Samsung Galaxy Note 7 Kullananlar Kulübü

mirai

Asistan
1 Nisan 2016
348
43
28
26
Biraz sakin olun. Benim s7 edge ilk aldığım ayda böyle bir sorunu vardı. Sonra tak diye güncelleme geldi ve bitti. Biliyorum o kadar para verdiniz. Kusursuz olmasını bekliyorsunuz çok dert etmeyin

B.H.U

Asistan
26 Ağustos 2016
152
21
18
31
Biraz sakin olun. Benim s7 edge ilk aldığım ayda böyle bir sorunu vardı. Sonra tak diye güncelleme geldi ve bitti. Biliyorum o kadar para verdiniz. Kusursuz olmasını bekliyorsunuz çok dert etmeyin
Ayni problem mi vardi sizdede ben mesela bir uygulamada dolasirken bir anda o sekilde takili kaliyor 10 saniye sonra restart atiyor kendi kendine birdaha 2 gun 3 gun basima gelmiyor boyle bir sorun.

mirai

Asistan
1 Nisan 2016
348
43
28
26
Canınızı sıkmayın ve size bana göre bu cihazlar serviste söküldüğü zaman adam akıllı çalışmayabilirler. Yalıtımın iç taraftan olduğu için. Mümkünse servise vermeyin ve güncelleme bekleyin

B.H.U

Asistan
26 Ağustos 2016
152
21
18
31
Canınızı sıkmayın ve size bana göre bu cihazlar serviste söküldüğü zaman adam akıllı çalışmayabilirler. Yalıtımın iç taraftan olduğu için. Mümkünse servise vermeyin ve güncelleme bekleyin
Bende boyle dusundum bekliyorum suan icin umarim guncellemeyle gecer

uğurözbayrak

Asistan
23 Ağustos 2016
107
18
18
35
Bende ilk aldigimda bir sıkinti ile karsilasmadim gecen hafta yazilim guncellemesi yaptim bir gun sonrasinda bununla karsilastim umarim cikmaz bir sknti ama tahminimce sizdede cikabilir.
Ne güzelki yazılım hatası olma ihtimali donanım olsa baya uğraşırsınız. Malum bi iphone değil. Ben de iphone dan geçtim daha öncesinde note 2 im vardı. Hala duruyor birşeyi yok ama değişim imkanım olursa sıfırlatıp satarım

Apocalypse_

Profesör
19 Mart 2016
2,926
1,271
293
Bu yüzden dolayı Samsung almamaya yemin ettim telefon daha yeni çıkmış ve resetlenme sorunu çıkıyor. Az bir para değil ödenen paralar da 3600 3700 civarı bir para. Size Allah kolaylık sabır versin arkadaşlar

exclusive80

Asistan
29 Ağustos 2016
151
35
28
42
Başarı Servisi arıyorum. Görüşmeleriniz kayıt altına alınacaktır diyor. Telefonu açan yok. Ya da meşgul çalıyor bazen. Bu şekilde ulaşamamak ve beklemek de çok sıkıcı:rage::rage:

exclusive80

Asistan
29 Ağustos 2016
151
35
28
42

Cihaz açılmıyor ki güncelleme gelse ne olacak. Cihazı ilk aldığımda 210 mb lık güncelleme geldi. Ondan sonra cihaz kilitlendi. Şarj aletini takınca bile tepki vermiyor cihaz

vega1977

Asistan
3 Ağustos 2013
371
13
18
Ben 2. Note 5imi aldığımdada öyle olmuştu eve gidene kadar 3 4 kere reset attı kendi kendine aynı gün mağazaya götürdüm yeni kutu açtılar verdiler duyduğuma göre sorun anakartta büyük ihtimal sanada değişim yapılacak
Ben çok uğraştım ama mağaza değiştirmedi daha magazadan cikmadan 10 kere kapandı gözleri önünde ama sim takıldı diye inat etti almadı sonuçta garantisi var dedi parayı verdik tel yok

vega1977

Asistan
3 Ağustos 2013
371
13
18
Ayin 18inde aldim ben Note 7'yi. 2 kere telefonda dolasirken format atti kendi kendine. Ama sunu farkettim telefon bir uygulamada kasti yani uygulamadan gerceklesen bir olaydi ve 30saniye sonra kendi kendine kapatip acti cihaz kendini. Buyuk ihtimalle korumaya aliyor kendini kasmamasi icin bir sorunla karsilastiginda
İlk aldım faceyi açtım güncelle yazıyordu bastım güncelleyen e kadar 10 kere kapandı

Voyager

Öğrenci
16 Mart 2015
40
22
8
44
Ben çok uğraştım ama mağaza değiştirmedi daha magazadan cikmadan 10 kere kapandı gözleri önünde ama sim takıldı diye inat etti almadı sonuçta garantisi var dedi parayı verdik tel yok
Samsung Türkiye saygınlığını yitirmiş. Marka olmak için reklam dışında satış sonrası destek çok önemlidir. Samsung'da bu sıfır. Bunu bizzat yaşıyorum şuan. Bozuk, hatalı cihazı satıyor üzerine de yasal hakkınızı bile kullandırmıyor. Ürünün kusuru tespit edildiğinde anında iade alması gerekli. Müşteriyi parasıyla süründürüyor.

kocakaplan1

Öğrenci
10 Haziran 2016
70
11
8
27
Bugün reset sorunundan kayseri samsung servisine gittim sağolsunlar 10 dakikada güncelleme yapıp verdiler yarım saat oldu daha pek kullanamadım ama sorun olursa kutu fatura ile getirin gönderip değişim talep edelim dediler sorun olursa yine bilgilendirme yaparım iyi günler

vega1977

Asistan
3 Ağustos 2013
371
13
18
Yazılımsal olsa eski sürümde sorunsuz çalışır fabrika çıkışı ve tüm sonradan gelen güncelleme ler de sonuç aynı