Samsung Galaxy Note 5 Kullananlar Kulübü

vega1977

Asistan
Reaksiyon puanı
13
Bide md5 i fln kontrol et bozulmuş olabilir dosya boş olabilir benim başıma dün geldi sd ye attığım zip i flasladim boş çıktı halbuki dolu atmıştım tekrar indirdim

vega1977

Asistan
Reaksiyon puanı
13
Bende çalışıyor kolay uyanma sen full wipe yaptin mi 3 kere twrp de advantec wipe da usb haric hepsini silecektin

Lazzz

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Aynen,
-----

Az önce TT'den aradılar kampanyaları varmış istrerseniz size +2GB interneti 7 TL den veririz dediler, valla iyi teklif ama şuan için pek gerek yoktu, bende benim ekstra % 25 indirim hakkımı sordum dedim üst pakete geçersem bu indirim ondada geçerli olacak mı dedim geçerli olur dedi bakalım belki paket değiştiririz :D

cengover05

Profesör
Reaksiyon puanı
447
Aynen,
-----

Az önce TT'den aradılar kampanyaları varmış istrerseniz size +2GB interneti 7 TL den veririz dediler, valla iyi teklif ama şuan için pek gerek yoktu, bende benim ekstra % 25 indirim hakkımı sordum dedim üst pakete geçersem bu indirim ondada geçerli olacak mı dedim geçerli olur dedi bakalım belki paket değiştiririz :D
Lazzz bu aralar bal kasıyor:))

KöpkeFet

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar yaklaşık bir saat önce kardeşim geldi htc desire 820 kullanıyor telefona 6.0 güncellemesi gelmiş ama 63 mblik bir ön güncelleme gerekiyordu yapalım dedik yükleye bastık telefon kapandı geri açılmadı ne yapabilirim? Kendim halledebilir miyim yoksa garantiye mi yollanmalı? Kusura bakmayın htc kulüplerinden birine yazıcaktım ama oralar baya ıssızdı.

M3rTR

Profesör
Reaksiyon puanı
135
Omega Rom çıksın çıktığı an root rom atacagim cok iyi romdu. Note 2 li günlerim aklıma geldi ufaktan özlemiyor değilim :)

hkndmrlp42

Profesör
Reaksiyon puanı
145
Arkadaşlar yaklaşık bir saat önce kardeşim geldi htc desire 820 kullanıyor telefona 6.0 güncellemesi gelmiş ama 63 mblik bir ön güncelleme gerekiyordu yapalım dedik yükleye bastık telefon kapandı geri açılmadı ne yapabilirim? Kendim halledebilir miyim yoksa garantiye mi yollanmalı? Kusura bakmayın htc kulüplerinden birine yazıcaktım ama oralar baya ıssızdı.
Sorun devam ediyor mu ?

Reaksiyon puanı
35
Hiç mi açılmıyor