Samsung Galaxy S4 Mini Ekranı Kırıldı - Açılmıyor

Bu konuyu okuyanlar

Raunix

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar,

Telefonum Samsung Galaxy S4 Mini GT-I9190

Bugün telefonu 60-70cm gibi bir mesafeden mermere düşürdüm ve telefonun iç ekranı çatladı. (Amoled ekran) Dıştaki camda bir şey yok ancak içteki ekran gitti ve telefona hiç görüntü gelmiyor. Telefon şarj oluyor, bu sanırım çalışıyor demek ama görüntü alamadığım için anlayamıyorum.

Telefonu rootladığım için garantisi yok. Nasıl yaptırabilirim? Bu sorun nasıl çözülebilir? Kaç para ödemem gerekir? Teşekkürler şimdiden cevaplarınız için.

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
İç ekrani degistirteceksin sanirim baska çözümü yok biraz pahalıya patkar 300-400 arasi tutar en az telefoncuda sanırım

Kadima

Müdavim
Reaksiyon puanı
841
servise gönder büyük bir ihtimal rootlu olduğunu anlamazlar bile :) ama ekran kırılması garanti kapsamı dışında yapılır. Bi ihtimal müşteri memnuniyeti adıyla garanti kapsamında yapılabilir

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
servise gönder büyük bir ihtimal rootlu olduğunu anlamazlar bile :) ama ekran kırılması garanti kapsamı dışında yapılır. Bi ihtimal müşteri memnuniyeti adıyla garanti kapsamında yapılabilir
Lanet olası knox sayacı s4 minide de mevcut rootlu olduğu direk çıkar. :sleep:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
telefonuma bişey olmadı fakat kendiliğinden görüntüsü yok birdenbire gitti ve telefon açık ama görüntüsü gelmiyo

Vahsiat

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Telefon rootlu ise teknik servisi bunu kesin olarak anlayacaktır ve samsung bildiğimiz gibi herşey kullanıcı hatasıdır. bundan dolayı ya telefonunuzun ekranını değiştirmez değiştirse bile sizden iyi bir para alacaktır.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:mellow:benımde s4 mini darbe yok bı baktım ekran ıcten catlamıs servıse yolladım yaparlarmı sizce