Mtnkts

Öğrenci
Reaksiyon puanı
16
900 TL'ye aldım hiç bir işlemi yok. S3'ün de yok. James bond gibi milletn içinde satle konuşacaksanız o ayrı verilen paraları hak etmiyorlar.
Akıllı saatten ne beklediğinize bağlı biraz sizin dediğiniz. Şöyle anlatayım ben şuan casio edifice kullanıyorum ve ona da 800 lira para verdim tek işlevi saat kronometre bir de iki sensoru var bu biraz da saat takmayı sevmek onu bi aksesuar olarak gormekle alakalı bence.Benim gear s3 ten beklentim telefon görüşmesi yapmak değil zaten sürekli telefona bakma ihtiyacını ortadan kaldırması bluetooth kulaklık ile kullanmayı düşünüyorum zaten şarkıları değiştirsem bildirimleri kontrol etsem bana yeter.Tarz olarak da çok hoş geliyor gözüme o yüzden almayı düşünüyorum yoksa saatle konuşmak ancak araç kullanırken falan olabilecek birşey.Yine de tavsiyeniz için teşekkürler

gkhan.55

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Arkadaşlar baseus 3d arc ekran korıyucu geldi. Taktım ancak sorun yaşadım ve söktüm. Sorunumu anlatayım almal isteyen ona göre alsın.

Öncelikle ben kılıf olatak spiegen liquid crystal kullanıyorum. Bu kılıfta çerçeveden 2 mm daha fazla ilerleyip ekranın kavisli kenarlarınada basarak koruma sağlıyor. Bu tarz bir kılıf kullanıyorsanız bu cam ekrana kılıfa bastığı için tam yapışmıyor ve dokunmatik hassasiyeti yok olacak kadar kötü oluyor. Sadece cam takarak kullanıyor iseniz ozaman sorun yok ürünü tavsiye ederim.
Ama dediğim gibi kılıfla kullanmak için sakın almayın.
Aynısından bende sipariş verdim cam tam oturuyo mu hocam

celalettinaktas

Doçent
Reaksiyon puanı
34
Aynısından bende sipariş verdim cam tam oturuyo mu hocam
Hocam camın oturışu ve kapatması güzel bundan daha iyi kapatanı varmı bilmiyorum. Dafonide de bir ürün var aa deneme şansım olmadı. Yalnoz dediğim gibi bak eğer bu camı takarsan kılıf işini unut.

gkhan.55

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Hocam camın oturışu ve kapatması güzel bundan daha iyi kapatanı varmı bilmiyorum. Dafonide de bir ürün var aa deneme şansım olmadı. Yalnoz dediğim gibi bak eğer bu camı takarsan kılıf işini unut.
Kılıf değilde arkası için kaplama düşünüyorum yurtiçinde bulamadım ama

celalettinaktas

Doçent
Reaksiyon puanı
34
Arka kaplama n11 de ve gg de var. Full body film alırsan sadece arksını kullanırsın

kartalll

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
iyi akşamlar arkadaşlar ben de note 8 ön siparişi verenlerdenim yaklasık 5 seneden beri samsung note serisini kullanan biriyim note 3 note 4 note 4 edge s7 edge derken note 8 e geçmiş bulunmaktayım önsipariş verirken baya bi heyecanlıydım fakat telefonu bi kaç haftaa kullandıktan sonra o heyecanım maalesef bitti cunku artık farklı seyler beklıyorum hep aynı cihazlar bi değişiklik yok extra bişiler yok adam iki kamera koymuş misal bi espirisi yok ama hiçbir işe yaramıyor ilk defa note serisi alcaklar için güzel gelebilir fakat daha önce note serisi kullananlar için pek bi anlamı yok...

Reaksiyon puanı
113
Arkadaşlar baseus 3d arc ekran korıyucu geldi. Taktım ancak sorun yaşadım ve söktüm. Sorunumu anlatayım almal isteyen ona göre alsın.

