Samsung Galaxy S7 EDGE vs iPhone 7 PLUS

tolga26esk26

Asistan
Reaksiyon puanı
43
cep telefonunu cebinizde anahtar dahi çizse, telefonun tamamı garanti dışı kalıyor, yani kasada sürtünme izi, soyulma dahi olsa şarj soketi, wifi, şebeke problemi gibi sorunların tümünde cihaz garanti dışı kalmış oluyor. bence samsung almaya gerek yok, çünkü her şey kullanıcı hatası ve en ufak tamiri telefon parası samsungu hiç önermem al iphone kafan rahat etsin

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
cep telefonunu cebinizde anahtar dahi çizse, telefonun tamamı garanti dışı kalıyor, yani kasada sürtünme izi, soyulma dahi olsa şarj soketi, wifi, şebeke problemi gibi sorunların tümünde cihaz garanti dışı kalmış oluyor. bence samsung almaya gerek yok, çünkü her şey kullanıcı hatası ve en ufak tamiri telefon parası samsungu hiç önermem al iphone kafan rahat etsin
Bak o zaman sana bişey anlatıyım benim nuh diye bi arkadaşım var 1 yıla yakın önce iphone 6 aldı sonra telefonu yere düşürdü haporlorün olduğu köşe içine göçtü haporlörde zarar gördü sonra servise gittik beraber telefonun resmini falan çektiler telefonu bıraktık baksınlar ne kadar fatura gelecek yada değişim yaparlarmı falan diye yarın aradılar alt haporlör tarafında ezilme olduğu için garantiye alamıyoruz isterseniz 1250 tl ödeme yapın yeni cihaz verelim dediler bizde istemedik tabi :confused:

tolga26esk26

Asistan
Reaksiyon puanı
43
yere düşürdü diyosun kendı agzınla söyluyorsun teli kırmış daha ne olcakdı yınede adamlar 1250 az bıle istemişer
--- Gönderi Güncellendi ---
yere düşürdü diyosun kendı agzınla söyluyorsun teli kırmış daha ne olcakdı yınede adamlar 1250 az bıle istemişer

Birkan Öztürk

Doçent
Reaksiyon puanı
154
Hocam S7 edge öneririm kullanıyorum ama tek elle kullanım yapmak zorunda kalınca o kenarlara değmemek için zorlanıyorum ve elim ağrıyor tek negatif yani bu :D aslında tek ve en büyük problem

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Zaten telefonun sıfırı 2000 tl civarı 1250 tl sana göre düşük bi fiyatmı:eek:
Hauat
Hayatında Samsung kullanmamışsın milletten duyduğun yalan yanlış şeylerle burda ahkam kesiyosun

tolga26esk26

Asistan
Reaksiyon puanı
43
çok boş konusuyon samsungun rezilliğini örtmen için sana paramı veriyorlar hayırdır

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Hauat
Hayatında Samsung kullanmamışsın
çok boş konusuyon samsungun rezilliğini örtmen için sana paramı veriyorlar hayırdır
Ne alakası var neyse onu söylüyoruz burda dün yazdığım şeyi okusaydın anlardın s7 edgede 7 plus ta çok güzel cihazlar dedim ama siz appleın kölesi olmuşsunuz işiniz gücünüz diğer markaları ezmek küçük görmek

tolga26esk26

Asistan
Reaksiyon puanı
43
Hauat

Hayatında Samsung kullanmamışsın

Ne alakası var neyse onu söylüyoruz burda dün yazdığım şeyi okusaydın anlardın s7 edgede 7 plus ta çok güzel cihazlar dedim ama siz appleın kölesi olmuşsunuz işiniz gücünüz diğer markaları ezmek küçük görmek
apple kölesi nıye olayım bana ne getirisi var kullanım memnuniyetimden başka gidip o s7 edgeyı alsaydım memnun kalmak yerıne daha çok sinir krizine girerdim telin her bi yanı dert uygulamalardan atma uygulamayı geç açma yazdığın harflerın yarım saat sonra algılanması pembe çizgi sorunu hassas tasarım bi oyun açarsın cayır cayır yanıyor sıcaklıkdan alet iphone hiç bı modelinde öyle bi sıcaklık hıssetmedım

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
apple kölesi nıye olayım bana ne getirisi var kullanım memnuniyetimden başka gidip o s7 edgeyı alsaydım memnun kalmak yerıne daha çok sinir krizine girerdim telin her bi yanı dert uygulamalardan atma uygulamayı geç açma yazdığın harflerın yarım saat sonra algılanması pembe çizgi sorunu hassas tasarım bi oyun açarsın cayır cayır yanıyor sıcaklıkdan alet iphone hiç bı modelinde öyle bi sıcaklık hıssetmedım
İşte sorun burda hayatında eline s7 edge yada s7 almamışsın konuşuyosun ben elime 7 plusıda aldım s7 edge de neler deneyimlediğimi anlatıyorum sen dün yazdığım şeyi bidaha oku istiyosan eğer bi gün yolun düşerde s7 edge falan alırsan daha güzel ve doğru bi şekile tartışabiliriz ;)

tolga26esk26

Asistan
Reaksiyon puanı
43
İşte sorun burda hayatında eline s7 edge yada s7 almamışsın konuşuyosun ben elime 7 plusıda aldım s7 edge de neler deneyimlediğimi anlatıyorum sen dün yazdığım şeyi bidaha oku istiyosan eğer bi gün yolun düşerde s7 edge falan alırsan daha güzel ve doğru bi şekile tartışabiliriz ;)
nasıl elime s7 edge s7 almamışım ıkısınınde +larını eksılerını sayarım şimdi senin yaşın kadar inceledim s7 edgeyle s7yi elime alıp bi tek s7 sorunsuza yakın edge çöp 500 tl vermem s7 edgeye ben benim gözumde kılıf parası kadar değeri yok

