Samsung Galaxy Note 5 Kullananlar Kulübü

15 Mart 2016
562
35
28
15
Hiç birşey yapamıyorum tepki yok telefonda
Arkadaşım bir bunu dene olmazsa artık...
a8cac9c41628c53b4138f069d7bfa9b5.jpg

vega1977

Asistan
3 Ağustos 2013
371
13
18
Download moda almayı dene girerse önce tekrar reboot yap acılmazsa tekrar Download moda alıp odin ile yazılım at eğer Dowland moda da girmezse jtag yaptır stock rom attığın sürece bunlar garantiyi bozmaz

vega1977

Asistan
3 Ağustos 2013
371
13
18
Ben jtag li teli garantiye götürmüştüm eğer bu şekilde servise verirsen kullanıcı hatası var deyip anakart yanmış diyecekler telin yarı parasını istiyorlar

Lazzz

Rektör
15 Şubat 2014
16,707
3,278
293
Telefonu sevise götür smart switch ten güncelleme yaparken telefon kapandı daha açılmadı de.

TheWitchPayne

Öğrenci
7 Nisan 2015
22
3
3
Arkadaşlar şuğanda bir kaç arkadaşın sorunuyla ilgilendiğinizin farkındayım benimki acil değil bir musait oldugunuzda yazsanız da olur sorum not 5 android 5 deyken accuwater in canlı hava durumu vardı kilit ekranında ama android 6 ya geçtim bu özellik uctu gitti google playda internette arıyorum bulamadım bir kaç yabancı sitelerde bu sorunu belirtmişler cözüm yazanlarda var sanırım ama ingiliccem o kadarına yetmedi :D nasıl yapacagımı bilen varmı (Kilit ekranı hava durumuna göre hareketli yağmur kar vb resimler oluyordu ve hiç zorlanmadan hava durumunu ögreniyor aynı zamanda ise güzel bir goruntu oluyordu sarjı cok yer diyenleriniz olacaktır ama Allaha şükür not5 de hiç sarj sorunu yaşamıyorum 1 günü rahat cıkartıyor bana.

KöpkeFet

Öğrenci
16 Mart 2016
41
2
8
25
Benim note 5 şu an sağlam sorun kardeşimin telefonunda yardımlarınız için teşekkür ederim mecbur garantiye vericez telefonu değişim isteyeceğiz kullanıcı hatası değil sonuçta

onemoretime

Asistan
30 Aralık 2015
392
58
28
Arkadaşlar şuğanda bir kaç arkadaşın sorunuyla ilgilendiğinizin farkındayım benimki acil değil bir musait oldugunuzda yazsanız da olur sorum not 5 android 5 deyken accuwater in canlı hava durumu vardı kilit ekranında ama android 6 ya geçtim bu özellik uctu gitti google playda internette arıyorum bulamadım bir kaç yabancı sitelerde bu sorunu belirtmişler cözüm yazanlarda var sanırım ama ingiliccem o kadarına yetmedi :D nasıl yapacagımı bilen varmı (Kilit ekranı hava durumuna göre hareketli yağmur kar vb resimler oluyordu ve hiç zorlanmadan hava durumunu ögreniyor aynı zamanda ise güzel bir goruntu oluyordu sarjı cok yer diyenleriniz olacaktır ama Allaha şükür not5 de hiç sarj sorunu yaşamıyorum 1 günü rahat cıkartıyor bana.
Kanka niye bu kadar kastın bunun için :D ekranı aç içeriden bak zaten gün içinde öyle sık kullanılan bir şey degil hava durumu. Ekran kilidi böyle daha şık bu yüzden bozmanı da tavsiye etmem. Kilidi aç içeriden hava durumuna bak :)