Öncelikle ben kılıf olatak spiegen liquid crystal kullanıyorum. Bu kılıfta çerçeveden 2 mm daha fazla ilerleyip ekranın kavisli kenarlarınada basarak koruma sağlıyor. Bu tarz bir kılıf kullanıyorsanız bu cam ekrana kılıfa bastığı için tam yapışmıyor ve dokunmatik hassasiyeti yok olacak kadar kötü oluyor. Sadece cam takarak kullanıyor iseniz ozaman sorun yok ürünü tavsiye ederim.
Ama dediğim gibi kılıfla kullanmak için sakın almayın.

Hadi be, bende de spigen kılıf var, ekran koruyucu şuan dağıtımda gelmesini bekliyorum :S Ekran koruyucu takıp kılıfı sonra dikkatli bir şekilde taksak olmaz mı :D

Ama ekran koruyucuyu taktığımızda ekran normal çalışırsa kılıfı değiştiririm. Ekran koruyucu bulmak çok zor. ( düzgün çalışan )

Xyler

Asistan
Reaksiyon puanı
19
Dün ki kullanım sonuçlarım.hic fena değil
e4d84374e2a07f6e965a3834ab1d5b49.jpg
6366724f3473255653eb90e67e87cf0d.jpg

celalettinaktas

Doçent
Reaksiyon puanı
34
Balla 40 tl verdim. Kavisli ekranı tamamen kapaymayan bir cam aldım. Çalışmasında sorun da yok. Kılıftanda vazgeçmedim

Reaksiyon puanı
113
Balla 40 tl verdim. Kavisli ekranı tamamen kapaymayan bir cam aldım. Çalışmasında sorun da yok. Kılıftanda vazgeçmedim
Şuan ekran koruyucu geldi dediğin gibi taktım sorunsuz çalışıyor. Spigen kılıfa takınca çalışmıyor dediğin gibi ekran koruyucuyu kaldırıyor. Ekran koruyucunun markasına ait Baseus Wing 04.mm kılıf siparişi verdim. çarşamba gelir onuda takarım. Baseus set olmuş olur. Kılıf darbelere karşı fazla korumayacak ama yapıcak bir şey yok, zaten kılıf yüzünden telefon tek elle kullanılmaz hale gelmiş, kılıfı çıkarınca anladım

Reaksiyon puanı
113
UYARI;

Spigen marka kılıf kullanıyor yada alacaksanız Edge korumalı ekran koruyucu almayın. Edge korumalı sadece yine spigen'in Neo Flex ' i var ( Islak kurulum ) kalemi kullanınca içine çöküyor. Size tavsiyem.

Baseus Wing 04.mm Kılıf
Baseus ARC 3D Ekran koruyucu

celalettinaktas

Doçent
Reaksiyon puanı
34
Siz gelince bir deneyin bakalım olmadı bende öyle bir kombine geçerim

Mtnkts

Öğrenci
Reaksiyon puanı
16
Arkadaşlar samsung un orjinal şeffaf kılıfını nerden bulabilirim? İsmi clear cover

celalettinaktas

Doçent
Reaksiyon puanı
34
Bu arada bu iris tarayıcı için cihazı dik mi tutmak gerekiyor. Çok hızlı ama sadece böyle çalışıyor. Pek pratik gelmedi. Parmak izi sensörü yeride zorda olunca. Biraz bu teknolojiler sorunlumu olmuş ne

Mtnkts

Öğrenci
Reaksiyon puanı
16
Bir kez açıldı bir daha açılmadı ama bahsettiğim kılıf o.Fiyat var mı o sitede ve daha önce ordan alşveriş yapmadım site nasıl biliyor musunuz ?

celalettinaktas

Doçent
Reaksiyon puanı
34
Site samsungun kendi online satış sitesi. Fiyatıda 69 tl. Sorun olmaz. Belki kargo süresi uzun olabilir. Oda bir tahmin sadece

Reaksiyon puanı
113
Siz gelince bir deneyin bakalım olmadı bende öyle bir kombine geçerim

Kılıfı teslim aldım, 4 saattir kullanıyorum. Çok ince bir kılıf, koruması sadece çizilmeye karşı diyebilirim. Tabikide düşük seviyedeki darbeleri engelleyecektir.

