Samsung Galaxy Note 5 Kullananlar Kulübü

EsBer

Doçent
Reaksiyon puanı
272
Şu an hangi telefonu kullanıyorsun bilmiyorum ama eğer note 5 ya da s6 serisi kullanıyorsan s7 almaya gerek yok bence. Hatta note 7 çıkmasına az kaldı onu bekle mutlaka.
Note 5 kullanıyorum burda arkadaşlar da aynı şeyi söyledi beklicem artık teşekkürler ;)

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Huawei P9 alın diyeceğim ama daha tanıtılmadı Türkiye'de. [emoji14]

hkndmrlp42

Profesör
Reaksiyon puanı
145
Ne geldi başına
Note 5 sende biliyosun ki muazzam bir model. Kusursuza yakın. Ben kalk bu telefondan sıkıl git g5 al. Ekran parlaklığı bozulmasın mı. Faturaya ek aldığım için değişimde yapmadılar. Şansıma aldığım yerin sahibi ilkokul arkadaşımdı da iphone 6s verdi telefonun yerine. Kısaca note 5 sahibi olan arkadaşlar telefonunuzun kıymetini bilin.

EsBer

Doçent
Reaksiyon puanı
272
Note 5 sende biliyosun ki muazzam bir model. Kusursuza yakın. Ben kalk bu telefondan sıkıl git g5 al. Ekran parlaklığı bozulmasın mı. Faturaya ek aldığım için değişimde yapmadılar. Şansıma aldığım yerin sahibi ilkokul arkadaşımdı da iphone 6s verdi telefonun yerine. Kısaca note 5 sahibi olan arkadaşlar telefonunuzun kıymetini bilin.
Aaa ama seninkide tam bi talihsizlikmiş ama ucuz yırtmışsın geçmiş olsun :D

Süleyman Alkan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
815
V10 almadan önce ekranı küçük gelmese p8 alacaktım tasarımı yapısı çok iyi zaten arayüz mıuı 7 oda ayrı bi güzel daha ne olsun :)

onemoretime

Asistan
Reaksiyon puanı
58
v10 daki 2. ekran dan bildirimleri alıyorsunuz ana ekranı açmadan,müzik değiştirebiliyorsunuz,hava durumunu saati görebiliyorsunuz,ses açma kapama,wi-fi,fener ve kamera uyglamalarını çalıştırabiliyorsunuz :)
Tamam bunları biliyorum zaten ama tüm bu özellikler gereksiz ,müzik değişmek normalde inanılmaz zahmetli bir iş olsa ve bu kısa yol eklense anlarım ama zaten basit bir iş. Hele v10 da o koca ekranın en üstüne uzanmak işi kolaylaştırmaktan ziyade zorlaştırıyordur. Hava durumu desen günde 1 kere evden çıkmadan bakılan bir şey bu iş için kısayola ihtiyaç yok bile :D kaldı ki telefon kilidini açmak saniyeler alıyor zaten neden 2.ekrandan wifi açayım :)

Süleyman Alkan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
815
Tamam bunları biliyorum zaten ama tüm bu özellikler gereksiz ,müzik değişmek normalde inanılmaz zahmetli bir iş olsa ve bu kısa yol eklense anlarım ama zaten basit bir iş. Hele v10 da o koca ekranın en üstüne uzanmak işi kolaylaştırmaktan ziyade zorlaştırıyordur. Hava durumu desen günde 1 kere evden çıkmadan bakılan bir şey bu iş için kısayola ihtiyaç yok bile :D kaldı ki telefon kilidini açmak saniyeler alıyor zaten neden 2.ekrandan wifi açayım :)

Olsun güzel ilk zamanlarda garipsesem de alışıyor insan :)

hkndmrlp42

Profesör
Reaksiyon puanı
145
Kabalıktan kastınız ne bilmiyorum ama önce P9'u elinizde görmelisiniz bence. :)
Elime almadan telefonlar hakkında yorum yapmamaya dikkat ederim ama p9 kapalı halde denedim şarjı yoktu malesef. G5 içinde tasarımı çok kötü demişlerdi ama alıp kullanınca elinize mükemmel oturuyor. Note 5 mesela benim için çok kabaydı ama deneyince hemen almıştım ancak p9 o hissiyatı vermedi.

