma olmayacak artık

İlginç bir yontemmis. Orayla baglantisini anlayamadim ama bir deneyeyim bakalim olacak mi diye. Tesekkurler.
--- Gönderi Güncellendi ---
Yaptim ama malesef gene yuklenmedi.

Son düzenleme:

sonerozkaynak

Asistan
25 Şubat 2014
157
39
28
39
Tuhaf bende yükleniyor Samsungun bütün apk ları kuruluyor paket bozuk hatası verenler hariç
Yüklenmez denemenize gerek yok yüklüyorum diyenlerde telefonu kapatıp açsın birdaha yükleyemez. Telefona gelen güvenlik güncellemesinden sonra telefonu kapatmazsanız telefon uygulama cakismasini anlayamıyor nedense her apkyi yukletiyor ama kapatıp açınca bir daha yukleyemezsiniz

tugrul_27

Doçent
21 Ekim 2009
881
116
43
Yüklenmez denemenize gerek yok yüklüyorum diyenlerde telefonu kapatıp açsın birdaha yükleyemez. Telefona gelen güvenlik güncellemesinden sonra telefonu kapatmazsanız telefon uygulama cakismasini anlayamıyor nedense her apkyi yukletiyor ama kapatıp açınca bir daha yukleyemezsiniz
İyi de yükledikten sonra telefonu neden kapatıp açayım yüklendi işte gerek var mı ben yüklüyorum sıkıntı yok yöntemini anlattım