Telefon çok şık oldu, neredeyse kılıf yok gibi, spigen e göre + sı tutması ve hissiyatı çok güzel, ayrıca ekran koruyucu 0,4 mm kılıfta 0,4 mm olduğu için tam geliyor,

Kılıfın kamera lensi koruması azda olsa var.

Tavsiye edebileceğim kişiler ben çok yüksekten düşürmem, telefon şeklini kaybetmesin şık dursun, kalınlaşmasın diyenlere,

Bu seti değiştirmem ben.

Baseus Wing 04.mm Kılıf
Baseus ARC 3D Ekran koruyucu

Ozgurtoy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Işık sızması problemi samsung note 8 yüzde doksan tüm telefonlarda var bu bir üretim hatasıdır emaar avm de tam 3 sıfır kutu açıldı hepsi böyle ışık sızması var
20171011_234746_HDR-1.jpg
20171011_234339_HDR-01-1.jpg

gkhan.55

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12

MrtAltg

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
12,079
Nasıl yani hepsinde var diye hata saymıyorlar mi demek oluyor bu ?

gkhan.55

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Nasıl yani hepsinde var diye hata saymıyorlar mi demek oluyor bu ?
Doğal bi olayı hata olarak sayabilir misiniz bu ışık ve camın doğal olayı ışığın cam içinden kırılarak yansımasını nasıl engellersiniz sadece note 8 için değil diğer kavisli ekranlarıda tecrübe edin aynısını göreceksiniz

Ozgurtoy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Doğal bi olayı hata olarak sayabilir misiniz bu ışık ve camın doğal olayı ışığın cam içinden kırılarak yansımasını nasıl engellersiniz sadece note 8 için değil diğer kavisli ekranlarıda tecrübe edin aynısını göreceksiniz
Dogal olaysa madem çerçevenin neden sadece sag tarafında sızma var sol tarafta yok bazısında çok belirgin bazısında çok ince bi çizgi 5000 tl veripte defolu ürün almak denir buna ayrıyeten düşük ışıklı yerlerde kullanırken resmen göze batıyor rahatsız edici bir durum

gorkemmalp

Asistan
Reaksiyon puanı
38
Yüzde doksan değil yüzde yüz tüm note 8lerde var çünkü bi hata değil normal bi durum
Bu bir hata değil ve sadece Note 8'lerin yüzde 90'ında değil tüm Edge cihazlarda var. Gayet doğal bir olayı hata olarak lanse etmeyelim ordan ışık sızmıyor sadece kıvrımlı ekrandan kaynaklı olarak yansıma yapıyor.

Not: yalnışlıkla sana cevap olarak yazmışım.

gkhan.55

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Dogal olaysa madem çerçevenin neden sadece sag tarafında sızma var sol tarafta yok bazısında çok belirgin bazısında çok ince bi çizgi 5000 tl veripte defolu ürün almak denir buna ayrıyeten düşük ışıklı yerlerde kullanırken resmen göze batıyor rahatsız edici bir durum
Google yazarsanız samsungun da dediğim şekilde anlattığını göreceksiniz 5000 bini verecek sizsiniz başka cihaza verirsiniz ama ürünün defolu bi yanı yok yok yerede ürünü karalamaya gerek yok

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Ben s7 edge kullanıyorum sağ ve sol tarafta aynı şekilde ışık sızması var bu sorun edilecek bi durum değil ışık yansımasından dolayı bütün edge ekranlarda var bu