NOTE 8 kullanıcılarının dikkatine cihaz için daha yolun sonu göründü !!!!

Bu konuyu okuyanlar

Hunterlar

Öğrenci
Katılım
16 Temmuz 2019
Mesajlar
25
Reaksiyon puanı
23
Puanları
3
Yaş
23

Samsung bundan sonra yeni Galaxy Note 8 güncellemesi yayınlamayacak


https://www.sammobile.com/author/adnanfarooqui/
Galaxy Note 8 Samsung için çok önemli bir cihaz oldu. Müşterilere Samsung'un Galaxy Note serisinin güvenli olduğuna dair güvence vermesi gerekiyordu. Samsung bu cihazla kanıtlamak için bir noktaya sahipti. Galaxy Note serisinin burada kalacağına dair bir mesaj gönderdi.
Samsung, Galaxy Note 8 ile parkın dışına vurdu. Cihaz çok iyi iş çıkardı. Samsung'un patlayan Galaxy Note 7'nin talihsiz bölümünü arkasına koymasına yardımcı oldu . Şimdi, Galaxy Note 8'in bir gün deme zamanı geldi.

Galaxy Note 8 artık güncelleme almayacak​

Galaxy Note 8, 2017 yılında piyasaya sürüldü. Harika özelliklere ve yenilenmiş bir tasarıma sahipti. Yakışıklı, bu trend daha yeni başladığında çift kameraya sahipti. Samsung'un amiral gemileri için bir yön değişikliğinin sinyalini verdi. Ondan sonra gelen modeller gitgide daha iyi hale geldi.

Samsung, cihaz için yalnızca iki büyük Android işletim sistemi yükseltmesi yayınladı. Üç Android yükseltmesi alan Samsung cihazları listesinde değildi. Sonuç olarak Galaxy Note 8 , Android 10 One UI 2.0 güncellemesini alamadı .
Şirket, cihaz için dört yıllık güvenlik güncellemeleri sağladı. El cihazı daha önce her ay bir güvenlik güncellemesi aldı. Galaxy Note 8'in aylık güncelleme programından üç ayda bire çıkarılması yalnızca geçen yıl Ekim ayındaydı.

O zamandan beri, Galaxy Note 8 her üç ayda bir güvenlik güncellemesi aldı. Ağustos 2021'de aldığı son güncelleme, aldığı son güncelleme olacak. Samsung, Galaxy Note 8'i güvenlik güncelleme programından tamamen çıkardı. Bu alışkanlık ileriye başka güncellemesi olsun.

Galaxy Note 8 zamanına sadakatle hizmet etti. Dört yıllık güvenlik güncellemeleri sağladığı için Samsung'a teşekkür ederiz. Pek çok OEM bunu yapmaz. Galaxy Note serisinin geleceği bir sır olarak kalsa da şimdi geleceğe bakmanın zamanı geldi .
Haber kaynağı:SAMMOBİLE.COM
 
Üst