Samsung Galaxy Note 7 Kullananlar Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Note 5 kullanıcıları biz kendi kulübümüze gidelim hadi [emoji23] [emoji23]

ahmeta

Profesör
Reaksiyon puanı
36
Kaç kişi kullanıyor merakımdan geldim :D

cengover05

Profesör
Reaksiyon puanı
447
Dostum inan tüm telefonlar böyle biraz uzaktan tarafsız bakarsak günlük kullanıcı için note 4 bile başarılı telefon ama rakam hastalığımız bizi bitiriyor.

misal ne denildi note 5 işlemcisinden %30 daha başarılı hemen owowowo on numara dedik ama günlük kullanımda

sd800 ile 820 arasında ki fark sosyal medyanın 3-4 sn geç açılması :D normal kullanıcıya note 5 3 sene de gider güncellemeye takılmazsalar.
Kesinlikle. Ancak işte insanız ve en iyisi olması doğamizda var. Bende 3 sene isterim kullanmak bakalim olursa artik:) teknoloji 2 senede bir guzel seyler sunuyor genelde

hkndmrlp42

Profesör
Reaksiyon puanı
145
Note 7 tutarsa edge ekranından, tutmazsa fiyat politikasından [ne kadara çıkacak hiç bilgim yok söylenenlere göre (3300-3600 arası söyleniyor) konuşuyorum] tutmaz. Note 5 yenilikçi tasarım ve donanımıyla ciddi bir kitle oluşturdu. Samsung'un sorunsuza yakın çıkış yapan ilk telefonuydu. Alan memnun, satan pişman, alamayan meraklısıydı. Note 5 sahipleri kullanmaya devam etsin. İphone 7 (veya 6se) bekleyenler note 7 deneyebilirler gönül rahatlığıyla. Son olarak 3000TL üstü fiyat koyarlarsa satış rakamını direkt etkiler. S7 edge modeli çok sattı millet edge ekrana doydu. Samsung edge ekran çok sattı diye kumar oynadı ama piyasa doymuşken neler olacak göreceğiz. Alana hayırlı olsun.

celalettinaktas

Doçent
Reaksiyon puanı
34
Fazla uzatacaklarını sanmam. Türkiyedeki kadar karlı satabildikleri ülke sayısı gerçekten az.

DarkCat

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Umarım diğer illerede hızlı bir şekilde gelir.

Şirvan AVCI

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
İos işletim sistemi Note 7 kasasıyla bir arada olsa nasıl olurdu ? :)

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
İos işletim sistemi Note 7 kasasıyla bir arada olsa nasıl olurdu ? :)
Ne ios muş şuan Android in geri kalan bi tarafı var mı ki ?

Android hafifledikçe iOS ağırlaşıyor görüyoruz 4S leri filan .

Ama eski bir galaxy 'e 5.1.1 kurulup hızlandırılıyor .

Uber

Profesör
Reaksiyon puanı
798

Önceden ciddi anlamda ios başarılıydı ama android 5-6 zamanında iyi toparladı, ios ise dediğiniz gibi eski cihazlara ağır gelmeye başladı.

ama şu da var android de romlar kişiselleştirildiği için çok eski cihazlara max performans romları yapılabiliyor buda cihazın ömrünü uzatıyor

cengover05

Profesör
Reaksiyon puanı
447
Önceden ciddi anlamda ios başarılıydı ama android 5-6 zamanında iyi toparladı, ios ise dediğiniz gibi eski cihazlara ağır gelmeye başladı.

ama şu da var android de romlar kişiselleştirildiği için çok eski cihazlara max performans romları yapılabiliyor buda cihazın ömrünü uzatıyor
Android candir gerisi heyecandır.:)
Gelismeye acık sistem android. Her zaman dedim bunu ve yakında fark buyuyecek.

cengover05

Profesör
Reaksiyon puanı
447

Lafta hep bunlar:)
Android in 5 ve 6 surumleri ile geri kalan bir yani yok stabilite konusunda.
Bazi uygulama hatalari gelistirici kaynaklidir. Ama insanlar android saniyor.
Zaten gelistiricilerde kendi bilir. Bir uygulamanin dunya genelinde populasyon kazanmasi için seve seve android platformuna en iyi sekilde sunması gerekecek.

