Samsung GALAXY S II Türkiye'de Satışta

Bu konuyu okuyanlar

Bonney

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Tartismasiz simdilik en iyi akilli telefon.
Turkiyede fiyati pahali bide.

REDFOKS

Rektör
Reaksiyon puanı
201
İphone 4 2000 tl verenler boşuna bu telefon pahalı demesin

keyloger

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
235
Ben Samsung'u sevmiyorum. :) Alabilecek gücüm olsa HTC yada Sony Ericson alırdım...

Jacoub

Doçent
Reaksiyon puanı
4
samsung'a bu kadar para verilmez. satış sonrası hizmet rezalet.
ayrıca nedir insanlarda ki bu iphone düşmanlığı. ne zaman yeni bir telefon duyurulsa anında iphone kıyaslamaları başlıyor.
apple gerçekten hak ediyor demek ki aldığı parayı. her telefonla kıyaslanması (gerek fiyat gerek donanım, yazılım vs.) bunun bir işareti olsa gerek.

Reaksiyon puanı
10,325
şu an dünya üzerinde en klas bir numara telefon olduğunda kuşku yok.
iphone5 çıkana değin de bir numara olarak kalacağından eminim.
ekran kalitesi, taşıdığı özellikleri, kamera kalitesi (ön 2 MP) ile şu an için rakip yok diyebilirim.
tabii sonyericson arc gibi görünmez olmazsa... (iki haftadır piyasa deniyor, ne gören var, ne alabilen, ne de bulabilen!)

freewill

Dekan
Reaksiyon puanı
61
ben kayıtlı sıfır 1300 tl ye aldım uluslararası garantisi Türkiye de geçerliymiş zaten samsung u aradım sordum neden 400 tl fazladan vereyim ki :D

raxetul

Profesör
Reaksiyon puanı
31
Kesinlikle pahalı. Tamam telefonlar iyice bilgisayara dönüştü ama o kadar para da telefona verilmez.

eXen

Asistan
Reaksiyon puanı
4
iphone 5 çıksa bile bunu egale bile edeceğini zannetmiyorum. steve job iki ufak özellik ekler, 5 diye satar.

celalim93

Doçent
Reaksiyon puanı
2
ayrıca nedir insanlarda ki bu iphone düşmanlığı. ne zaman yeni bir telefon duyurulsa anında iphone kıyaslamaları başlıyor.
apple gerçekten hak ediyor demek ki aldığı parayı. her telefonla kıyaslanması (gerek fiyat gerek donanım, yazılım vs.) bunun bir işareti olsa gerek.

arkadaşım sen git apple al. ülkemizde telpa nın gerçekten iyi işler yaptığıını ve iyi destek verdiğini bilmeyen insanlarımız almayın abi samsung u. bırakın o ayrıcalık bizde kalsın

Jacoub

Doçent
Reaksiyon puanı
4
arkadaşım sen git apple al. ülkemizde telpa nın gerçekten iyi işler yaptığıını ve iyi destek verdiğini bilmeyen insanlarımız almayın abi samsung u. bırakın o ayrıcalık bizde kalsın

kurduğum cümleler iphone sahibi olduğum için değil, keza iphone'um da yok.
ayrıcalık dediğin nedir onu tam olarak anlayamadım. sim kart takılan yerde ki bir sorunu dahi 1 ay gibi bir süreçte çözemeyen samsung firmasından bahsediyoruz.
diğer ürünlerini bilmiyorum fakat cep telefonu konusunda pek tatmin edici bir durum yok. ben gördüğümü söylüyorum burada, forumlardan derlediğim yorumlarımı değil. sanıyorum ki senin de telpa'nın desteğine ihtiyacın var.

celalim93

Doçent
Reaksiyon puanı
2
kurduğum cümleler iphone sahibi olduğum için değil, keza iphone'um da yok.
ayrıcalık dediğin nedir onu tam olarak anlayamadım. sim kart takılan yerde ki bir sorunu dahi 1 ay gibi bir süreçte çözemeyen samsung firmasından bahsediyoruz.
diğer ürünlerini bilmiyorum fakat cep telefonu konusunda pek tatmin edici bir durum yok. ben gördüğümü söylüyorum burada, forumlardan derlediğim yorumlarımı değil. sanıyorum ki senin de telpa'nın desteğine ihtiyacın var.

telpa da staj görmüş bir insanım senin desteğe ihtiyacın var belli. sen 3 sene önce mi yaptırdın telefonunu? şu an dünyada ilk super amoled ekranı kullanan telefon samsung wave, dokunmatiği iphone 3gs ten daha muazzam.ve yine cep telefonlarında bir ilk olan çift çekirdekli işlemci de samsung tan geldi bunu unutma.şunu da unutma şu anda iphone da flash player desteği yok ama samsung galaxy s ve galaxy s 2 de var. sözlerini dikkatli seç

blackmamba07

Profesör
Reaksiyon puanı
3
iyi telefon güzel telefon fakat çok pahalı. hatta gereğinden fazla pahalı. 2 mp ön kameraya sahip diye en iyi smartphone ilan eden arkadaşlara katılmıyorum. çünkü 2mp ön kamera lg optimus black'te de var ve hatta ilk çıkartan optimus black ;) samsung'un emek hırsızı olduğunu anlamak için iphone tarafından açılan davalara bakmak yeterli. ayrıca diğer özellikleri bakımından hiç bir eksisi yok optimus black'ın hatta artısı var. nova display, wi-fi direct, g-key, tasarımı ve daha bir çok özelliği ile bence en iyi smartphone adayı. fiyatı da bunca özelliğe rağmen oldukça uygun 900-990 tl arasında değişiyor. o yüzden birine en iyi demeden önce bi bakıp düşünmek gerek.

celalim93

Doçent
Reaksiyon puanı
2
çift çekirdek işlemci olması da + özellik değil super amoled ekran olması da + özellik değil doğru diyosunuz abi yakında uzaya yolculuklarımızda başlıyor

ahmeta

Profesör
Reaksiyon puanı
36

Ben Samsung'u sevmiyorum. :) Alabilecek gücüm olsa HTC yada Sony Ericson alırdım...

Ben de Samsung Omnia kullandım ve iade edip paramı aldım ve o günden beri Samsung'u sevmiyorum, sorun Windows değildi tamamen Samsung teknik servisi Destech'in beceriksiz personeli ile alakalı bir durumdu o kadar çok servise gittim geldim ki beni samsung'dan soğuttular.
1.700 TL Türkiye şartlarına göre çok pahalı yurt dışında neredeyse yarı fiyatına satılıyor bizde de kazıklanıyoruz.
iPhone yurt dışında artık sim kilidi kaldırdı yurt dışından (imkanı olanlar için) iPhone getirtmek daha mantıklı bence, bu paraya SG II alınmaz HTC Sensationun fiyatını bekliyoruz...

---------- Post added at 21:22 ---------- Previous post was at 21:17 ----------
to
celalim93
Dünyanın ilk Çift çekirdekli telefonu SG II değil arkadaşım o konuda yanlışın var ilk Çift çekirdekli telefon LG Optimus 2x
isteyene Kaynak
isterseniz google'dan aratabilirsinizde....