Samsung Galaxy Note 5 Kullananlar Kulübü

onemoretime

Asistan
Reaksiyon puanı
58
Kullanım saatini toplayın 37 saat yapıyor 37 saatin % 34'ünü alın alın size ekranın açık kaldığı süre.

Yalnız adamın ilk 3 şarj kullanımında bir uygulaması yok .yani çok büyük ihtimal o ekranı ve toplam süreyi alırken telefonda doğru düzgün hiçbir şey yapmamış. Yani bir uygulamada yoğun takılsa bu kadar iyi ekran süresi alamaz.

Lazzz

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Yalnız adamın ilk 3 şarj kullanımında bir uygulaması yok .yani çok büyük ihtimal o ekranı ve toplam süreyi alırken telefonda doğru düzgün hiçbir şey yapmamış. Yani bir uygulamada yoğun takılsa bu kadar iyi ekran süresi alamaz.
Bende birşey yapmadığım halde 1 gün kullanıyorum ama 2 saat ekran süresi alıyorum... 2 saat küfür gibi.

Seyyah.acz

SDN Okuru
Reaksiyon puanı
1
Milletin aldığı sürelere bakın bizim aldığımız sürelere bakın.....

Pil kullanımı başka birisine ait.

g8lW6R.jpg
Ultra güç modunda kullanmış olmasın :) :)

Osmn.

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Aynenbüyük ihtimal ultra güç tasarrufunda kullandı :)

Lazzz

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Buda benim tasarrufsuz hunharca kullanışım. Batarya hergün daha iyi sonuç veriyor sanki.

099766947814b18cb57824c5e39b22f9.jpg
7d6de5c76b8f9a95f52e8f2985f7eaaa.jpg

Osmn.

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Telefonu ben bir kere %20 ye gelince normal güç tasarrufuna aldım ekran süresi 6 saat 30 dk yi geçmişti tasarrufsuz 5-5 buçuk saat arası

algorr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar merhaba,
Note 5 için android güncelleme geldi diye haber okudum ancak hala gelmedi bana.Güncelleme gelen seri numarası da tutuyor ancak hala gelmedi bana.

hkndmrlp42

Profesör
Reaksiyon puanı
145
Arkadaşlar merhaba,
Note 5 için android güncelleme geldi diye haber okudum ancak hala gelmedi bana.Güncelleme gelen seri numarası da tutuyor ancak hala gelmedi bana.
Kamboçya'da yayınlandı. Ülkemize daha gelmedi. Burdaki arkadaşlardan bazıları kamboçya romunu indirip kurdular. Çoğunluk ülkemize gelmesini bekliyor.

Lazzz

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Kamboçya dışındaki hiçbir ülkeye note 5 için 6.0.1 güncelleme verilmedi.

Murat yilmaz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Bluetooth kulakligi onerirmisiniz muzik calma ozelligi olan butce 100 tl

Mourn

Profesör
Reaksiyon puanı
67
Arkadaşlar benim hani bir sözüm vardı bir daha Android almayacağım diye onu bugün tekrardan yineliyorum bir daha Android alanın diyorum. Bugün 10 saat boyunca kernellarla uğraştım bu sırf deep sleep için en sonunda stock roma döndüm. Kafam yandı bugün telefonu az daha yere çalacaktım. O dereceye geldim. Bir daha alırsam ya saf android ya da iOS. Knox'un Allah belasını versin diyorum bu arada.

cengover05

Profesör
Reaksiyon puanı
447
Arkadaşlar benim hani bir sözüm vardı bir daha Android almayacağım diye onu bugün tekrardan yineliyorum bir daha Android alanın diyorum. Bugün 10 saat boyunca kernellarla uğraştım bu sırf deep sleep için en sonunda stock roma döndüm. Kafam yandı bugün telefonu az daha yere çalacaktım. O dereceye geldim. Bir daha alırsam ya saf android ya da iOS. Knox'un Allah belasını versin diyorum bu arada.
6.0.1 icin bu kadar acele etmeseydin sende:) bak bizim keyfimiz yerinde:)

hkndmrlp42

Profesör
Reaksiyon puanı
145
6.0.1 icin bu kadar acele etmeseydin sende:) bak bizim keyfimiz yerinde:)
Adam uğraşmayı seviyor bu işlerle ve bilgisi varsa ne diye uğraşmasın da beklesin ? Ben ne android ne de ios taraftarı değilim ama mourn kadar uğraşsam ve sonuç alamasam ben çoktan kırardım telefonu.

M3rTR

Profesör
Reaksiyon puanı
135
abi illa stock 6.0.1 de durmak zorunda değilsin.samsungda açıkladı sorunlu olduğunu. stock 6.0.1 in düzgün patch li versiyonu çıkana kadar customda takılsan ve birde kernel kursan daha iyi olmaz mı ?

