Samsung Galaxy Note 5 Kullananlar Kulübü

sahinsahiner

Asistan
Reaksiyon puanı
50
Spen ı çok iyi yapmışlar ya ha deftere elinle cizmisin ha telefona aynı gibi :D

Bunu bugün sıkıntıdan çizdim:D (yoruma açık:D )

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Gmail adresimizin senkronizasyon aralığını belirleyemiyormuyuz ben bir türlü bulamadım, ayrıca mailler telefona 30 dk gecikmeli geliyor neredeyse.

Osmn.

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Cihazın güç tuşu sanki içeriye kaçmış gibi basıyorum bastığımı hissetmiyorum tık tık etmiyor ses tuşları gibi. İki üfleyip biraz tırnakla vurdum sağına soluna düzelir gibi oldu ama bakalım sorun devam ederse servise götürürüm içim rahat etmez bu haliyle.
Aynı sorun bendede var tuşların içine toz pislik gidiyor o yüzden garantiye gönderdim temizlemişler tekrar aynı sorun var

hkndmrlp42

Profesör
Reaksiyon puanı
145
Aynı sorun bendede var tuşların içine toz pislik gidiyor o yüzden garantiye gönderdim temizlemişler tekrar aynı sorun var
Benimki şu an düzeldi ama tekrarlar büyük ihtimalle o zaman servise götürürüm bende.

hkndmrlp42

Profesör
Reaksiyon puanı
145
Gmail adresimizin senkronizasyon aralığını belirleyemiyormuyuz ben bir türlü bulamadım, ayrıca mailler telefona 30 dk gecikmeli geliyor neredeyse.
O kadar kurcaladım bulamadım ama mutlaka vardır diye düşünüyorum.

Crebros

Asistan
Reaksiyon puanı
14
Buff ekran koruyucusunu kullanıyorum.Memnunum guzel hassasiyeti falan iyi. Ilk taktiginda parmağın kaymaz zamanla ekran yağlancak falan ozaman kendine geliyor. Sağlamlığı hakkında şüpheniz olmasın gayet sağlam parasını hakediyor bence düşürdüğünde ekranı kırma tehlikesi var bi ekran için600 700 lira verip değiştireceğine 60 lirayı gözden çıkar bence. Kafan rahat olsun 10 liraya kırılmaz jelatin sadece ekranı çizilmeye karşı korur başka bir işlevi yok. Kırılmaz dedikleride pek doğru değil hafif düşmede darmadağın oluyor.

Yorumun için teşekkür ederim. Peki ekran kalitesinde fazla bir değişim oluyormu o canlılığından netliginden ne kaybediyor ekran ?

cengover05

Profesör
Reaksiyon puanı
447
S6 icin marshmallow guncellemesi polonyada cok yakinda başlıyormuş sammobile haberi

cengover05

Profesör
Reaksiyon puanı
447
Suan otobuste kizda iphone 4s var whatsappa giremeyecek sandim feci kasiyor..

kosed

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Suan otobuste kizda iphone 4s var whatsappa giremeyecek sandim feci kasiyor..

Iphonenin ios 9 ile herseyi boklamis sarj sorunu almis basini gidiyor telefon %30 sarj gosterirken biranda kapaniyor acmak isteyince sarji bitti diyor ama sarja takinca %29 dan basliyor. Note 5 aldigim icin seviniyorum :) renk tercihim yanlis olmus orasi ayri ama siyah ile degistircem 6.0 gelsinde

hkndmrlp42

Profesör
Reaksiyon puanı
145

cengover05

Profesör
Reaksiyon puanı
447
S serisini boşver :D
Ayni işlemci olduğu halde ısıdan yanıyor o seri yanıyor
Bu sefer cok iyi olucak gorursun
S6 da bir milat oldu bunla devam edicek lazzz isinmayan telefon bir note 5
One m9 lg g4 iphone 6 bunlarin hepsi s6 kadar ısınıyor. Yani isi testlerinde ayni seyleri aliyorlar :) ama note 5 hepsini gomuyor fjfkf:)

cengover05

Profesör
Reaksiyon puanı
447
Su samsung galaxy view den de alicam dev ekran varya bu sene sonu dışarıya gidicem okumaya dizi film cok izliyorum on numara olur o bana:)

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Bu sefer cok iyi olucak gorursun
S6 da bir milat oldu bunla devam edicek lazzz isinmayan telefon bir note 5
One m9 lg g4 iphone 6 bunlarin hepsi s6 kadar ısınıyor. Yani isi testlerinde ayni seyleri aliyorlar :) ama note 5 hepsini gomuyor fjfkf:)
Hayır iphone 6 s6 kadar ısınmıyor. Ben yazın s6edge aldım cayır cayır yanıyordu telefon sattım iphone 6 aldım bir ay kadar kullandım bu note 5 e bulaştım.

cengover05

Profesör
Reaksiyon puanı
447
Hayır iphone 6 s6 kadar ısınmıyor. Ben yazın s6edge aldım cayır cayır yanıyordu telefon sattım iphone 6 aldım bir ay kadar kullandım bu note 5 e bulaştım.
Testler yalan o zaman abi:) isiniyor yani simdi her test mi yalan:)

erdemisikli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar ya alakasız birazda yüksek performanslı telefona sahibiz arada oyun oynamak istiyorum sürükleyici karakter item vb. Gelistirebilcegim internet bağlantısı istemeyen oyun önerileri alabilirmiyim

kosed

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Bu facebook uygulamasindaki gif leri neden bir sure bekledikten sonra oynatiyor sizdede boylemi? Iphonede tikladigin an basliyordu

cengover05

Profesör
Reaksiyon puanı
447
3 bucuk saat ekran aldim 2 saatte periscope da takildim birde:) bence cok iyi periscope cok sarj yemesine ragmen