Samsung galaxy S3 mü Yoksa İphone 5 mi ?

Bu konuyu okuyanlar

yusufffff

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar yeni bir telefon almayı düşünüyorum ancak Galaxy S3 mü yoksa İphone 5 mi almalıyım? Siz olsaydınız hangisini seçerdiniz.

erenberk

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
100
iPhone 5'i bulursan hemen al :)

yusufffff

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Daha çıkmadı ama bu yıl kesin çıkar.

Webkurum

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
4S düşünüyorum 5i henüz düşünmüyorum. Ya 4s ya s2 yada s3 düşünüyorum :D 4s 1800 s3 2000

NT1

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Her yer özenti iphone cularlar dolu sende onlardan bırı olmak ıstıyorsan iphonu bekle

Webkurum

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Her yer özenti iphone cularlar dolu sende onlardan bırı olmak ıstıyorsan iphonu bekle
Fanboy değilim tablet android . Ama 4skamera vs. gayet iyi. Ya s3 ya 4s . s3 ile 5in karşılaştılabileceğini düşünmüyorum.

Erdem-FB

Müdavim
Reaksiyon puanı
28
İphone 5'i görelimde bi sonra bu soruyu cevaplarız :)

isveçli

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
iPhone bekle hosuna gitmezse galaxy s4ü bekle oda hosuna gitmezse htc one x2 yi bekle:crying:

Norrick

Asistan
Reaksiyon puanı
1

Bende bunu anlamıyorum iPhone kullanmanın nesi özentilik? İsteyen istediği telefonu, işine yarayan telefonu alır. iPhone aldı diye özentilik ne alaka? Ben Android sevmeyen kullanmaktan hoşlanmayan biriyim sırf özenti olmamak için iOS dururken gidip Android mi almalıyım?

Şuan için S3 gayet iyi bir telefon ama iPhone 5'in özelliklerini henüz bilmediğimiz için soru yanıtsız kalıyor :)

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,058
genelde iphone a laf atanlarda kedi çiğer ilişkisi söz konusu oluyor ulaşamıyorsan kötüle yani

isveçli

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
Hayret s3 alın lafını görmedik :D
s3 olmuş s5 olmuş önemli degilki, ben her zaman hosuma giden telefonu severim, 3 ay iPhone kullanırım 2 ay htc kullanırım 3 ay samsung kullanırım önemli olan hosuma gitmesi aletin:rolleyes:

Hakkaten noldu s3 hoşuna gitmedi mi ?

s3 yarın gelecekmiş deneyip göreceğiz , one x i aldığımda 2 hafta kullanmıştım bu öyle olmaz insallah,

MBrv

Müdavim
Reaksiyon puanı
23
[MENTION=264218]isveçli[/MENTION] telefon gelir gelmez yorumlarını bekliyoruz.

Telefon pahalı Türkiye pazarına 2000 TL' den giriyormuş, o yüzden galiba Iphone 4s alacağım. Arada 200 TL fark olsa da o 200 TL yi çıkaramam :)

isveçli

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
@isveçli telefon gelir gelmez yorumlarını bekliyoruz.

Telefon pahalı Türkiye pazarına 2000 TL' den giriyormuş, o yüzden galiba Iphone 4s alacağım. Arada 200 TL fark olsa da o 200 TL yi çıkaramam :)
bana cihaz 12 ay kontratli 2200 tlye geliyor,
1000 SMS +mms
1000 dakika her yöne
3gb internet 10mbit

Webkurum

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
genelde iphone a laf atanlarda kedi çiğer ilişkisi söz konusu oluyor ulaşamıyorsan kötüle yani
Ulaşabilirim ve oyuzden bir forumdada S3 mü 4S mi konusu açtım. Herkesi böyle genelleyemezsiniz. Ayrıca İphone demek görgüsüzlük demek birazda. Nedenini diyeceğim şimdi . Telefondan anlamayan bile kullanıyor. Aramayı zarzor yapanlar. Bu yüzden yoksa kötü demiyorum. Tablette android kullanıcıyım ama 4s mi s3 mü alacağıma karar veremedim telde.

