Samsung galaxy S3 mü Yoksa İphone 5 mi ?

yusufffff

Üyecik
Arkadaşlar yeni bir telefon almayı düşünüyorum ancak Galaxy S3 mü yoksa İphone 5 mi almalıyım? Siz olsaydınız hangisini seçerdiniz.

Webkurum

Profesör
4S düşünüyorum 5i henüz düşünmüyorum. Ya 4s ya s2 yada s3 düşünüyorum :D 4s 1800 s3 2000

NT1

Doçent
Her yer özenti iphone cularlar dolu sende onlardan bırı olmak ıstıyorsan iphonu bekle

Norrick

Asistan
Her yer özenti iphone cularlar dolu sende onlardan bırı olmak ıstıyorsan iphonu bekle

Bende bunu anlamıyorum iPhone kullanmanın nesi özentilik? İsteyen istediği telefonu, işine yarayan telefonu alır. iPhone aldı diye özentilik ne alaka? Ben Android sevmeyen kullanmaktan hoşlanmayan biriyim sırf özenti olmamak için iOS dururken gidip Android mi almalıyım?

Şuan için S3 gayet iyi bir telefon ama iPhone 5'in özelliklerini henüz bilmediğimiz için soru yanıtsız kalıyor :)

MrtAltg

Dekan
Onursal Üye
genelde iphone a laf atanlarda kedi çiğer ilişkisi söz konusu oluyor ulaşamıyorsan kötüle yani

isveçli

Profesör
Hayret s3 alın lafını görmedik :D
s3 olmuş s5 olmuş önemli degilki, ben her zaman hosuma giden telefonu severim, 3 ay iPhone kullanırım 2 ay htc kullanırım 3 ay samsung kullanırım önemli olan hosuma gitmesi aletin:rolleyes:

Hakkaten noldu s3 hoşuna gitmedi mi ?

s3 yarın gelecekmiş deneyip göreceğiz , one x i aldığımda 2 hafta kullanmıştım bu öyle olmaz insallah,

MBrv

Profesör
[MENTION=264218]isveçli[/MENTION] telefon gelir gelmez yorumlarını bekliyoruz.

Telefon pahalı Türkiye pazarına 2000 TL' den giriyormuş, o yüzden galiba Iphone 4s alacağım. Arada 200 TL fark olsa da o 200 TL yi çıkaramam :)

isveçli

Profesör
@isveçli telefon gelir gelmez yorumlarını bekliyoruz.

Telefon pahalı Türkiye pazarına 2000 TL' den giriyormuş, o yüzden galiba Iphone 4s alacağım. Arada 200 TL fark olsa da o 200 TL yi çıkaramam :)
bana cihaz 12 ay kontratli 2200 tlye geliyor,
1000 SMS +mms
1000 dakika her yöne
3gb internet 10mbit