Samsung Galaxy S4 Mini Ekrani Hakkinda [İceri PLS]

Liquem

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaslar Samsung galaxy s4 mini alacagim soranlar vardir neden s4 degil açıkcasi cok gerksiz görüyorum donanim olarak gayet güzel telefon. ama buyukluk beni aşiyor. Neyse konuya dönelim S4 Mini alacagim ama qHD sAmoled ekrani var fakat s3 mininin Super amoled ekrani var sizce hangisi daha iyidir ? İnternetten araştirdim fakat türkçe bir konu bulamadim ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
sende benim gibi büyük ekran sevmiyorsun. ben şahsen s3 mini kullanıyorum. s4 mini bi kaç dakika kullandım ekran kalitesi bir tık önde gözüktü bana. terimler hakkında bilgim yok malesef.

byuCk

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Ben uzun süre s3 mini kullandım. Daha sonra s4 mini çıkınca kısa süre sonra aldım. Ekran kalitesi o kadar fark etti ki. Zaten bu sitede s3 mini incelemesi de s4 mini incelemesi de mevcut. S3 mini'de yapılan hata s4 minide yapılmadığını anlatıyordu. Hatadan kastı ekran kalitesi. Şimdi sana diyorum ki s4 mini alacak durumun varsa kaçırma. Sakın s3 mini alma. Ekrandaki pikselleri neredeyse sayabiliyorsun.

byserhatt

Doçent
Reaksiyon puanı
198
Electroworld gibi bir mağazaya git.2 sini karşılaştır.Samsung hangisine daha iyi kamera koymuş nerden bilelim?

ahmeterkann

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
S4 Mini'nin ekranı daha hoş duruyor. Ne kadar fazla piksel o kadar fazla güç ve işlemci. Ekran boyutları çook ideal. Ama ne kadar sevmesem de bir de GM Discovery'ye bak bence.

byuCk

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Electroworld gibi bir mağazaya git.2 sini karşılaştır.Samsung hangisine daha iyi kamera koymuş nerden bilelim?

Arkadaş kamera değil, ekran kalitesinden bahsediyor. Bu arada karşılaştırmana hiç gerek yok. Ben ikisini de kullandım. Şu an s4 mini kullanıyorum. Ekran parlaklığı olsun piksel yoğunluğu olsun. Gözle görülecek kadar fark var aralarında. Tabiki S4 mini almalısın. Ayrıca ram 1,5 GB yani ne takılma var telefonda ne de başka bir şey. Gören herkes çok beğeniyor telefonu. Harika bir telefon.

byserhatt

Doçent
Reaksiyon puanı
198
aklım kamerada kalmış yanlış anlaşılma :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Önemli degil arkadaslar 2 Saat once S4 Mini'mi aldim gerekli uygulamalari yükledim :) Yorumlariniz için çok ama çok teşekkur ederim :) Telefonu gayet cok begendim. ekran Bekledigimden cok iyi fakat youtubede 1080 pixel video izleyemiyorum :( buna çozum bulabilirmisiniz acaba ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Teşşekkur ederim herşey için telefonu aldim gayet guzel fakat arada bir kasmalari oluyor o ayri Birde Acaba Ram Cpu Kullamını gosteren wiget ismi neydi ? youtube videolarini internet hizim 30Mbps olmasina ragmen hq izliyorum cozumu varmi ?

Liquem

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Teşşekkur ederim. Ram Cpu kullanimini gosteren widget vardi Bulamadim Rica etsem isimini bilen varsa verebilir mi ? , Ayrica youtube 1080p Video İzleyemiyorum internet hizimin 30mbps olmasina ragmen Cozumu varmidir

aschil

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Teşşekkur ederim. Ram Cpu kullanimini gosteren widget vardi Bulamadim Rica etsem isimini bilen varsa verebilir mi ? , Ayrica youtube 1080p Video İzleyemiyorum internet hizimin 30mbps olmasina ragmen Cozumu varmidir

Telefon 1080 p video izlemene olanak tanıyor mu ?

