Samsung Galaxy S7 ve S7 Edge Kullananlar Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

TZCN

Asistan
Reaksiyon puanı
61
Ben dusuk.cozunurluk kullanmadim hic :) o kadar para verdik keyfini surmek lazim sarj sorun degil harici var vs vs

TZCN

Asistan
Reaksiyon puanı
61
Bu saat itibariyle
Screenshot_20170928-093139.png

murat8550

Asistan
Reaksiyon puanı
10
arkadaşlar evkurdan taksitle alınan bir telefonu ikinci el olarak almak sizce bir sıkıntı yaratır mı? daha önce böyle bir durum yaşayan var mı?

Berkecan45

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar serviste anakartim değişti güvenlik yamam 1 mayıs gösteriyor güncelleme de gözükmüyor bide batman teması var yeni versiyon anakart galiba bu 1 mayıs eski değil mi güvenlik yamasi olarak bunun üzerine gelmedimi başka güncelleme acaba

Ekli dosyalar

• Screenshot_20171003-164147.png
    Screenshot_20171003-164147.png
    103 KB · Görüntüleme: 489
  • Screenshot_20171003-164142.png
    Screenshot_20171003-164142.png
    97.4 KB · Görüntüleme: 583
M

Murat Burç

SDN Okuru
4.5G wifi karışık kullanım ogyoutube ile müzik dinledim arkada bazen 10 uygulama birden açıktı ekran parlaklığı yarıda kalan şarj görebileceğiniz gibi 47
Screenshot_20171004-235652.png

nuclearmoonrise

Doçent
Reaksiyon puanı
181
Benim pil performansımda ilk aldığıma oranla ciddi düşüş var özellikle 7.0 dan sonra oldu. full 4.5g kullanıyorum. 4 saat ortalama ekran süresi. ama parlaklık genelde %80 - %100 arası. s7 edge

M

Murat Burç

SDN Okuru
Benim pil performansımda ilk aldığıma oranla ciddi düşüş var özellikle 7.0 dan sonra oldu. full 4.5g kullanıyorum. 4 saat ortalama ekran süresi. ama parlaklık genelde %80 - %100 arası. s7 edge
Benim pilde eskisi gibi pek güven vermiyor.
Önce servise vereceğim pil için olmazsa kendim değiştirip cihazi anneme verip fiyata göre XZ Premium , U11 , S8 veya iyice ucarsam fiyatında düşerse Note 8 alicam.
Ucmazsam OnePlus 5

nuclearmoonrise

Doçent
Reaksiyon puanı
181
Benim pilde eskisi gibi pek güven vermiyor.
Önce servise vereceğim pil için olmazsa kendim değiştirip cihazi anneme verip fiyata göre XZ Premium , U11 , S8 veya iyice ucarsam fiyatında düşerse Note 8 alicam.
Ucmazsam OnePlus 5
Benim için şu anlık çok sorun değil iş görüyor yine iyi dayanıyor da eskisi gibi değil sadece.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Benim için şu anlık çok sorun değil iş görüyor yine iyi dayanıyor da eskisi gibi değil sadece.
Benim de aynı şekilde ya benim ki biraz sapitma gibi yine 5 saat ekran süresi görüyorum ama bazen aşırı pil tüketiyor anlamsizca bu dediklerimi seneye yaparım belki de yapmam bu cihazı uzun süre kullanırım.

nuclearmoonrise

Doçent
Reaksiyon puanı
181
Benim de aynı şekilde ya benim ki biraz sapitma gibi yine 5 saat ekran süresi görüyorum ama bazen aşırı pil tüketiyor anlamsizca bu dediklerimi seneye yaparım belki de yapmam bu cihazı uzun süre kullanırım.
benim pil süresinden ziyade daha büyük bir sorunum cıktı. ekran kendi kendine basıyor özellikle cihaz ısınınca. neden bilmiyorum ama durup dururken oldu. eskiden muslukta yıkamıştım ama sudan kaynaklı olduysa neden aylar sonra oldu anlamadım. bazen çok can sıkıcı olabiliyor ama idare ediyorum.

M

Murat Burç

SDN Okuru
benim pil süresinden ziyade daha büyük bir sorunum cıktı. ekran kendi kendine basıyor özellikle cihaz ısınınca. neden bilmiyorum ama durup dururken oldu. eskiden muslukta yıkamıştım ama sudan kaynaklı olduysa neden aylar sonra oldu anlamadım. bazen çok can sıkıcı olabiliyor ama idare ediyorum.
Ben 30 defa falan muslukta yıkadım hatta bugün de yıkadım
Ekran koruyucu varsa belki o yapıyordur.
Servise vermeyi düşündün mü? Pil için özellikle

murat8550

Asistan
Reaksiyon puanı
10

nuclearmoonrise

Doçent
Reaksiyon puanı
181
ekran koruyucu yok. ekran ısıya duyarlı bi şeymiş galiba benimki de ısınınca basıyor genelde. pil için servise vermeyi düşünmem. performansta %60 ın altına düşerse ilgileniyorlar galiba. ya servise versem bi yerini yaparken bi yerini bozacaklar diye korkuyorum ben.

nuclearmoonrise

Doçent
Reaksiyon puanı
181
amoled yanığı mı deniyor gölgelenme mi deniyor ne deniyor bilmiyorum ama hani şu ekranda bazı şeylerin izi kalma durumu var ya. o bir süre önce ortaya çıktı. mesela galeriden bembeyaz bir foto açıyorum ekran bembeyazken bakıyorum. bildirim çubuğunun izi kalmış. klavyenin izi kalmış. kaçınılmaz bi şey. sizde de ortaya çıktı mı?

M

Murat Burç

SDN Okuru
amoled yanığı mı deniyor gölgelenme mi deniyor ne deniyor bilmiyorum ama hani şu ekranda bazı şeylerin izi kalma durumu var ya. o bir süre önce ortaya çıktı. mesela galeriden bembeyaz bir foto açıyorum ekran bembeyazken bakıyorum. bildirim çubuğunun izi kalmış. klavyenin izi kalmış. kaçınılmaz bi şey. sizde de ortaya çıktı mı?
Amoled yanığından eser yok bende
@syfsn Amoled yanığında direk servise götürün diyordu.