Hamza kk

Doçent
11 Şubat 2016
547
54
28
Bugüne kadar hiç bahsetmediğim, tasarımı nedeniyle uzak durduğum bir telefon aldım. Htc 10 çıkmış olsaydı alırdım ama bekleyecek sabrım yoktu. S7 ve G5 arasında kararsız kaldım. Uzun uzun inceledikten ve S serisinin kronik sorunlarından dolayı G5 aldım. Umarım hayırlı olur. [emoji1]
Hayırlısı olsun ama biraz gtü başı oynayan telefon sonralarda ne olur bilinmez evesini kırmak istemem

Hamza kk

Doçent
11 Şubat 2016
547
54
28
Değerli note 5 kullanıcıları elde ettiğiniz en yüksek ekran süresi ne kadar oluyor ve 4 gb ramin kaçı kullanımda oluyor acaba? Note 4 ile note 5 arasındayım ama karar veremedim pek. Çok fark etmeyecekse kesinlikle düşünmüyorum note 5'i çünkü arka kısım cam beni kılıfla kullanmaya zorluyor :D
Camlar epey sağlam betona düşürdüm bişey olmadı bel izasından:)

hkndmrlp42

Profesör
2 Ağustos 2015
1,614
145
243
Hayırlısı olsun ama biraz gtü başı oynayan telefon sonralarda ne olur bilinmez evesini kırmak istemem
Şimdilik sorun yok. Hız konusunda note 5 aratmıyor kesinlikle ama ekranın küçülmesine alışamadım ve sanal tuş olayı kesinlikle berbat birşey. Kameraları note 5'den ciddi şekilde iyi durumda. Ses kalitesi muazzam. Ips ekran ilk kez kullanıyorum hoşuma gitti. Gelelim fiyat politikasına. İkinci el piyasası kötü tabiki. 6 ay sonra sıfırı 2000 TL ve ithalatçı olarak daha uyguna bulabilirsiniz. Modüler olması aksesuar kullanmayacağım için avantaj değil hatta ileride düşme çarpma gibi nedenlerden sorun çıkartabilir. Bataryası note 5 kadar süre vermiyor o kesin. Sonuç olarak baktığımızda benim kullanım amaçlarım için en az note 5 kadar hızlı, kameraları ve ses performansı ciddi şekilde daha iyi, arayüzü sade ve stabil. Sanal tuşlara alıştığımda sıkıntısız olucak. Bu değerlendirmeleri bir arkadaş istemişti o yüzden yazdım. Direk size söylenmiş değil belirtmek istedim.

onemoretime

Asistan
30 Aralık 2015
392
58
28
Klavye konusunda sıkıntı yaşamadım. Sizi sinir eden kısmı neydi ?
G4 klavyesi inanılmaz donuk ,yani bir harfe tıklıyorum ama tıkladım mı tıklamadım mı belli değil :) tam olarak böyle hissettim. G4 kullanan arkadaşım da benim telefonu kullandı klavye çok akıcı tepkiler çok iyi vs. gibi şeyler dedi.

hkndmrlp42

Profesör
2 Ağustos 2015
1,614
145
243
G5'te bir sorun yok olsaydı farkederdim ki note 5 çok beğenerek ve sorunsuz kullandım. Dediğim gibi şimdilik 2 sıkıntım var. Ekran küçük ve sanal tuş. Alışma evresindeyim. Bunlar dışında kamera ve ses olarak kesinlikle daha çok memnun kaldım. Uzun vadede ne olur bilemiyorum ama sanırım 6-7 ay sonra HTC 10 alıcak gibi gibiyim

Lazzz

Rektör
15 Şubat 2014
16,707
3,278
293
G5'te bir sorun yok olsaydı farkederdim ki note 5 çok beğenerek ve sorunsuz kullandım. Dediğim gibi şimdilik 2 sıkıntım var. Ekran küçük ve sanal tuş. Alışma evresindeyim. Bunlar dışında kamera ve ses olarak kesinlikle daha çok memnun kaldım. Uzun vadede ne olur bilemiyorum ama sanırım 6-7 ay sonra HTC 10 alıcak gibi gibiyim
Kendime rakip buldum [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]