M3rTR

Profesör
Reaksiyon puanı
135
bi kere root yaptıktan sonra randıman tutmuyor madem yaptın bari yararlan nimetlerinden :)

Mourn

Profesör
Reaksiyon puanı
67
Adam uğraşmayı seviyor bu işlerle ve bilgisi varsa ne diye uğraşmasın da beklesin ? Ben ne android ne de ios taraftarı değilim ama mourn kadar uğraşsam ve sonuç alamasam ben çoktan kırardım telefonu.
Hocam uğraşmak ne kelime 6 yıldır uğraşıyorum bu samsungun koyduğu knox kadar berbat bişe görmedim. Size tavsiyem root rom işleriyle uğraşmayın. Telefonun batarya dengesi bozuluyor. Sıkıntı yapıyor bu knox.

cengover05

Profesör
Reaksiyon puanı
447
Bir is yapıyorsan cekecegin seyleri goze alacaksin teknolojik bir cok sey böyledir zaten bu isle ugrasmaktan bikmayanlar kerneller ile uğraşıyor. Zamaninda ps3 ume kendim sistem yükler kendim kirar kendim yukseltirdim versiyonun ve bu bana hic zor gelmezdi sende ugrasmayi sevmeyenlerdensin. Eger kirmak geliyorsa hemen aklina bu islere bulasmayacan. Ugrasmaktir bu isler.

cengover05

Profesör
Reaksiyon puanı
447
Hocam uğraşmak ne kelime 6 yıldır uğraşıyorum bu samsungun koyduğu knox kadar berbat bişe görmedim. Size tavsiyem root rom işleriyle uğraşmayın. Telefonun batarya dengesi bozuluyor. Sıkıntı yapıyor bu knox.
Blackberry ile isbirligi icinde knox yaparsan oyle olur.

Lazzz

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Ben yüz kere diyorum iş gereği olmadıkça Android kullanmamalı

hkndmrlp42

Profesör
Reaksiyon puanı
145
Bir is yapıyorsan cekecegin seyleri goze alacaksin teknolojik bir cok sey böyledir zaten bu isle ugrasmaktan bikmayanlar kerneller ile uğraşıyor. Zamaninda ps3 ume kendim sistem yükler kendim kirar kendim yukseltirdim versiyonun ve bu bana hic zor gelmezdi sende ugrasmayi sevmeyenlerdensin. Eger kirmak geliyorsa hemen aklina bu islere bulasmayacan. Ugrasmaktir bu isler.
Sevip sevmediğimi kanıtlayacak değilim ancak zamanında symbian ve androidin ilk zamanlarında az uğraşmadım. Evde bilgisayar kullanmıyorum 2 yıldır o nedenle uzak kaldım bu işlerden şimdi sorsan anlamam o ayrı mesele. Benim anlatmak istediğim sorunu biliyorsun bilgin var çözümü biliyorsun her yolu deniyorsun ama çözüm alamıyorsun haliyle insan sinirleniyor. Telefonu kırmak uğraşmayı sevmediğimden değil sonuçsuz kalmaya tahammülüm yok ya o telefon yapılacak ya da telefon ortadan kaldırılacak :)

cengover05

Profesör
Reaksiyon puanı
447
Sevip sevmediğimi kanıtlayacak değilim ancak zamanında symbian ve androidin ilk zamanlarında az uğraşmadım. Evde bilgisayar kullanmıyorum 2 yıldır o nedenle uzak kaldım bu işlerden şimdi sorsan anlamam o ayrı mesele. Benim anlatmak istediğim sorunu biliyorsun bilgin var çözümü biliyorsun her yolu deniyorsun ama çözüm alamıyorsun haliyle insan sinirleniyor. Telefonu kırmak uğraşmayı sevmediğimden değil sonuçsuz kalmaya tahammülüm yok ya o telefon yapılacak ya da telefon ortadan kaldırılacak :)
Anladim oyleyse haklisin :) bende baska aletlerde cok ugrasip sonunu bulana kadar canımin cikmisligi var:) neyse s6 da 6.0.1 avrupaya dagitilmaya baslanmis bilginiz olsun

hkndmrlp42

Profesör
Reaksiyon puanı
145
Anladim oyleyse haklisin :) bende baska aletlerde cok ugrasip sonunu bulana kadar canımin cikmisligi var:) neyse s6 da 6.0.1 avrupaya dagitilmaya baslanmis bilginiz olsun
Samsung hangi ülkede ne kadar telefon satmış gibi bir istatistik varmı ? Varsa nerden ulaşabiliriz ? Ben tahminimce en üst sıralarda olduğumuzu düşünüyorum ama 3.sınıf hizmet alıyoruz artık yeter.

cengover05

Profesör
Reaksiyon puanı
447
Samsung hangi ülkede ne kadar telefon satmış gibi bir istatistik varmı ? Varsa nerden ulaşabiliriz ? Ben tahminimce en üst sıralarda olduğumuzu düşünüyorum ama 3.sınıf hizmet alıyoruz artık yeter.
Kambocya bile aliyorsa bence samsung turkiyede var bir sey

uydu3405

Doçent
Reaksiyon puanı
115
Arkadaşlar acele etmeyin gelir yeni sürümü sanki gelecek sürüm ekstra bir şey katacak.