Samsung Galaxy S4 Alınır mi ???

mstfhll2012

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Merhaba arkadaşlar. Ben bi Htc faniydim ama artık değilim. Yaklaşık 6 ay önce s4 almistim ilk çıktığında. Ama hic memnun kalmamistim şimdi ise bi arkadaşım s4 unu satıyor ve bana uygun fiyata satacak. Ama korkuyorum açıkçası. Şu an htc one x plus kullanıyorum genel anlamda memnunum.
Merak ettiğim konular ram kullanım oranı nasil
Ara menüde donma kasma oluyor mu
16 gb hafıza yeterli mi
Kamerası ve sesi nasil
Gün boyu kullanımda sarji nasil gidiyor
Performans olarak nasil
Kasa kaliteli mi soyulma oluyor mu
Şimdiden teşekkürler

ayhankucuk28

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Merhaba arkadaşlar. Ben bi Htc faniydim ama artık değilim. Yaklaşık 6 ay önce s4 almistim ilk çıktığında. Ama hic memnun kalmamistim şimdi ise bi arkadaşım s4 unu satıyor ve bana uygun fiyata satacak. Ama korkuyorum açıkçası. Şu an htc one x plus kullanıyorum genel anlamda memnunum.
16 gb hafıza yeterli mi
Kamerası ve sesi nasil
Performans olarak nasil
Şimdiden teşekkürler

Ramde 500 mb boş yer kalıyor. Menüde kasma 4.3 güncellemesiyle yok. 16 gb hafıza yetmezse hafıza kartı alırsın. Kamerası S3'e göre çok iyi. Sesi S3'le aşağı yukarı aynı. Bana ve kardeşime çok rahat 2-3 gün sarjı gidiyor ki aşırı kullansan bile 1 gün çok rahat gider. Oyunlarda sıkıntısı yok. Kasası S3'e göre daha şık. S4'te arkada desenli bir görünüm olduğundan plastik arka kapak çizilse bile belli olmuyor. Bende S3 var kardeşimde S4 var iyice karşılaştırdım.

Son_Mohikan

Asistan
Reaksiyon puanı
0
16 gb hafıza yeterli mi
Kamerası ve sesi nasil
Performans olarak nasil
Şimdiden teşekkürler

Daha önce kullandığın telefonu senden daha iyi bilebilecek birisi mi olacak ki???

mstfhll2012

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Son_Mohikan kardes aldım ve begeedigimden ve elimde başka bi cihaz olduğundan iade etmiştim o zamandan bu zmana pek hatirlamiyorum ve baya Guncelleme aldı s4

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708
16 gb hafıza yeterli mi
Kamerası ve sesi nasil
Performans olarak nasil
Şimdiden teşekkürler

sorularını cevaplayım bende s4 kullanıyorum: aşşa yukarı 500-600 mb ram kalıyor ara menüde donma yavaşlama kasma hiç hiç bi sıkıntı yok yag gibi 16 gb hafıza yeterli olup olmuyacagı sana kalmış kullanıma baglı ama sd kartlada artırırsın.kamerası gerçekten süper ses kaydı süper özellikle dügün gibi kalabalık ve grültülü ortamlarda ses kaydı süper dahili hoparlörü ise orta derecede kulaklık çıkışı iyi denilebilir temiz net ve bass ı iyi çıkarıyor şarjı sık kullanımda 1 gün orta kullanımda 1,5-2 gün gidiyor.
performans olarak hiç bi sıkıntısı yok Tek kelimeyle MÜKEMMEL özellikle nette süper kasası şöyle yan çerçeveler kolay çiziliyor ve en ufak darbede eziliyor maalesef :S ama soyulma yok....

mstfhll2012

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Teşekkürler bende bi bakayım biraz kullanayim insaallah memnun olurum