Samsung Galaxy Note 5 Kullananlar Kulübü

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Oyle haklisin ama bende tarayicadan girmeyi sevmiyorum guncelleme ile gif olayina bak bakagim duzelmis mi
Facebook'u sadece mesajlaşmak için kullanıyorum yoksa isim olmaz, 3. Parti başka yazılımlar ile sadece bu mesaj olayını çözersem çok hoş olacak.

Sh3kiL

Profesör
Reaksiyon puanı
138
Facebook u kaldıracağım yakında :D
note 5 de kaldırdım ben diğer tel j7 de ne ararsan var anneme vermiştim bugun işe onla gittim bi deneyim dedim sarj %53 de geldim ekran 4 saat 3 dk :)bazen keske note 5 full hd olsa dıyorum..

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Facebook u güncelledim fakat hala gif'ler çok çok yavaş açılıyor. İnternet hızı şuan 25-30 mbps gibi birşey sorun internet kaynaklıda değil ki.

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
note 5 de kaldırdım ben diğer tel j7 de ne ararsan var anneme vermiştim bugun işe onla gittim bi deneyim dedim sarj %53 de geldim ekran 4 saat 3 dk :)bazen keske note 5 full hd olsa dıyorum..
Samsung'un bir uygulaması vardı uygulamaların mi oyunların mi çözünürlüğünü ayarlayabiliyordun. Ama muhtemelen oyun için geçerliydi.

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Not: Sadece oyunlar içinmiş indirip denedim.

Sh3kiL

Profesör
Reaksiyon puanı
138
yeni cıkacak telefonları bekliyorum bataryası ıyı olan bitane cıksın degiştircem kısmetse:)

Crebros

Asistan
Reaksiyon puanı
14
Beyler hangi zil seslerini kullanıyorsunuz? Telefonun içinde çok az seçenek var onlarida pek beğenmedim açıkçası . Zil sesi için tavsiye edeceğiniz bir uygulama varmı?

cengover05

Profesör
Reaksiyon puanı
447
Beyler hangi zil seslerini kullanıyorsunuz? Telefonun içinde çok az seçenek var onlarida pek beğenmedim açıkçası . Zil sesi için tavsiye edeceğiniz bir uygulama varmı?
Ben telefonu hep titresimde kullandigim icin suan zil sesini bile bilmiyorum

kosed

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Yeni gelecek sistem güncellemesinden umutluyum bakalım facebook'u sileceğim zaten şu pil kullanım olayını test edeceğim bir ara.
Normal internettenden girince hic guzel degil facebook cok kullanissiz :) uygulama guzel aliskanlik yapiyor.

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Zedge programını indir içerisinde binlerce zil sesi ve duvar kağıdı var. Yıllardır kullandığım bir uygulama tavsiye ederim.

hkndmrlp42

Profesör
Reaksiyon puanı
145
Zedge programını indir içerisinde binlerce zil sesi ve duvar kağıdı var. Yıllardır kullandığım bir uygulama tavsiye ederim.
@Lazzz bende kullanıyorum zedgeyi ancak sms bildirim tonu arıyorum telefondakiler gibi ancak bildiğin uzun şarkı çıkıyor. Sms tonu için ne diye aratıyorsun veya ne diye aratmak lazım ?

onemoretime

Asistan
Reaksiyon puanı
58
Dün yatmadan telefonumun şarjı %96 idi . Ama sabah %91 di . Yani bu tel %5 şarjı nasıl yedi ,bir açıklaması var mı? Ve bu durum da bi hayli sinirimi bozuyor . Diğer markaların amiral telefonlarında da bu var mı?

Sh3kiL

Profesör
Reaksiyon puanı
138
Dün yatmadan telefonumun şarjı %96 idi . Ama sabah %91 di . Yani bu tel %5 şarjı nasıl yedi ,bir açıklaması var mı? Ve bu durum da bi hayli sinirimi bozuyor . Diğer markaların amiral telefonlarında da bu var mı?
android 6 da doze modu var telefon kapalıyken guc tuketımı 0 oluyormus 6 gelsede bı baksak aynı sorun bazen bendede oluyo wifi 3g kapalı 4 5sarj gıdıyor :D

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Evet çoğunda var, bu normal bir değer.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

@Lazzz bende kullanıyorum zedgeyi ancak sms bildirim tonu arıyorum telefondakiler gibi ancak bildiğin uzun şarkı çıkıyor. Sms tonu için ne diye aratıyorsun veya ne diye aratmak lazım ?
Programı açtıktan sonra sol panelden bildirimlere ( Notifications ) bas oradaki bildirim sesleri kısa çalıyor.:yes:

onemoretime

Asistan
Reaksiyon puanı
58
Evet çoğunda var, bu normal bir değer.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Programı açtıktan sonra sol panelden bildirimlere ( Notifications ) bas oradaki bildirim sesleri kısa çalıyor.:yes:

Hangi bildirim sesini öneriyorsun ? Bende de var zedge baktım baya iphone ,g3 , note 3 vs vs ses tonları var. Daha özgün bir şey biliyorsan önerir misin ?