M

Murat Burç

SDN Okuru
Adam bizim evde hem S7 Edge hem de 7 plus var diyor öbür fanboy da birşeyler söylemeye çalışıyor komik:D
@Tttunahan uğraşma

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
nasıl elime s7 edge s7 almamışım ıkısınınde +larını eksılerını sayarım şimdi senin yaşın kadar inceledim s7 edgeyle s7yi elime alıp bi tek s7 sorunsuza yakın edge çöp 500 tl vermem s7 edgeye ben benim gözumde kılıf parası kadar değeri yok
Adam bizim evde hem S7 Edge hem de 7 plus var diyor öbür fanboy da birşeyler söylemeye çalışıyor komik:D
@Tttunahan uğraşma
Hava zaten sıcak bide bunlara laf anlatmaya çalışacaz diye bunalıyoz:D
Tamam sen nasıl istiyosan öyle yap akşama kadar anlatabilirim ama bizim söylediklerimiz karşı tarafa hitap etmiyo :rolleyes:

tolga26esk26

Asistan
Reaksiyon puanı
43
@Tttunahan uğraşma
parazit yapma çekil bakıyım sen aradan samsung fanları burada milleti yanıltmaya doluşmuşlar gerçekleri konuşuyoruz samsungun hep yaptığı şey aynen şu piyasaya bitane sağlam tel çıkartıor s7 dıye arkasından iteliyor millete bozuk telefonları yok edgeydi yok abcçdefgğhıijklmnoöprsştuüvyz dıye alfabenın adan zyye tum harflerıne göre tel çıkarıor yanlarınada 2016 2017 diyor sonra gelip dıyorlar vay efendim samsung çok kaliteli la bırak git işine gücüne

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Tamam sen nasıl istiyosan öyle yap akşama kadar anlatabilirim ama bizim söylediklerimiz karşı tarafa hitap etmiyo
parazit yapma çekil bakıyım sen aradan samsung fanları burada milleti yanıltmaya doluşmuşlar gerçekleri konuşuyoruz samsungun hep yaptığı şey aynen şu piyasaya bitane sağlam tel çıkartıor s7 dıye arkasından iteliyor millete bozuk telefonları yok edgeydi yok abcçdefgğhıijklmnoöprsştuüvyz dıye alfabenın adan zyye tum harflerıne göre tel çıkarıor yanlarınada 2016 2017 diyor sonra gelip dıyorlar vay efendim samsung çok kaliteli la bırak git işine gücüne
Asıl milleti kazıklayan apple samsung her bütçeye uygun telefon çıkarıyor senin beğenmediğin s7 edge yılın telefonu seçildi orta segmenti bende tavsiye etmiyorum zaten onlara diyecek lafım yok ama s serisiyle note serisi vazgeçilmez bunlarıda ezmeye kalkarsan karşılığını veririm
@Tttunahan 7 plus ile S7 Edgeyi veya kutularını yanyana koyup resim atta şu sussun bi ne olduğunu bilsin :D
Tatil dönüşünde ilk işim bu olacak ama pek işe yarayacağını sanmıyorum adamlar anlamıyorlar biz napalim daha:D

tolga26esk26

Asistan
Reaksiyon puanı
43
@Tttunahan 7 plus ile S7 Edgeyi veya kutularını yanyana koyup resim atta şu sussun bi ne olduğunu bilsin :D
herkezi kendin gibi görmemişmi sanıyon hayırdır hayatın samsung olmuş ölsen kelime-i şahadet getirmeyi unutup samsung diyecen fanboy seni iyiki bi s7 kullandın dünyada samsungu rakipsiz ilan ettin ben LGde kullandım samsungda iphoneda en azından senın gibi birine takılıp kalmadım hepsinin +larını eksılerini bılerek tavsıyede bulunuyorum millete gözum kapalı samsung demıyorum sen gibi
apple kazık olabilir ben zaten sürekli söyluyorum iphone şu şu modeli fiyatını haketmiyor kazık diye orda sıkıntı yok samsung her bütçeye göre çıkartıyor evet ama 2000 tlnın altında çıkardığı samsung modellerinin hepsi çöp kameraları rezalet çizgi film karakteri gibi çıkartıor adamın fotoğrafını hiç doğallık gerçeklık yok sanki ressam adamın resmini çizmiş gibi çıkıyor sulu boyayla adamın resmini çizsem (2000) tl altındaki samsungun kamerasının çektiklerinden daha iyi olur

mehmetcanaksu

Asistan
Reaksiyon puanı
17
Arka kamerada her türlü 7 plus çift kameranın avantajları gerçekten çok işe yarıyor gece çekimi hariç 7plus kamerada üstün . performans olarak 7 plus ın farkını söylemeye gerek yok ekranda s7 edge 2k ve amoled ile önde tasarım kişiseldir o sana kalmış birşey .

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Arka kamerada her türlü 7 plus çift kameranın avantajları gerçekten çok işe yarıyor gece çekimi hariç 7plus kamerada üstün . performans olarak 7 plus ın farkını söylemeye gerek yok ekranda s7 edge 2k ve amoled ile önde tasarım kişiseldir o sana kalmış birşey .
İki telefonunda kendine has güzel yanları var s7 edge in ekranı ve gece çekimi tasarım sizin dediğiniz gibi göreceli bi kavram 7 plusın daha sağlam kasası ve A10 çipiyle öne çıkıyo ikiside güzel telefonlar alan pişman olmaz