Samsung Galaxy Note 5 Kullananlar Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

ooktay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Herkese merhaba arkadaşlar telefon kilitliyken(desen seklinde) kilit ekranında arama ve kamera ikonu mevcut.Telefon ikonuna girince arama kaydı ve haliyle telefon kılidi açılmış oluyor onları nereden kaldırabilirim bilen var mi?

TalhaArı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öncelikle Merhaba. Cumartesi gününden beri biranda yayin izlerken ekrar titremeye basladi. (Telefon titremiyor ekran titriyor yazilar kayiyor ekran uste dogru cikiyor) menüye donunce normale donuyor acinca yine ayni sorun. Youtube veya snapchat gibi uygulamalara girincede ayni sorun oluyor. Telefonun normal kamera uygulamasindada ayni sorun bulunmakta ancak menuye gelince hicbir sorun kalmiyor sorun donanimsal veya yazilimsalmidir? Teknik servise götürmeyi düsünuyorum yorumlarinizi bekliyorum

Avenger

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Merhaba arkadaşlar. Benim s pen telefona takılı olduğu hâlde çıkarıp takıyormuşum gibi kalem seçenekleri çıkıyor. Bununla ilgili ne yapabilirim ?

uydu3405

Doçent
Reaksiyon puanı
115
Sabah 8 de ses gelen telefonumdan şu anda ses çıkmıyor hiç bir şey yapmadım yükleme silme kurcalama neden oldu bu acaba ?

wolkhy1903

Profesör
Reaksiyon puanı
79
agustos ayı guncellemesi gelmedi. note 8 e daldılar unuttular bızı herhalde:D

aerondrcarys

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Alarm için seçtiğim müzikleri tamamen çalmıyor her tekrarlayışta farklı sürelerde çalıyor neden olabilir? Mesela ilk çalışta 40 saniye çalıyor 2. tekrarda 5 saniye 3. tekrarda 15 saniye gibi.

wolkhy1903

Profesör
Reaksiyon puanı
79
nfc ile ödeme kısmına android pay gelmiş ama ülkemizde kullanılmıyor henüz

onemoretime

Asistan
Reaksiyon puanı
58
Arkadaşlar şu wi-fi kopma sorunundan kurtuldum. Evdeki modemi değiştirmem gerekti. Daha hızlı bir internet aldım ve modemim desteklemiyordu. Şu an yeni gelen modemim ile 2. haftamdayım ve kopma sıkıntısı yaşamıyorum. Büyük olasılıkla modemlerimizden kaynaklı bir sorun yaşıyorduk. Bu arada eski modemim adsl di şu anki vdsl. Eğer bulunduğunuz bölgede hiper net altyapısı varsa(tt için) değişmeyi deneyin modeminizi.

Edit: fiber varsa da fiber alın tabi ki

onemoretime

Asistan
Reaksiyon puanı
58
Yine bir sorun için yazıyorum:)) normal müzik uygulamasında şarkı açınca hoparlörde hicbir sorun olmuyor ama spotify dan açınca cızırtı geliyor. Bu sorunu yaşayan var mı arkadaşlar. Müzik uygulamamdaki şarkıların kalitesi düşük değil hem de. Spotify daki müzik kalitesini düşürdüm ama yine aynı şey oluyor. Bi bilgisi olan ya da aynı şeyi yasayan var mi

Hamza kk

Doçent
Reaksiyon puanı
54
Arkadaşlar dosya yneticisinden uygulama yülemeye çalışıyorum ama yükle tuşu çalışmıyo sorun sizdede mevcutmu acaba

Hamza kk

Doçent
Reaksiyon puanı
54
Screenshot_20170916-163844.jpg
Ekli dosyayı görüntüle 27738
Arkadaşlar yükle tuşu çalışmıyor teli kapatıp açtıktan sonra bir kez çalışıyo sonra tepki vermşyor sebep ne olabilir iptal kısmı çalışıyo

onemoretime

Asistan
Reaksiyon puanı
58

onemoretime

Asistan
Reaksiyon puanı
58
İzin var, bundan kaynaklı değil ustam senin romun orjinal romsa sende bi kantrol edermisin son güncellemelerden kaynaklı olabilir
Şu an kontrol ettim de sıkıntı yok bende. Anlam veremedim şu an senin sorununa. Acaba ekranın o noktada dokunmatiğine bi şey olmuş olabilir mi?

Edit: orjinal rom bu arada benimki

Hamza kk

Doçent
Reaksiyon puanı
54
Şu an kontrol ettim de sıkıntı yok bende. Anlam veremedim şu an senin sorununa. Acaba ekranın o noktada dokunmatiğine bi şey olmuş olabilir mi?

Bilmiyorum ki basmıyo nedense
--- Gönderi Güncellendi ---

Ekran dokunmatiğinde problem yok

Hamza kk

Doçent
Reaksiyon puanı
54

Buldum dostum az daha teli sıfırlıyodum aklıma geldi varsayılan uygulamaları sıfırladım oldu

uydu3405

Doçent
Reaksiyon puanı
115
Arkadaşlar alarm kurduğumuzda ve saati söyle dediğimizde saati türkçe söylemiyor nereden düzeltiriz bunu acaba ?
--- Gönderi Güncellendi ---
Arkadaşlar alarm saatini Türkçe nasıl yapabilirim bilginiz var mı?

uydu3405

Doçent
Reaksiyon puanı
115
Arkadaşlar eskiden alarmda hava durumunu bile söylüyordu telefonum bunları tekrar nasıl aktif edebilirim yardımcı olabilecek yok mu?

canko13

Asistan
Reaksiyon puanı
30
Lg g6 root edilemiyormuş. Bilgisi olan varmı arkadaşlar. Kilitliymiş telefon. Almayı düşünüyordum. Vazgeçtim bu olay yüzünden.

Abdullahtrhn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar note 5 kullaniyorum n920c root atamadım bir türlü get pıt for mapping de kalıyor lütfen acil yardım

canko13

Asistan
Reaksiyon puanı
30
Arkadaşlar note 5 kullaniyorum n920c root atamadım bir türlü get pıt for mapping de kalıyor lütfen acil yardım
İlk önce twrp odin ile yükle daha sonra root dosyasını flaşla. Internette root dosyasını ara bulursun. Ama ilk önce cihazın kilitini kaldır Oem kiliti

Son mesajlar