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Hangi bildirim sesini öneriyorsun ? Bende de var zedge baktım baya iphone ,g3 , note 3 vs vs ses tonları var. Daha özgün bir şey biliyorsan önerir misin ?
Ben cihazın kendi bildirim tonunu kullanıyorum. Varsayılan bildirim sesi olarak Pure Bell kullanıyorum.

cengover05

Profesör
Reaksiyon puanı
447
Periscope da bazen deli ediyor telefon sadece bende mi oluyor bu :) yayindaki takilmalar programdan mi kaynakli?

onemoretime

Asistan
Reaksiyon puanı
58
Periscope da bazen deli ediyor telefon sadece bende mi oluyor bu :) yayindaki takilmalar programdan mi kaynakli?

Yayın tek taraflı bir şey değil. Sonuçta yayınlayanın interneti veya telefonu da bu işin içinde, yani onlarda sorun varsa sende otomatik olarak sorunlu izlersin . Bu arada ben nba maçlarını periscope tan izlerim (tabi hepsi olmuyor malesef ,hangisi varsa onu izliyorum ) . Takılma falan olmuyor genelde . Sadece arasına olağan denebilecek kadar takılıyor.

cengover05

Profesör
Reaksiyon puanı
447
Yayın tek taraflı bir şey değil. Sonuçta yayınlayanın interneti veya telefonu da bu işin içinde, yani onlarda sorun varsa sende otomatik olarak sorunlu izlersin . Bu arada ben nba maçlarını periscope tan izlerim (tabi hepsi olmuyor malesef ,hangisi varsa onu izliyorum ) . Takılma falan olmuyor genelde . Sadece arasına olağan denebilecek kadar takılıyor.
Anladim normal yani evet bende oyle dusundum hic dondu mu peki yayindayken
Birde telefonu sarjda kullandin mi hiç

onemoretime

Asistan
Reaksiyon puanı
58
Anladim normal yani evet bende oyle dusundum hic dondu mu peki yayindayken
Birde telefonu sarjda kullandin mi hiç

Yayındayken dondu mu derken ,ben yayın yaparken mi yoksa izlerken mi ? Hangi durumu sorduğunu çıkaramadım. İkisine de cevap yazayım o halde :) hiç yayın yapmadım ama defalarca izledim . Sıkı bir la lakers taraftarıyım bu yüzden lakers yayını bulursam periscope da kesinlikle izlerim ,genelde nba yayını yapanlar kaliteli cihaz ve internete sahip olduğundan aşırı can sıkan donmalar yaşamadım, sadece akk yı doldurduğum zamanlar hariç. Birde hesap makinesiyle çekim yapanlara rastladığım olmuştu onların ki baya bi donuyor :)
Son olarak da telefonu şarjdayken hiç kullanmam ,takıntım var o konu da . Sanki telefon mahvolacak hissi oluşur içimde. Bu yüzden telefonu hiç şarj da kullanmadım.

cengover05

Profesör
Reaksiyon puanı
447
Yayındayken dondu mu derken ,ben yayın yaparken mi yoksa izlerken mi ? Hangi durumu sorduğunu çıkaramadım. İkisine de cevap yazayım o halde :) hiç yayın yapmadım ama defalarca izledim . Sıkı bir la lakers taraftarıyım bu yüzden lakers yayını bulursam periscope da kesinlikle izlerim ,genelde nba yayını yapanlar kaliteli cihaz ve internete sahip olduğundan aşırı can sıkan donmalar yaşamadım, sadece akk yı doldurduğum zamanlar hariç. Birde hesap makinesiyle çekim yapanlara rastladığım olmuştu onların ki baya bi donuyor :)
Son olarak da telefonu şarjdayken hiç kullanmam ,takıntım var o konu da . Sanki telefon mahvolacak hissi oluşur içimde. Bu yüzden telefonu hiç şarj da kullanmadım.
Ben arada yayin iziliyorum şarjdayken ondan sordum:) bende de o his olusuyordu ama artik takmiyorum sonucta bu telefon benim ben onun degil ayak uydursun:) ben sunu demek istedim yayina yorum attin klavye açıldı yazdin sonra klavye acik bir sekilde bir dondu telefon ekrani kapat ac yaptın duzeli boyle bir sey oldu mu