Samsung Galaxy S7 ve S7 Edge Kullananlar Kulübü

nuclearmoonrise

Doçent
26 Mayıs 2016
762
181
43
26
Aynı şekilde shiftdelete için

dd557fc43ad103651ed5571402bcd39d.jpg

Mateist

Profesör
10 Ekim 2011
1,290
238
243
Hiçbir şey yapmıyorum. Samsungun kendi browserinden siteye gidiyorum. Önceden parmak iziyle giriş yap diye işaretlemiştim. Siteye girdiğimde parmak izi okuma kutucuğu çıkıyor. Okutuyorum. Kaydedilmiş olan şifreyi otomatik yazıyor işte
a3814e9b13de5651cd7a94327650449c.jpg
Sevdiğim güzel bir özellik bu. Eşimde S7 var o kullanıyor. Benim HTC 10 da yok. Keşke S7 alsaydım :(

uydu3405

Doçent
16 Şubat 2016
657
115
43
50
Arkadaşlar sabırsız olmayın gelir ki önce size gelecek sonra note 5 kullanan bize gelecek şanslısınız.

faruk05

Öğrenci
25 Ağustos 2016
41
6
8
29
Tarih 30.01.2017 Türkiye de ki samsung kullanıcıları sabırsızlıkla güncelleme bekliyordu ama samsung gösterip gösterip vermiyordu.Dillerde tek bir türkü dolanıyordu....
Adı samsung'dur.Gülü nougat'tır.Giden gelmiyor ACEP NE İŞTİRRR...

Şaka bir yana bence gıcıklığına yapıyorlar.Arkadaşlar bari bu kadar istediğimizi belli etmesek mi acaba ? Bence ocak ayı dediler ya yarın tam saat 23:59 da verecekler :)
Arz taleb meselesi bundan sonra güncelleme yayınlayacak bir kullanıcı kitlesi bulurlarsa yayınlarlar çok kızgınım.Hiç ios kullanmadım ama bu olaydan sonra bir sonraki telefonum iphone olacak bu nedir ya

huseyinkrgl

Öğrenci
30 Ocak 2017
1
0
1
44
Çok uzun süredir araştırdığım s7 edge i almak istiyorum fakat edge ekran için hem iyi hem kötü yorumlar okudum. Yeşil yada pembe çizik oluyormuş sizlerde oldu mu? Ve 30cm yüksekten düşünce bile kırılıyor diyorlar. Kullananların yorumlarını alabilir miyim? Birde telefonu alırsam hangi ürünlerle korumalıyım

SalihKarademir

Asistan
14 Eylül 2016
144
27
28
26
Çok uzun süredir araştırdığım s7 edge i almak istiyorum fakat edge ekran için hem iyi hem kötü yorumlar okudum. Yeşil yada pembe çizik oluyormuş sizlerde oldu mu? Ve 30cm yüksekten düşünce bile kırılıyor diyorlar. Kullananların yorumlarını alabilir miyim? Birde telefonu alırsam hangi ürünlerle korumalıyım
Arızalı tellerde tabi bozukluk olur.30cmten dustumu falanca hiçbir telefon kırılmaz ki S7 edge kırılsın .Sallamislar .

CrusherX

Öğrenci
5 Temmuz 2016
85
23
8
25
tema değil mi bu ?
--- Gönderi Güncellendi ---
Tarih 30.01.2017 Türkiye de ki samsung kullanıcıları sabırsızlıkla güncelleme bekliyordu ama samsung gösterip gösterip vermiyordu.Dillerde tek bir türkü dolanıyordu....
Adı samsung'dur.Gülü nougat'tır.Giden gelmiyor ACEP NE İŞTİRRR...

Şaka bir yana bence gıcıklığına yapıyorlar.Arkadaşlar bari bu kadar istediğimizi belli etmesek mi acaba ? Bence ocak ayı dediler ya yarın tam saat 23:59 da verecekler :)
Arz taleb meselesi bundan sonra güncelleme yayınlayacak bir kullanıcı kitlesi bulurlarsa yayınlarlar çok kızgınım.Hiç ios kullanmadım ama bu olaydan sonra bir sonraki telefonum iphone olacak bu nedir ya
+1

burak0603

Asistan
28 Aralık 2016
115
10
18
27
S7 Edge i olanlara soruyorum.Tel tam kapaliyken telefonu acinca o kavisli ekranin ordan hafif bir isik gorunuyor mu.Sanki ekranla kasa arasinda acik varda ordan isik gozukuyor gibi.Ama acildiktan sonra gidiyor.Sadece acilirken o siyah ekranda s7 edge yazarken gozukuyor.

mertcanyılmaz

Asistan
12 Temmuz 2012
141
19
18
S7 Edge i olanlara soruyorum.Tel tam kapaliyken telefonu acinca o kavisli ekranin ordan hafif bir isik gorunuyor mu.Sanki ekranla kasa arasinda acik varda ordan isik gozukuyor gibi.Ama acildiktan sonra gidiyor.Sadece acilirken o siyah ekranda s7 edge yazarken gozukuyor.
Ben öyle bir sorunla karşılaşmadım suya da soktum telefonu bir sıkıntı yaşamadım

mertcanyılmaz

Asistan
12 Temmuz 2012
141
19
18
Ben öyle bir sorunla karşılaşmadım suya da soktum telefonu bir sıkıntı yaşamadım