Samsung Galaxy Note 5 Kullananlar Kulübü

Sh3kiL

Profesör
Reaksiyon puanı
138
thema güncellemesi neden hata verıyor bilen varmı

Sh3kiL

Profesör
Reaksiyon puanı
138
sorun galaxy appsden sanırım onuda guncellemıyo

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
aynen güncellemıs gıbı yapıyo bide yapmıyo ama

evet
Yeni cihazlarda böyle şeyler oluyor. İlk aldığımda 1 hafta boyunca bana da olmuştu. Google play sorunu galaxy app sorunu v.s. sonra kendiliğinden çözülüyor.

celalettinaktas

Doçent
Reaksiyon puanı
34
Cengover ve sercanyavuz başlığa kattığını değerler saymakla bitmez. Lakin son 5 sayfada neredeyse konudan aboneliğimi kaldıracaktım. Ne kadar inatçısınız ikinizde arkadaş ya 😀😀😀😀😀😀😀 arkası yarın diziler gibi o ne yazmış o ne cevap vermiş diye 6 sayfa geçtim

Osmn.

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Benim ses kısma tuşu hala tutaklık yapıyor tam basmıyor 1 haftayi geçti alalı bi servise götürsem mi

cengover05

Profesör
Reaksiyon puanı
447
Cengover ve sercanyavuz başlığa kattığını değerler saymakla bitmez. Lakin son 5 sayfada neredeyse konudan aboneliğimi kaldıracaktım. Ne kadar inatçısınız ikinizde arkadaş ya 😀😀😀😀😀😀😀 arkası yarın diziler gibi o ne yazmış o ne cevap vermiş diye 6 sayfa geçtim
Ahahahah ben oyleyim ya gercek hayatta da bende fena cene var haha:) iyi guldum

sercanyavuz23

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ben ayni seyi soledip hep walla :D

soul4p

Asistan
Reaksiyon puanı
4
arkadaş lazz in dediği gibi herkes istediği gibi kullanabilir zaten bunu daha önce de dile getirdim. yalnız mesele şu ki telefon kullanıcıları ve uzman kullanıcılar tarafından önerilen ekran koruyucusu diye adı olan bir şeyi kullanmayan birisinin önermemesini istedim sadece. olay bu. ayrıca adi üzerinde ekran koruyucu yani ekranı koruyor. cebine koydun belki yanlışlıkla içinde para anahtar vardır. bu tür olaylara karşı iyi bir önlemdir. izlediğiniz bazı videolarda telefonun çok dayanıklı olduğu düşüncesine kapılabilirsiniz ama ben yanılmayin derim.

Sh3kiL

Profesör
Reaksiyon puanı
138
Bende ilk gün normal güç tasarruf model ile kullandım bi dünya uygulama güncelleme oynama deneme falan derken iyi gitti

attachment.php