Samsung Galaxy S3 Kullananlar Kulübü

finisterre

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hazir burdayken fikrini de alabilir miyim su konuda? en son firmware yuklesem otomatik olarak root kalkar mi?

lordarcual

Profesör
Reaksiyon puanı
6
hazir burdayken fikrini de alabilir miyim su konuda? en son firmware yuklesem otomatik olarak root kalkar mi?
kardeşim benim dediğim en iyi ve akıllıca yöntem. Benim dediğim şekilde yaparsan garantilik birşey olunca kafan rahat olur sayaçına bak Download modda yazar counter diye birşey yazıyor onun yanında seninkinde büyük ihtimal Yes (1) count filan yazar yani gidip garantiye verirsen biraz zorlaşır işlerin en rahat yöntem benimki.

zekiklnc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaslar zamunda dan kaspersky virus programini indirip yukledim, program cok iyi cok hos da kendisinde virus buluyo :)) napiyim siliyim mi bilemedim, anti-theft falan cok iyi bir program.. HackToll.AndroidOS.Kiser.i , buldugu sey..ne diyosunuz birsey olur mu kullaniyim mi

lordarcual

Profesör
Reaksiyon puanı
6
Kardeşlerim CamScanner kullanan var mıdır aranızda bilmiyorum ama çalışmıyor çalıştıramadım PDF yapmıyor Pro sürümede yükselttim öyle kalıyor kırpmıyor bile basıyorum Trimming İmage diyor hiç bir değişiklik yok öylece kalıyor. Bir el uzatın [MENTION=278325]SamsungGalaxyS3[/MENTION]

Reaksiyon puanı
2,146
beyler daha yeniyim ogrenmeye calisiyorum su androidi. bazi sorularim olcak cahilce gelse de cevaplarsaniz sevinirim;

1. telefonu odin uzerinden guncellemek icin onceden root olmak gerekiyor mu?( ben root oldum ama gerek var miydi bilmiyorum)

2. Su ana kadar 2 guncelleme geldi yanilmiyorsam. odin ile guncellerken sirayla guncelleme mi mi gerekiyor yoksa son surum icin(XXLFB) sadece sonuncu guncellemeyi yapsak kafi midir?

3. Unroot olmak icin en basit ne yapmam gerekiyor?

simdiden sagolun.

Odin ile güncellemeyi attıktan sonra zaten gidiyor unroot oluyorsun merak etme.

zekiklnc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kardeşlerim CamScanner kullanan var mıdır aranızda bilmiyorum ama çalışmıyor çalıştıramadım PDF yapmıyor Pro sürümede yükselttim öyle kalıyor kırpmıyor bile basıyorum Trimming İmage diyor hiç bir değişiklik yok öylece kalıyor. Bir el uzatın @SamsungGalaxyS3

Ilk basta bende de calsimamisti, o program aslinda ucretli bir programmis sanirim, lite versyonunu indirceksin pro calismiyor.

ByMakroad

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Telefonla internet tarayicisina girdigimde direk parlakligi kisiyor nasil cozebilirim

ReDo

Rektör
Reaksiyon puanı
92
Parlaklık otomatiktedir ondan da olabilir.

ReDo

Rektör
Reaksiyon puanı
92
[MENTION=48615]ReDo[/MENTION] sende Galaxy S III aldında nerde yaz bakalım görüşlerini.

Valla ne diyim :D

Telefonun dibi.
Ham maddesi.

Note'den sonra ayrı bir keyif verdi bana.
Tasarımı çok hoş duruyor.
Çakıl mavisi fevkalade.
Baya hızlı.
Internette gezinirken bana Pc'de ki keyfi veriyor.
Sorunsuz her sayfayı açıyor.