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Elime almadan telefonlar hakkında yorum yapmamaya dikkat ederim ama p9 kapalı halde denedim şarjı yoktu malesef. G5 içinde tasarımı çok kötü demişlerdi ama alıp kullanınca elinize mükemmel oturuyor. Note 5 mesela benim için çok kabaydı ama deneyince hemen almıştım ancak p9 o hissiyatı vermedi.
Ben normalde P9 tarzı tasarımlar sevmem ama kullandıkça hoşuma gitti. Zaten tasarımdan ziyade özelliklerine bakarak almıştım.

hkndmrlp42

Profesör
Reaksiyon puanı
145
Ben normalde P9 tarzı tasarımlar sevmem ama kullandıkça hoşuma gitti. Zaten tasarımdan ziyade özelliklerine bakarak almıştım.
Özellik olarak güzel telefon o konuda hakkını vermek lazım. Özellikle lecia kameraları çok iyi ama ışıksız ortamda yeterli değil.

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Özellik olarak güzel telefon o konuda hakkını vermek lazım. Özellikle lecia kameraları çok iyi ama ışıksız ortamda yeterli değil.
Işıksız ortamda tripod lazım. Sallamadan çekebilirsen çok iyi çekiyor. Aslında daha çok ışıksız ortam kamerası bu kameralar. Karanlıkta kalan detayları daha iyi gösteriyor.

ELBİ46

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Aksam telefonu kapalı sarj ettim şarj bittikten sonra yaklasık 30dk sonra telfonu sarjdan çıkarttım tekrar telefonu actim ve yattim 11 30 civarı. işim geregi saat 4 gibi kalktim veri devamlı açık telefonda bi baktım %88 e düşmüş pil kullanımına baktım skaype arkada çalışıyor en fazla şarjı yiyen de o %27 yemiş. normalde veri açıkken bile %98 96 olurdu skaype yi de hep kullanırım sizdede böyle birşey varmı

onemoretime

Asistan
Reaksiyon puanı
58
Aksam telefonu kapalı sarj ettim şarj bittikten sonra yaklasık 30dk sonra telfonu sarjdan çıkarttım tekrar telefonu actim ve yattim 11 30 civarı. işim geregi saat 4 gibi kalktim veri devamlı açık telefonda bi baktım %88 e düşmüş pil kullanımına baktım skaype arkada çalışıyor en fazla şarjı yiyen de o %27 yemiş. normalde veri açıkken bile %98 96 olurdu skaype yi de hep kullanırım sizdede böyle birşey varmı
Hocam bi önbelleği temizle bence :) fazla veri birikince olabiliyor bu tip sapıtmalar. Geçen bende 4 gb önbellek oluşmuştu :D

ELBİ46

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Belk
Hocam bi önbelleği temizle bence :) fazla veri birikince olabiliyor bu tip sapıtmalar. Geçen bende 4 gb önbellek oluşmuştu :D
Belkide ondan olabir şimdi baktim 1gb a yaklasmış bide wipe ceh yaptim bide 0228 pil kalibresi yaptim bakalim şarjdan sonra ne olcak

sedatu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar iki telefon arasında kaldım Note 5 ve Sony Z5 Premium sizce hangisini almalıyım siz kullananlar olarak ne dersiniz Note 5'in güncel sorunları varmı ? Biraz bilgilendirebilirmisiniz ?

cengover05

Profesör
Reaksiyon puanı
447
Hiç fena olmaz kafama yatarsa.Ben telefon takıntılıyım model eskimeye başlayınca değiştirme isteği duyuyorum.tekno mağazalarına girince çıkasım gelmiyor o derece malesef :D
Aynen magazaya giriyorum yeni telefon gelmedigini bile bile oyle bakıyorum satis elemanlari insanlari nasil kekliyor diye haah

M3rTR

Profesör
Reaksiyon puanı
135
Arkadaşlar iki telefon arasında kaldım Note 5 ve Sony Z5 Premium sizce hangisini almalıyım siz kullananlar olarak ne dersiniz Note 5'in güncel sorunları varmı ? Biraz bilgilendirebilirmisiniz ?
Burda kime sorarsan sor note 5 diyecektir z5 in note 5 ten tek ustun yani sd kart ve suya dayanıklılığıdır