Samsung Galaxy Note 5 Kullananlar Kulübü

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
tuş yumuşak basıyor cıt cıt diye degil ve 10 basışımın 5-6sını algılamadı algıladığında da tuş basılı kalıyor.
tamır yapılınca yine bu sorun olur mu

- - - Mesaj Güncellendi - - -

tuş yumuşak basıyor cıt cıt diye degil ve 10 basışımın 5-6sını algılamadı algıladığında da tuş basılı kalıyor.
tamır yapılınca yine bu sorun olur mu
Bilmiyorum donanımsal bir sorun servise götür sen.

Sh3kiL

Profesör
Reaksiyon puanı
138
temaa bölümünden tema indirebilen varmı

celalettinaktas

Doçent
Reaksiyon puanı
34
Osman cihazı götür kesinlikle dap kapsamında değerlwndirilmesini istiyorum de. Zaten ilk 1 ay içinde cihazı mekanik olarak tamir edemezler değişmeleri lazım. Ben 7 aylık uğraş sonrası halem heyeti ile paramı aldım.

gamsız05

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
[h=1]Galaxy Note 5 Android 6.0 Marshmallow Güncellemesi[/h]

Galaxy
cihazları için yayınlanan güncelleme takviminde, Aralık ayı içerisinde Android 6.0 Marshmallow güncellemesini alacağı söylenenGalaxy Note 5 modeline yönelik, bir XDA geliştiricisine ait Note 5modeline, MRA58K.N920TUVU2DOK5 yapı numarasıyla Android 6.0 güncellemesi geldi ve geri sayım başlamış oldu.

Eğer siz de bu güncellemeyi OTA’nın gelmesini beklemeden yükleme istiyorsanız, update.zip dosyasıyla yayınlanan firmware’i burayatıklayarak kolayca Note 5‘inize yükleyebilirsiniz. Bu firmware’in resmi Samsung sürümü olduğunu hatırlatalım.
Henüz Marshmallow güncellemesinin resmi olarak Samsung tarafından tüm kullanıcılar için yayınlanmadığını belirtmekte fayda var. Ancak görünüşe göre Güney Koreli teknoloji devi bu konuda acele ediyor.
Her ne kadar genel anlamda rakiplerine göre geç kalmışsa da, bir iki hafta içerisinde tüm Note 5 kullanıcıları için Android 6.0güncellemesinin OTA yoluyla yayınlanacağını söyleyebiliriz.

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Bunu yüklemeniz tavsiye etmem hala deneme aşamasında olduğu için sorun yaşamanız kaçınılmaz.

celalettinaktas

Doçent
Reaksiyon puanı
34
Bu haberi ben daha önce paylaşmıştım. Ayrıca geliştirici sürümü olduğu için mutlaka çalışmayan yada hatalı çalışan fonksiyonlar vardır.

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Arkadaşlar kesinlikle ipg ekran koruyucu almayın, telefonun şeyine şey etti anladınız siz. Eski ipg koruyucuyu çıkarttığımda arka kısım ful yapış yapış olmuş silikon kılıf ta olduğu için bu yeni koruyucuyu takarken fark ettim. Bildiğiniz yapışkan olmuş arka taraf onu temizledim zar zor. Yenisini uyguladık 2 kişi yine denilenler yaptık yine lekelenme var görüntü kalitesini düşürüyor. Gözle görülecek kadar görüntü kalitesinde düşüş var. İyi bir kamera bulursam resimleri atacağım.

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
İyi bir ekran koruyucu temelli cam kullanan varsa ekrana tam oturan adı nedir ?

mackali

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ekrana tam oturan cam note5 de bulmak çok zor. Adam 4 tane çöpe attı bu yüzden bende.

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Ekrana tam oturan cam note5 de bulmak çok zor. Adam 4 tane çöpe attı bu yüzden bende.
Markalı ürünler mi aldınız yoksa telefoncu dan markasız mi ?
Markalı ise o markaları almamak için yazar mısınız?

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Laz valla cam ekran koruyucu mu takacaksin ekrana onu anlamadim ben neyde kullanacaksin
Cam ekran koruyucu arıyorum, bu ipg naletini söküp atacağım. Görüntüyü bozuyor ayrıca çizilmez filan da değil anahtarı bir çektim boydan boya çizildi tabiki koruyucu :)

celalettinaktas

Doçent
Reaksiyon puanı
34
Venim yeniden gelen ipg de yine tam yapışmadı. Anlaşılan bu matka çöpppppp. Gelelim spigenin glass tr camı tam oturacaktır bence onuüzden pahalı 129 tl çok para. Microaonic sen al dene bakalım olursa bizde döneriz

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Spigenin sitesindekine baktin mi hic? Pahali ama soyleyeyim dedim ordan cam alanlar olmustu on panel icin note 5 degilde baska telefon memnunlardi.. bir bak istersen
Bir tabe şeffaf var o şeffafı başka yerde gördüm dayanıksız o ama orada cam olana o kadar para vermeye gerek yok bence :) Arka ön olsa neyse ama tek ön tarafa 120TL vermem ben veren var mıdır merak ediyorum :)

cengover05

Profesör
Reaksiyon puanı
447
Bir tabe şeffaf var o şeffafı başka yerde gördüm dayanıksız o ama orada cam olana o kadar para vermeye gerek yok bence :) Arka ön olsa neyse ama tek ön tarafa 120TL vermem ben veren var mıdır merak ediyorum :)
Valla veren var be laz millet ugrasmak istemiyor sürekli arastirmak falan bir kere alayim da bitsin diyen cok insan var haklilarda herkes senin gibi arastirmaz:)..
Birde su anneannemin sevdigim sözü ucuzdur vardir illeti pahalidir vardir hikmeti:) hakli valla

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Valla veren var be laz millet ugrasmak istemiyor sürekli arastirmak falan bir kere alayim da bitsin diyen cok insan var haklilarda herkes senin gibi arastirmaz:)..
Birde su anneannemin sevdigim sözü ucuzdur vardir illeti pahalidir vardir hikmeti:) hakli valla

50 TL verdim bir halta yaramadı, 2. ürünü yolladılar o da yaramadı. O kuruyucuların gerçek değeri benim gözümde 20-30 Tl den fazla etmez.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Birde ş u ürünü arayan vardı forumda D&R da stoğunda var, Spigen sitesindeki ile aynı fiyata, Note 5 çerçeve
http://www.dr.com.tr/Elektronik/Spi...sung-Galaxy-Aksesuarlari/urunno=0000000662619

cengover05

Profesör
Reaksiyon puanı
447

TheFame

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Diğer forumlardan da okuduğum kadarıyla Note 5 in koruyucularında genel bi sorun var sağ ve sollarda açıklık kalıyor