Samsung Galaxy Note 5 Kullananlar Kulübü

Lazzz

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Şu note 5 iyi telefon ama klavyesi yine eski kafa duzeltmemişler. İnsan gibi noktalama işaretlerine önem verilmiyor. Ayrıca pil konusuda var tabi.

kosed

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Arkadaşlar benim hani bir sözüm vardı bir daha Android almayacağım diye onu bugün tekrardan yineliyorum bir daha Android alanın diyorum. Bugün 10 saat boyunca kernellarla uğraştım bu sırf deep sleep için en sonunda stock roma döndüm. Kafam yandı bugün telefonu az daha yere çalacaktım. O dereceye geldim. Bir daha alırsam ya saf android ya da iOS. Knox'un Allah belasını versin diyorum bu arada.
Kardes sen hala o meseledemisin sana lik felan vereyim gec 6.0 a deep sleep fix yap ben yaptim %2 anca gitti sabah kadar

kosed

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Ama bende androidden skldim tekrar i6 64 gb aldim bu aksam note 5 ide verecegim daha androidin yanindan gecmem insallah.

kosed

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Kardes sen hala o meseledemisin sana lik felan vereyim gec 6.0 a deep sleep fix yap ben yaptim %2 anca gitti sabah kadar

Kardesim simdi https://drive.google.com/open?id=0B4zF5MUBfy8zYmMyUUJINXhIU28 bu twrp yi indir odinden flashla ardindan twrp ye gir ve bunu flashla https://drive.google.com/open?id=0B4zF5MUBfy8zLWN4SEdoV1kxSkU bunu flashladiktan sonrada telefonu ac ve https://drive.google.com/open?id=0B4zF5MUBfy8zZmVHOVdmWE9kams bu uygulamayi yukle yukledikten sonra uygulamayi ac deep sleep fix thanks fln yazcak. Birde boyle dene

kosed

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Kendime alinti yapmisim neyse mourn bunu dene kardesim :) cevabini bekliyorum

M3rTR

Profesör
Reaksiyon puanı
135
samsung custom romlarda Omega Rom un üstüne rom tanımam note 5 e çıksın kuracağım hemen

M3rTR

Profesör
Reaksiyon puanı
135
Ama bende androidden skldim tekrar i6 64 gb aldim bu aksam note 5 ide verecegim daha androidin yanindan gecmem insallah.
2 güne jailbreak diye aranmazsan ben birşey bilmiyorum :D:D:D hayırlı olur inşallah bu arada

kosed

Asistan
Reaksiyon puanı
20
2 güne jailbreak diye aranmazsan ben birşey bilmiyorum :D:D:D hayırlı olur inşallah bu arada

Tesekkurler 128 gb vardi 9.2 versiyondu 64 gb vardi 9.0.2 versiyondu 64 luguu aldim hmn jb yaptim hocam kacari kalmadi :) vallahi rahatladim iphonu cok seviyorum

Mourn

Profesör
Reaksiyon puanı
67
Dr.Ketan'ı bekliyorum şu an fixi güncellemiş bakacaz artık

Osmn.

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Bi tane note 5 spigen kılıf vardı onun linkini atar mısınız birde kapıda ödeme seçeneği var mı

onemoretime

Asistan
Reaksiyon puanı
58
@Mourn : hata sende boşuna telefona kızıp kırmak isteme. Root rom zart zurt . Uğraşmayacaksın böyle şeylerle , bekle nasılsa orjinal versiyon gelecek hepsine . Geç olsun güç olmasın ;) . Her neyse sen telefonu bi daha eski haline getirebilir misin bilmem ama bi daha android alırsan uğraşma böyle şeylerle telefon mahvoluyor. Tecrübeyle sabit .

hkndmrlp42

Profesör
Reaksiyon puanı
145
@Mourn : hata sende boşuna telefona kızıp kırmak isteme. Root rom zart zurt . Uğraşmayacaksın böyle şeylerle , bekle nasılsa orjinal versiyon gelecek hepsine . Geç olsun güç olmasın ;) . Her neyse sen telefonu bi daha eski haline getirebilir misin bilmem ama bi daha android alırsan uğraşma böyle şeylerle telefon mahvoluyor. Tecrübeyle sabit .
Öyle şeylerle uğraşmamıza gerek yok deep sleep problemi stock romdada mevcut. Bir ara @Lazzz ve ben yaşamıştık. Bende bu günlerde yine var 6.0 sürümünü bekliyorum.

RECEP PLuS

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Note 5 almayi duşunuyorum cok isiniyormu oyunlarda kasma yapıyor mu. Pil durumu nasil

Mourn

Profesör
Reaksiyon puanı
67
Dostum sıkıntı stock romla geliyor zaten.
Bu arada deep sleep sorununu çözdüm 6.0.1 de. Ayrıca modem önbelleğini de sildim. Şu an Google playden tam hız indirme yapıyor.

Seyyah.acz

SDN Okuru
Reaksiyon puanı
1
Pil durum 3 bucuk saatteb tutun 8 saatte kadar ekran alan arkadaslar mevcut bu tamamen sana kalmis. Kasma yapmiyor cokta isinmiyor. Alabilirsin
Kardes fabrika ayarlarına döndüm harici uygulama yüklemedim su gereksiz uygulamaları devre dısı bıraktım bildirimleri ayarladım senk kapalı bıraktım. telefon gece %15 kadar şarj gitmiş. millet diyor gece %1-2 sorun nerde acaba merak ediyorum cidden ? :D

cengover05

Profesör
Reaksiyon puanı
447
Gece bende de %1 %2 gidiyor fabrika ayarlarina döndür wipe at telefona bakalim duzelecek mi o kadar gitmesi cok anormal
Kardes fabrika ayarlarına döndüm harici uygulama yüklemedim su gereksiz uygulamaları devre dısı bıraktım bildirimleri ayarladım senk kapalı bıraktım. telefon gece %15 kadar şarj gitmiş. millet diyor gece %1-2 sorun nerde acaba merak ediyorum cidden ? :D