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,058
S3'de 2000 lira 4S'de hemen hemen 2000 lira :) Bence daha farklı bir çekememezlik söz konusu :)
yok olay sadece sg3 için değil ne zaman bir iphone muhabbeti gecse kesin biri veya birkaçı kedi çiğer pozisyonuna giriyor tamam alamıyorsun bütcen yetmiyor olabilir zaten herkesin bütcesine hitap eden bir cihaz değil bu karalama neden ? zevk meselesi isteyen istediğini alır

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,058
Ulaşabilirim ve oyuzden bir forumdada S3 mü 4S mi konusu açtım. Herkesi böyle genelleyemezsiniz. Ayrıca İphone demek görgüsüzlük demek birazda. Nedenini diyeceğim şimdi . Telefondan anlamayan bile kullanıyor. Aramayı zarzor yapanlar. Bu yüzden yoksa kötü demiyorum. Tablette android kullanıcıyım ama 4s mi s3 mü alacağıma karar veremedim telde.
sg3 ü alan görgüsüz olmuyor bu cihazı kullanmasını biliyormu oluyor ? buda güzel di

NT1

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Symbıan dan sasmayın Halkın Isletım Sıstemı .....

isveçli

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
yok olay sadece sg3 için değil ne zaman bir iphone muhabbeti gecse kesin biri veya birkaçı kedi çiğer pozisyonuna giriyor tamam alamıyorsun bütcen yetmiyor olabilir zaten herkesin bütcesine hitap eden bir cihaz değil bu karalama neden ? zevk meselesi isteyen istediğini alır

iphone eleştirenlerin hepsi bütçe veya kedi ciğer pozisyonu değil aslında iphoanedan sıkılmış olanlarda eleştiriyor bazen , mesela bende 4's var su anda diğer modellerde var çekmecemde iPhone 4,
3gs çekmecemde duruyor satmıyorum burada 2.ci el para etmiyor Türkiye'ye gidince satarım daha iyi fiyata,demek istediğim bende eleştiriyorum bazen sadece sıkıldığım için , yarın galaxy s3 gelecek onanda sıkılıcam 3 ay sonra onuda eleştiriden bu isler genelde böyle bazıları için

Webkurum

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
sg3 ü alan görgüsüz olmuyor bu cihazı kullanmasını biliyormu oluyor ? buda güzel di
Örnek verdim bende 4s alabilirim. Sadece kafalarda taslak oluştu. Ben para babalarına sölüyorum. Yoksa bende alabilirim . Düşünüyorum. Ama fanboyluğa gerek yok . Ayrıca S3 daha pahalı :)

Kadir Sekme

Müdavim
Reaksiyon puanı
2

Düşüncelerine katılıyorum. Bende 1 hafta içinde telefonu değiştiricem ve aynı kararsızlık bende de var 4s mi yoksa s3 mü? İzlediğim videolarda s3 de s-voice asistanı siri ye nazaran daha kesin bilgiler veriyordu. Ancak biraz siriye nazaran yavaş. Muhtemelen sende siri ye günde 2-3 soru soracaksındır. Bu yüzden akıcı telefon almak daha iyi olur. Yani sana önerim 4s :) 5i bekleme çünkü son çeyrekte anca çıkar :)

Webkurum

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Düşüncelerine katılıyorum. Bende 1 hafta içinde telefonu değiştiricem ve aynı kararsızlık bende de var 4s mi yoksa s3 mü? İzlediğim videolarda s3 de s-voice asistanı siri ye nazaran daha kesin bilgiler veriyordu. Ancak biraz siriye nazaran yavaş. Muhtemelen sende siri ye günde 2-3 soru soracaksındır. Bu yüzden akıcı telefon almak daha iyi olur. Yani sana önerim 4s :) 5i bekleme çünkü son çeyrekte anca çıkar :)
Düşünceleriniz için teşekkürler..

freewill

Müdavim
Reaksiyon puanı
61
iphone 5 al süper alet ben kullanıyorum cebime koyduğumda varlığını bile hissedemiyorum tuhaf bir teknoloji kullanmışlar çözemedim bir türlü :D

şaka gibi başlık açmayın rica ediyorum :D