Neyse ios üstünlüğü kelimesini duyunca susamıyorum:)

Uber

Profesör
Reaksiyon puanı
798
Android candir gerisi heyecandır.:)
Gelismeye acık sistem android. Her zaman dedim bunu ve yakında fark buyuyecek.

Android güzel bir sistem tek sorunu firmalar bazen yazılımları test etmeden arayüzleri kullanıyor buda kasma,donma, takılma olarak dönüyor ama bu tek androide özel değil hani sanılmasın ios hatasız wp10 mobile hatasız veya android hatasız hepsinde hata var ama gelişim konusunda Android 2 li zamanlar ile 6 arasında çok fark var hatta eski touchwiz ile yenisi arasında bile fark var veya lg ux de bile fark var gelişiyorlar her seferinde ama fazla abartıp sponsor uygulama alanlar vs olmasa daha güzel temiz olacaklar

cengover05

Profesör
Reaksiyon puanı
447
Android güzel bir sistem tek sorunu firmalar bazen yazılımları test etmeden arayüzleri kullanıyor buda kasma,donma, takılma olarak dönüyor ama bu tek androide özel değil hani sanılmasın ios hatasız wp10 mobile hatasız veya android hatasız hepsinde hata var ama gelişim konusunda Android 2 li zamanlar ile 6 arasında çok fark var hatta eski touchwiz ile yenisi arasında bile fark var veya lg ux de bile fark var gelişiyorlar her seferinde ama fazla abartıp sponsor uygulama alanlar vs olmasa daha güzel temiz olacaklar
Zamanla daha da gelisecek ve değişik seylerle karşımıza çıkacaktır.
Zaten gelişen farklılık yaratmaya devam eden sistemler sürekli kalıcı olur.
Windows'un kıyameti görmesi muhtemele olması gibi:)

Uber

Profesör
Reaksiyon puanı
798
Zamanla daha da gelisecek ve değişik seylerle karşımıza çıkacaktır.
Zaten gelişen farklılık yaratmaya devam eden sistemler sürekli kalıcı olur.
Windows'un kıyameti görmesi muhtemele olması gibi:)

Şimdi konuşmak istemiyorum ama mobil birime gerçekten önem verilmiyor bakın 1.yıl güncellemesi şuan mobil için piyasada yok adamlar işi bilmiyor yap promosyon xbox s alana 535 hediye et 950-950xl de xbox alana indirim yap senin önce o telefonları yayman gerekiyor piyasaya ki uygulama çek ama yok paşamın öyle bir derdi yok şu dediğim kampanya olsa hem xbox satışı artacak hemde telefonların kullanıcı sayısı arttıkça uygulamalar istemsizce gelmek zorunda kalacak

cengover05

Profesör
Reaksiyon puanı
447
Şimdi konuşmak istemiyorum ama mobil birime gerçekten önem verilmiyor bakın 1.yıl güncellemesi şuan mobil için piyasada yok adamlar işi bilmiyor yap promosyon xbox s alana 535 hediye et 950-950xl de xbox alana indirim yap senin önce o telefonları yayman gerekiyor piyasaya ki uygulama çek ama yok paşamın öyle bir derdi yok şu dediğim kampanya olsa hem xbox satışı artacak hemde telefonların kullanıcı sayısı arttıkça uygulamalar istemsizce gelmek zorunda kalacak
Windows zaten pc konusunda söylemiştim:)
Dediklerinde haklısin

Şirvan AVCI

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8

Dostum Güncelleme Desteği, Stabilite = İos Yıllardır İos kullanıyorum bir iki sorun dışında hiç sorun yaşamadım. O sorunlarda hemen güncellemeler ile çözüme kavuştu. :)

gokhan999

Doçent
Reaksiyon puanı
76
Dostum Güncelleme Desteği, Stabilite = İos Yıllardır İos kullanıyorum bir iki sorun dışında hiç sorun yaşamadım. O sorunlarda hemen güncellemeler ile çözüme kavuştu. :)
4 yillik s3 son sürüm androidde (6.0.1) akıyor. Hadi bakalim aynisini iphonede yap noluyor? Klavyede yazi yazarken kasmiyormu bi bak. 2 dkda açılmıyor mu bi bak bakalım.

Son mesajlar