Note n'oldu Note :D Tuvalete mi düşürdün :p

Yok onu sattıydım :p

Zaten note delikten geçmezdi :D

ByMakroad

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Parlaklik otomatikte degil ve guc tasarrfu etkin degil zaten hic bir uygulamada yapmiyor interneti actgim an kisiyor patlakligi ki mozilladan girince falan kismiyor sadece kendi tarayicisinda yapiyor

lordarcual

Profesör
Reaksiyon puanı
6
Telefona kap almış bulunmaktayım 1-2 foto çektim. Resimlerin boyutları çok büyük link veriyorum.
Foto 1
Foto 2
Foto 3
Foto 4
Foto 5
Foto 6
Foto 7

Parlaklik otomatikte degil ve guc tasarrfu etkin degil zaten hic bir uygulamada yapmiyor interneti actgim an kisiyor patlakligi ki mozilladan girince falan kismiyor sadece kendi tarayicisinda yapiyor
Parlarklığı ayarlardan varsayılana getirdin mi ?

Oseyto

Asistan
Reaksiyon puanı
1

lordarcual

Profesör
Reaksiyon puanı
6
Hayırlı olsun.Kap telefonu kabalaştırmamış güzel olmuş.Ekran koruyucu filmi neden öyle küçük kalmış s3 için değil heralde
Bende o ekran koruyucu niye o kadar küçük anlamadım birde tırankla dokununca çiziliyor veya içine göçüyor pekanlamadımda ekran koruyucu çok kötüymüş sonunda IPG alacağım heralde.

ReDo

Rektör
Reaksiyon puanı
92
@lordarcual

Hayırlı olsun.

Ben de aldığımda teli kılıf kapak tarzı birşey aldım.
Krem rengi çok hoş duruyor.

Hesap mak. ile çektim :p

ByMakroad

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Onu nasil yapicaz

----------
Bunu nasil yapicaz ?

lordarcual

Profesör
Reaksiyon puanı
6
Onu nasil yapicaz

----------
Bunu nasil yapicaz ?
Tarayıcıya girdikten sonra sol altta bulunan menü tuşundan yararlanarak parlaklık ve renk ayarlarına giriyorsun daha sonrasında en üstte bulunan şeyi otomatikten çıkarıp üstte bulunan mavi çubuğu fulledikten sonra altta yazan VARSAYILAN'a basıyorsun resim ekleyebilirim istersen.

byn nil

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba galaxy S3 telefonumda navigasyonu kullanamıyorum harita indirmem gerekiyormuş, kies'de buldum ama hangisini tavsiye edersiniz teşekkürler.

Reaksiyon puanı
2,146
Harita bulmak diye birşey yok google mapsde, internet bağlantısına ihtiyaç duyuyor çevrimdışı kullanamazsın. Gideceğin yere göre haritayı önbelleğe alarak işliyor sistem.

byn nil

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Çok teşekkürler

Harita bulmak diye birşey yok google mapsde, internet bağlantısına ihtiyaç duyuyor çevrimdışı kullanamazsın. Gideceğin yere göre haritayı önbelleğe alarak işliyor sistem.

internet bağlantısını açtım. Çevrimiçine geçtim ama "google haritalar navigasyon bu konumda henüz kullanılamıyor" uyarısı veriyor acaba neyi eksik yapıyorum

Reaksiyon puanı
2,146
O uyarının altında yol tarifleri al var. Ona bastıktan sonra gideceğin yeri falan yazıyorsun ya da haritadan seçiyorsun.

blackbatuhan

Asistan
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar ben s3 ü alırken telefoncu navigasyon vs. hepsi bedava dedi. fakat şimdi navigasyona girince ücretli diyor kesinlikle gps açsamda parasız bir şekilde kullanamıyorum. birde müzik çalar açıkken oyun oynadığımda oyunda baya bir kasmalar oluyor. sizce bu oyundanmı kaynaklanıyordur? bu arada oyunun adı temple run birde müzik çaları açmadanda arada kasıyor takılmalar oluyor deli ediyor beni napmam lazım? bu oyunu 4s dede defalarca oynamama rağmen 1 kere bile takıldığını hatta kastığını bile görmedm napayım sizce?

Reaksiyon puanı
2,146
Google Haritalar ücretli değildir internet bağlantın varsa ücretsizdir. Nasıl ücret istiyor ne diyor sana program?