Samsung Galaxy Note 5 Kullananlar Kulübü

sifirbakiye

Profesör
Reaksiyon puanı
437
Bu iki sitedede 2399 Tl idi fiyat daha düne kadar şimdi sepete gittiğinde 2399 tl fiyat yazabilir ama 2699 TL gibi algı oluşturmalarına takılıyorum ben zaten @Crebros

cengover05

Profesör
Reaksiyon puanı
447
%13 sarj kaldi hep mobil veri acikti
4 saat 11 dakika ekran aldim
Parlaklik 0 ve otomatikte

shaber

Asistan
Reaksiyon puanı
15
Arkadaşlar pil kullanımında bu hücre askıda hep ikinci üçüncü sırada gözüküyor bilgisi olan var mı acaba

yahyamert38

Asistan
Reaksiyon puanı
12
uploadfromtaptalk1457451972763.png
uploadfromtaptalk1457451978348.png

Paso full parlaklık +3g

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Arkadaşlar ekran videosunu çekeceğim bir program arıyorum Google Play'e baktım lakin doğru dürüst birşey göremedim kullanan arkadaşlar kolay ve root'suz olarak kullanım sunan bir program önerebilir mi ?

cengover05

Profesör
Reaksiyon puanı
447
Gencler suan kolpacino 3. Devre galasindayim
Kameramanlarin hepsinde s6 edge veya s6 var kamera yaninda:))
Bugun galada gordugum s6 ve s6 edge hesabi yok:)

Osmn.

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Arkadaşlar ekran videosunu çekeceğim bir program arıyorum Google Play'e baktım lakin doğru dürüst birşey göremedim kullanan arkadaşlar kolay ve root'suz olarak kullanım sunan bir program önerebilir mi ?
Mobizen' e bakabilirsin

Hamza kk

Doçent
Reaksiyon puanı
54

Ekli dosyalar

• SmartSelectImage_2016-03-08-20-07-51.png
    SmartSelectImage_2016-03-08-20-07-51.png
    211.4 KB · Görüntüleme: 287

Hamza kk

Doçent
Reaksiyon puanı
54

Hamza kk

Doçent
Reaksiyon puanı
54

Crebros

Asistan
Reaksiyon puanı
14
Gencler suan kolpacino 3. Devre galasindayim
Kameramanlarin hepsinde s6 edge veya s6 var kamera yaninda:))
Bugun galada gordugum s6 ve s6 edge hesabi yok:)
Onlarda teknolojinin nimetlerinden yararlaniyorlar tabi :) . 1080p 60fps de cidden guzel videolar cekiyor s6 s6edge (+) ve note5

Murat yilmaz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Az screen recorder

onemoretime

Asistan
Reaksiyon puanı
58
Yorum üzerine YouTube'da 3 farklı speed test izledim durum tam tersi görünüyor...
İlginç...
Testlerin ne kadar doğru ortamlarda yapıldığı yada ne kadar doğru yöntemlerle yapıldığı çok önemli. Sdn nin paylaştığı videoyu izledim ben. O videoda 4 farklı video çekilmiş ve hepsi bir ekranda montajlanmış. Yani pekte doğru bi yöntem sayılmaz bu, çünkü videolar arası saliselik farklar bile bir cihazı diğerine üstün gösterebilir bu yöntemde ama videoda iphone baya fark attığından ötürü video doğru ortamda yapılsa bile iphone kazanırdı :) android in üstün olduğu videonun linkini paylaşırsan memnun olurum çünkü ben henüz bulamadım :)

Yktrnslv

Doçent
Reaksiyon puanı
141
Testlerin ne kadar doğru ortamlarda yapıldığı yada ne kadar doğru yöntemlerle yapıldığı çok önemli. Sdn nin paylaştığı videoyu izledim ben. O videoda 4 farklı video çekilmiş ve hepsi bir ekranda montajlanmış. Yani pekte doğru bi yöntem sayılmaz bu, çünkü videolar arası saliselik farklar bile bir cihazı diğerine üstün gösterebilir bu yöntemde ama videoda iphone baya fark attığından ötürü video doğru ortamda yapılsa bile iphone kazanırdı :) android in üstün olduğu videonun linkini paylaşırsan memnun olurum çünkü ben henüz bulamadım :)

Shiftdelete'in videosunu şimdi izledim bana güvenilirlikten çok saçma geliyor bu tarz denemeler arka arkaya açsa ne açmasa ne... Kaldı ki uygulamalar arasında o kadar hızlı geçiş yapabilmek için alacak olan güle güle iphone alabilir tepe tepe 0'dan 100'e milisaniyenin 1000'de birinde çıkabilir:) Hatta gidip nirvanada yaşayabilir :)
Benim izlediğim videolarda bu şekilde test edilmemiş parmak izi okuma kamera odaklama gibi testler yapılmış onlarda da iPhone'un hızlı olduğu samsungun hızlı olduğu ayrı ayrı yerler var (özellikle de kamera ve parmak izinde samsung önde). Demem o ki tokatlama devirleri eskide kaldı (özellikle de ios hakkında şikayetler gitgide artıyorken).
this

HTML class. Value is

Hamza kk

Doçent
Reaksiyon puanı
54
Arkadaşlar note 5 e ırak marshmallow romunu yüklesem tavsiye edermisiniz sanırım türkçe dil desteği varmış

onemoretime

Asistan
Reaksiyon puanı
58
Shiftdelete'in videosunu şimdi izledim bana güvenilirlikten çok saçma geliyor bu tarz denemeler arka arkaya açsa ne açmasa ne... Kaldı ki uygulamalar arasında o kadar hızlı geçiş yapabilmek için alacak olan güle güle iphone alabilir tepe tepe 0'dan 100'e milisaniyenin 1000'de birinde çıkabilir:) Hatta gidip nirvanada yaşayabilir :)
Benim izlediğim videolarda bu şekilde test edilmemiş parmak izi okuma kamera odaklama gibi testler yapılmış onlarda da iPhone'un hızlı olduğu samsungun hızlı olduğu ayrı ayrı yerler var (özellikle de kamera ve parmak izinde samsung önde). Demem o ki tokatlama devirleri eskide kaldı (özellikle de ios hakkında şikayetler gitgide artıyorken).
this

HTML class. Value is
Attığın video açılmıyor yalnız

cengover05

Profesör
Reaksiyon puanı
447
Attığın video açılmıyor yalnız
Iphone tokatlamiyorsa zaten bence firmayi kapatsin iphone tokatlama sebebi
Uygulamalarin tamamen ona optimize olmasidir
Ve buna ragmen atacagi saniye fatki en fazla 20 dir
Hiz testinde gecemiyorsa otursun aglasin ki kamera ve parmak izi ona iyi tokat:)

cengover05

Profesör
Reaksiyon puanı
447
Gencler telefondan kabı cikarttim
Ekranda zaten koruma yoktu artik 0 koruma ile kullanicam canima tak etti abi cok tatli kabı çıkarınca

yahyamert38

Asistan
Reaksiyon puanı
12
Abi farka bakarmısın ya s7 nin yanında 6s tost makinası kalmış :D :D