LittleMonster

Profesör
Reaksiyon puanı
33
s3 minide piksel gözükmesi sorununda bahsediliyordu bu telefonunda piksel yoğunluğu 256ymış aynı sorun yaşanabilir xperia sp hem donanım hem ekran olarak bariz biraz daha üstün istersen birde ona göz at Hd ekranı falan var ilgini çekebilir belki birde HTC one mini satışa sunuldu yeni bi göz at araştır istersen ama s4minide piksel gözükmesi sıkıntsını bikaç yerde okumuştum ama eline alıp incelemeden karar verme yinede

BlackShopAre

Doçent
Reaksiyon puanı
1

Aradigin widget tempcpu olabilirmi

K /\ /\ N

Profesör
Reaksiyon puanı
83
Arkadaslar Samsung galaxy s4 mini alacagim soranlar vardir neden s4 degil açıkcasi cok gerksiz görüyorum donanim olarak gayet güzel telefon. ama buyukluk beni aşiyor. Neyse konuya dönelim S4 Mini alacagim ama qHD sAmoled ekrani var fakat s3 mininin Super amoled ekrani var sizce hangisi daha iyidir ? İnternetten araştirdim fakat türkçe bir konu bulamadim ?
http://kiyas.la/tr/cep-telefonu/kar...-Galaxy-S4-mini-vs-Samsung-I9300-Galaxy-S-III

Liquem

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Herkez E tessekurler widgette dogru cikti saolun benim bir sorum daha var telefonda hicbir uygulsma acik degilken ram 700mb kullsniyor bir sure sonra 3-4 program acinca kasma oluyor coxumu varmidir ? Telefona sadece 4 tane oyun whatsapp ve face kurdum

fatihselimyakar

Asistan
Reaksiyon puanı
26
Herkez E tessekurler widgette dogru cikti saolun benim bir sorum daha var telefonda hicbir uygulsma acik degilken ram 700mb kullsniyor bir sure sonra 3-4 program acinca kasma oluyor coxumu varmidir ? Telefona sadece 4 tane oyun whatsapp ve face kurdum
Kardesim android cok ram yiyen bir yazilim benim note 2 m var ayni sekilde standby halinde bile en az 600mb yiyor ona fazla bir care yok.

Liquem

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaslar 1080p bideolari iindirme kosuluyla izlenebiliyorum ama ram be oyu larda kasma sorununa cozum lazim

aschil

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Arkadaslar 1080p bideolari iindirme kosuluyla izlenebiliyorum ama ram be oyu larda kasma sorununa cozum lazim

Arkaplan daki açık uygulamaları kapatan uygilamar var bknz.Task killer

Ayarlar/geliştirici seçeneğin de azaltma penceresi varsa oradanda yapabilirsiniz ama her android modelde varmı bilmiyorum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:huh:bende s4 almayı düşünüyorum ama çok kararsız kaldım ses düşük ve batarya çabuk bitiyormuş kimisi memnun değilmiş siz ne düşünüyorsunuz

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708
s4 mini nin ekranını s3 mini ile kıyaslarsak çok fak var s4 minide ki ekran çok daha iyi s3 miniye göre ama s4 mininin fiyatında başka telefonun ekranıyla kıyaslayınca berbat ekranı var...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bende s4 mini kullanıyorum ama aslında nexus 4 alacakdım oda kalmamış türkselde o yüzden bunu aldım yine memnunum ama nexus 4 bu telefonla aynı fiyat bu telefonu ezer geçer. Burdan s4 mini alacaklara sesleniyorum nexus 4 alın s4 mini yerine biz aceleden aldık s4 miniyi

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:thumbup1::thumbup1:Hİç düşünmeden s4 mini al bende kullanıyorum herek hız herek oyun performasnı mükemmel:thumbup1::thumbup1:

fatihhhh37

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Oyun performansına mükemmel diyemeyiz ama s3 mini'den daha iyi olduğu kesin.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:rolleyes:s4 mini al piman olmasssın hd ekranlı ful özelliği full kalitesi vardır