Samsung Galaxy S3 Kullananlar Kulübü

trkyzc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Telefona kap almış bulunmaktayım 1-2 foto çektim. Resimlerin boyutları çok büyük link veriyorum.
Foto 1
Foto 2
Foto 3
Foto 4
Foto 5
Foto 6
Foto 7

Parlarklığı ayarlardan varsayılana getirdin mi ?

[MENTION=2223]lord[/MENTION]alcual hocam özelden de sordum ama belki gitmemiştir diye burdan da yazayım dedim. bu kaptan bende almayı düşünüyorum beyaz olanından. telefon eldeyken terletiyomu aşırı derecede memnun musun ? bir de nerden alabilirim internetten veya elden ?

lordarcual

Profesör
Reaksiyon puanı
6
@lordarcual hocam özelden de sordum ama belki gitmemiştir diye burdan da yazayım dedim. bu kaptan bende almayı düşünüyorum beyaz olanından. telefon eldeyken terletiyomu aşırı derecede memnun musun ? bir de nerden alabilirim internetten veya elden ?
[MENTION=283341]trkyzc[/MENTION] Kardeşim ben bu kapı Turkcell bayisine gidip aldım. 30 TL fiyatı var istersen gidip bir Turkcell bayisine gidip sorabilirsin. Terletme konusuna gelince telefonu elinde yarım saat bir saat tutunca parmaklarının uçlarını terletiyor ama acayip derecede rahatsız etmiyor. Buradan veya buradan alabilirsin.
Alternatif olarak iki tane daha buldum. Link 1 Link 2

trkyzc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
[MENTION=272847]lordarcual[/MENTION] çok sağol hocam çok makbule geçti

iZozzy

Doçent
Reaksiyon puanı
2
[MENTION=272847]lordarcual[/MENTION] Arkadaşlar bilgisayardan video falan atarken telefonun ekranında senkronize ediliyor yazıyor ve çok yavaş gönderiyor. Bunun böyle mi olması gerekiyor ?

lordarcual

Profesör
Reaksiyon puanı
6
@lordarcual Arkadaşlar bilgisayardan video falan atarken telefonun ekranında senkronize ediliyor yazıyor ve çok yavaş gönderiyor. Bunun böyle mi olması gerekiyor ?
Evet normal. Mesela ben oyunun dosyasını atarkan çok fazla parça oluyor 2800-3500 arası küçük küçük parçalar oluyor, ne kadar fazla parça olursa o kadar fazla uzar. 2.67 GB'lik filmi atması 10 dakika sürerken 1 GB'lik oyun dosyasını 1.5 saatte atıyor.

trkyzc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar konuda açtım ama çok kararsız kaldım SD kart konusunda. Yurtdışından biraz araştırdım siz hangisini önerirsiniz ya da bunlardan başka önerebileceğiniz var mı ? [MENTION=272847]lordarcual[/MENTION] hocam seni de meşgul ediyoruz ama :)

http://www.amazon.com/SanDisk-Mobil...44302885&sr=8-12&keywords=64+gb+micro+sd+card

http://www.amazon.com/SanDisk-32GB-...344302504&sr=8-1&keywords=32+gb+micro+sd+card

http://www.amazon.com/gp/product/B004G60AD6/ref=dp_ob_title_def

http://www.ebay.com/itm/32GB-MICRO-...476032?pt=PDA_Accessories&hash=item46063e9780

lordarcual

Profesör
Reaksiyon puanı
6

zekiklnc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaslar bu telefonun ustune cift vurup basa donme hareketinde sikinti yasiyorum..ayari acinca denemeye basiyorum gayet iyi calsiyior ama bi mesajlasmada whatsapp da internette kisacasi deneme haric hicbiyerde calismiyor. sadece belli programlarda mi calisiyor mesela internet tarayicisinda olmuyor mu yoksa sorun benim telefonda mi?

lordarcual

Profesör
Reaksiyon puanı
6
arkadaslar bu telefonun ustune cift vurup basa donme hareketinde sikinti yasiyorum..ayari acinca denemeye basiyorum gayet iyi calsiyior ama bi mesajlasmada whatsapp da internette kisacasi deneme haric hicbiyerde calismiyor. sadece belli programlarda mi calisiyor mesela internet tarayicisinda olmuyor mu yoksa sorun benim telefonda mi?
Sen deyince bende denedim internet tarayıcısında çalışmıyor. Telefonda sorun yok. Opera Mini ve Chrome'da da denedim sonuç aynı.

@lordarcual hocam çok sağol 1. yolladığında karar kıldım
Önemli değil. Bir sorun daha olursa yaz İnşallah cevaplamaya çalışırız.

iZozzy

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Teşekkürler [MENTION=272847]lordarcual[/MENTION]

ReDo

Rektör
Reaksiyon puanı
92
Aldığın günden beri :p

Bunu almadan önce Note vardı dikkatini çekerim :D

Requ3m

Doçent
Reaksiyon puanı
2
bende güncelleme kontrol ettiğimde gözük müyor. niye böyle acaba?

Bazı telefonlara gelemiyor, ve zaten türkiye romlarına güncellemeler hep sorunlu. Sana önerim 27.07.2012 tarihli britanya güncellemesini odin ile yüklemen. Biraz araştırma yap 10 dakikada örenirsin nasıl yapılacağını.

lordarcual

Profesör
Reaksiyon puanı
6
Kardeşlerim Odin ile güncellemenin nasıl yapıldığını resimli olarak anlatayım mı ? Ne dersiniz ?

Requ3m

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Kardeşlerim Odin ile güncellemenin nasıl yapıldığını resimli olarak anlatayım mı ? Ne dersiniz ?

Bırak araştırsın millet. Zor birşey değil, zaten yapımı rootlama ile aynı. Tolga abinin bin tane konusu var rootla ilgili. Bırak ordan baksınlar :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
DNS nasıl değiştiriyoruz, ben bir türlü beceremedim ? SET DNS işe yaramıyor. Bu arada 3G kullanıyorum, Wi-Fi ile bağlanmıyorum internete.

barts

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar. S3 e kart aldım. Oyunlarımı karta taşıdım çalışıyor bi sıkıntım yok ama ilginç bi durum var galeride oyun resimleri videoları felan görünüyr baya bir dosya var silersem oyunun datasından silecek sorun olur. Bunun bir yolu var mıdır galeride görünmesin

trkyzc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar telefona kulaklık almayı duşünüyorum. Önerebileceğiniz kulaklık var mıdır ? Kulak içi olmamasını tercih ediyorum.

Fiyat aralığı:50-100 tl

barts

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
silmiyorumda nasıl saklanacak onlar diğer oyunların ki görünmüyo