Samsung Galaxy S3 Kullananlar Kulübü

zekiklnc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yok öyle bir olay :)

Kulak ici olmayip iyi performansa sahip kulakliklar var elbette ama ayni kalitede 2 kulakligin kulakici ve disi olan 2 versyonu karsilastirilsa kulakicinin performansi daha yuksek olur. hem disardan gelen sesi keser, hem de disariya daha az ses kacirir.

Requ3m

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Kulak ici olmayip iyi performansa sahip kulakliklar var elbette ama ayni kalitede 2 kulakligin kulakici ve disi olan 2 versyonu karsilastirilsa kulakicinin performansi daha yuksek olur. hem disardan gelen sesi keser, hem de disariya daha az ses kacirir.

Aynı kalitede kulak içi ve normal kullaklık arasında büyük fiyat farkı olur. 100tl de kafa bantlı kulaklığın kalitesi 140-150 tl li kulak içinde olur.

Shadowfury

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben basit bir soru soracağım arkadaşlar çözümünü bulamadım n'apayım :D Çektiğimiz fotoğrafların önizlemesinde tanıdığı yüzleri sarı kareler içerisinde gösteriyor. Bunu kapatmanın bir yolu yok mu?

trkyzc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben basit bir soru soracağım arkadaşlar çözümünü bulamadım n'apayım :D Çektiğimiz fotoğrafların önizlemesinde tanıdığı yüzleri sarı kareler içerisinde gösteriyor. Bunu kapatmanın bir yolu yok mu?

fotoğraf açıkken saol alttaki ayarlar tuşuna bas ordan yüz imi seçeneği var kapalı yap hocam

BlackShopAre

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Şu anda dosyaları Upload ediyorum :D

Canım kimse benim gibi anlatamaz. :p

o bi gerçek şimdi okudum konuyu akıllı telefonlarla ilgili bilgilerim yok denecek kadar azdı bu konuyu okudum güncelleme konusunda profesör oldum:D
galiba bu arada profesör olacak kadar iyi s2 bilen arkadaşlar arıyorum bilginize :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Set DNS programını yüklemiştim fakat bir sonuç alamadım. Edindiğim bilgilere göre programın etkili olması için telefona root atmak gerekiyormuş ilk önce. Vermiş olduğunuz linki (her ne kadar İngilizce bilmesem de) inceliyorum. Teşekkürler

MBrv

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Arkadaşlar telefon kapalıyken şarj ettikten sonra açtığımda şarjı hızlı tükeniyor ve kapalıyken çok yavaş şarj oluyor. Neredeyse 2 saati buluyor.

Ama telefon açıkken şarj ettiğim zaman jarzı öyle hızlı tükenmiyor ve daha hızlı şarj oluyor.

Bunun sebebi nedir ? Böyle bir sorunla karşılaşanız var mı ?

Max2Life

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Çoğu telefonda durum budur. "Telefon açıkken hızlı şarj eder." bu bir sorun değil merak etme.

MBrv

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Peki bu durumda şarjının hızlı tükenmesi ?

Max2Life

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Peki bu durumda şarjının hızlı tükenmesi ?

Şarj hızlı tükeniyor derken ne kadar sürüyor? hızlı tükeniyor dediğin telefon boştayken mi = (internet oyun ve uygulama çalıştırmıyor iken mi?) Aşırı derece hemen batarya boşalıyorsa servise götür ya pilde yada yatağında sorun olabilir. Yok arızalık durum kadar hızlı değil diyorsan , ekran parlıklığı yüksekse , sürekli oyun internet ve uygulamalara takılıyor resim ve video çekiyorsan eski tarz telefonlara göre tabi hızlı tükenir.

lordarcual

Profesör
Reaksiyon puanı
6
Beyler dün (bugün oldu) 4:30'da telefonun şarjı %100 doldu. Wifi'yi kapayıp heralde Güç tasarrufu kapalıydı açıkta olabilir telefon şu an saat 13:40 şarjı %98'e inmiş ? İnanamadım telefon 9 saattir açık ve masamın üstünde 9 satte %2 şarj gitmiş olacak şey değil. Demek ki bıraksak rahat 1 haftayı çıkarır :)

BlackShopAre

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Beyler dün (bugün oldu) 4:30'da telefonun şarjı %100 doldu. Wifi'yi kapayıp heralde Güç tasarrufu kapalıydı açıkta olabilir telefon şu an saat 13:40 şarjı %98'e inmiş ? İnanamadım telefon 9 saattir açık ve masamın üstünde 9 satte %2 şarj gitmiş olacak şey değil. Demek ki bıraksak rahat 1 haftayı çıkarır :)

ben o yöntemle sırf gidip gitmediğini anlayayım diye 2 hafta öyle kullandım %73 falan civarıydı bu samsung galaxsi s2 de böyleyse s3 düşünemiyorum :D

hodor

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kullanmaya başladım şarjı yiyor öldürdü :D

Diğer akıllı telefonlara göre gayet iyi şarjı dayımda iphone 4s var günde 4 kere şarj edio ve sadece arada internete bakıo o kadar galaxy s3 ü güç tasarrufu moduna aldın mı bütün gün internete giriyorum ve şarj bitmio...

lordarcual

Profesör
Reaksiyon puanı
6
Diğer akıllı telefonlara göre gayet iyi şarjı dayımda iphone 4s var günde 4 kere şarj edio ve sadece arada internete bakıo o kadar galaxy s3 ü güç tasarrufu moduna aldın mı bütün gün internete giriyorum ve şarj bitmio...
O konuda demedim. Biliyorum Galaxy S III ile 4 saattir oyun oynuyorum %35 şarjı kaldı. Galaxy S III'ü kötülemeye çalışmıyorum.

iZozzy

Doçent
Reaksiyon puanı
2
[MENTION=272847]lordarcual[/MENTION] S3'te ana ekran yatay konuma gelmiyor bu benim telefondan kaynaklanan bir şey mi acaba ?

sersabah

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar özellikle kulaklıla konuşurken tuşların kilitlenmiyor olması iyice canımı sıkmaya başladı,birde telefon sallandıkça gurk gurk sus sesi geliyor...cebime koyuyorum telefonu veya araba kullanırken bacak arama koyuyorum ekran sürekli açık kaldığı için her bi tuşa dokunabiliyorum...bunun bi çözümü mevcut mudur acep?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Benim telefonun Samsung Apps programında 1 işareti var. 1 güncellemem var heralde diye düşündüm ve İndirdiklerimin arasında Photo Editor programını güncellemem gerektiğini gördüm. güncellemeyi başlattım fakat hata verdi. Daha sonra bilgisayardan Kies aracılığıyla bağlandım ve o şekilde güncellemeyi denedim. Bu sefer de hafıza dolu olduğunu ve boşaltmam gerektiğini söyledi. Bende fazla program yok, telefondaki 16GB'lık bellek dolu değil zaten. Bu hafıza silme olayı nedir anlamadım, bilen var mı acaba ?

Nordkapp

Doçent
Reaksiyon puanı
16
Konusma esnasinda tuslarin kilitlenmesi mumkun mu onu bilmiyorum. Ama guvenlik ayarlarindan tus kilidini etkinlestirdikten sonra diger zamanlarda sorun olmayacaktir.

sersabah

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yok standart kilitlenmede bi sıkıntı yok da konuşurken kilitlenmiyor

Nordkapp

Doçent
Reaksiyon puanı
16
Belki bir ayari vardir, bilemeyecegim. Bilen varsa soyler kesin.