Bu konuyu okuyanlar

ProcuS

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
2000 bandında telefonlar bakıyorum ve telefonda tek aradığım kısım kamera
performansı akıcılığı olması yeterli benim için ama kamera performansı çok iyiye yakın olmalı
seçenekleri şuan şunlar;
Note 7 FE: Özellik ve kamera noktasında iyi bir cihaz ama kronik bir sıkıntısı veya malzeme problemi olsa bulunabilir mi?
Mi 6: olabilir ama o ekran çok küçük ve ekran gövde oranı çok düşük bir telefon olduğuundan tercih etme konusunda emin değilim
One Plus 5/5T: Bu telefon da mantıklı hatta 5 t 64 gb modeli 5 e göre daha mantklı olsa da ithalatçı garantili olması bir problem yaratır mı? Servise verdiğim ürün bir hafta hatta bir ay orada bekler mi bunu bilemiyorum. Bir de o sar değeri bu yaşta kısır yapar mı?
s7 Edge derseniz fiyatı düşmesi bu ekonomide zor bir cihaz gibi görüyorum ki hem de çok pahalı benim bütçem için
HTC U11 ve Sony XZ: Bu cihazlara ömrüm boyunca sıcak bakamadım bu yüzden düşünmüyorum
Başka seçenekler de ekleyebilirseniz sevinirim
Paranın kıymetli olduğu bu günlerde her kafadan farklı bir ses duymak da zorluyor beni ama eleme yapmam lazım sizin seçiminiz ne olur ve ithalatçı garantisine güvenmelimiyim?

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,310
Galaxy Note FE kamera konusunda gayet başarılı. Tavsiye ederim.

musti35

Asistan
Reaksiyon puanı
24
HTC'ye soğuk bakmamanızı tavsiye ederim.

En iyi ses performansı veren telefondur.
Arayüz olarak androidde en stabil arayüze sahiptir.
Kamerası çıktığı gün en yüksek DXOmark puanını almıştır.
Parmak sürterek ekran açma, telefonu sıkarak komutlar verme özellikleri gibi farklı yanları da var.

Ama son bir iki yıldır herkes şık telefon üretmek isterken HTC ısrarla kalas gibi model üretiyor. Buna bende kızıyorum.
Ama şunu da düşünün İphone 7-8 in tasarımına bakın, kalas ötesi kalas. 10 yıl önceki tasarımlar, o nedir 1 parmak kalınlıkta çerceve. Yine de millet bayıla bayıla İphone alıyor.

Goktug14

Asistan
Reaksiyon puanı
128
İthalatçıya güvenemiyorsan Nokia 8.

ProcuS

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Galaxy Note FE kamera konusunda gayet başarılı. Tavsiye ederim.
Haklısın ama sadece yazılımsal bir problem yaşayabilir miyim? Veya kırılmaz cam falan bulmakta zorlanır mıyım?

HTC'ye soğuk bakmamanızı tavsiye ederim.

En iyi ses performansı veren telefondur.
Arayüz olarak androidde en stabil arayüze sahiptir.
Kamerası çıktığı gün en yüksek DXOmark puanını almıştır.
Parmak sürterek ekran açma, telefonu sıkarak komutlar verme özellikleri gibi farklı yanları da var.

Ama son bir iki yıldır herkes şık telefon üretmek isterken HTC ısrarla kalas gibi model üretiyor. Buna bende kızıyorum.
Ama şunu da düşünün İphone 7-8 in tasarımına bakın, kalas ötesi kalas. 10 yıl önceki tasarımlar, o nedir 1 parmak kalınlıkta çerceve. Yine de millet bayıla bayıla İphone alıyor.
gerçekten Htc tasarım olarak çok hoşuma giden tasarımlar yapmıyor. Aynı zamanda fazla büyük çerceveli telefonlar da bana hoş gelmiyor ve mi6 yı bu yüzden elemek istiyorum
zaten IPHONE kullanabilecek bir kafam yok bana göre bir cihaz değil

Note fe bende düşünüyorum ya da xz1 de alabilirsin

Ya Sony denildiğinde aklıma ısınması dışında çok birşey gelmiyor ayrıca o kadar güzel lenslerini başka markalara verip kendisinin haladır güzel fotoğraf makinesi olup olamadığı şüphesindeyim

Mehmet Alperen

Doçent
Reaksiyon puanı
160
Note fe de kılıf bulmakta ekran koruyucu bulmakta zorlanmassın
Note 7 ile aynı. Spigen marka ÜRÜNLER VAR BİR SÜRÜ