Samsung Galaxy Note 4 Kullananlar Kulübü

orkhanali

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sizce bataryayı deyiştirmeliyimmi, ya başka bir yolu varmı?

levsa

Doçent
Reaksiyon puanı
317
hayır hocam tam tersi android 5.0.1 di 6.0.1 yapmak ısterken oldu
Komple wipe data ve cache .yapip denedinizmi..yapmadi iseniz bunlari 2 ser defa yapip tekrar sifirdan baslayin duzelmesi lazim.
Olmazsa smart switch den yazilim kirtarma yapin tekrar kurulum olsun.ama tahminim ilk soyleiklerim ile derdiniz son bulur

anti panik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Selam note 4 kullanıcıları.
Andoid 6.0 a geçtikten sonra s health uygulamasında bisiklet moduna geçince problem başladı.
Artık s health gps algılamıyor ve mesafe ölçmüyor.
Şöyleki 1 saat bisiklet kullansamda 0.0 km gösteriyor..
Bu nasıl iştir?..:(

orkhanali

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bende oyle bir hata yaptigim icin bataryamin kendi kendine sarji dusuruyor.

Kalibre etmeyi deneyin.
Telefonu kalibre etmekle ilgili internetde araştırdım. Ama her biri farklı yöntemi gösteriyor. Birini denedim ama sonuç almadım. Bildiğiniz her hangi yolu varmi ve ya her hangi site biliyorsaniz link`ini ata bilirmisiniz?

orkhanali

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yeni batarya almak sorunu çözermi, yoksa artik sorun telefondan kaynaklimi?

McSwindler

Doçent
Reaksiyon puanı
97
Telefonu kalibre etmekle ilgili internetde araştırdım. Ama her biri farklı yöntemi gösteriyor. Birini denedim ama sonuç almadım. Bildiğiniz her hangi yolu varmi ve ya her hangi site biliyorsaniz link`ini ata bilirmisiniz?
609f36584cf4686455c1effa8a2b6e10.jpg

Garantisi yok telefonun anladigim kadariyla,cihazi Rootlayip bu programla direk yapabilirsiniz.

Mahipar26

Asistan
Reaksiyon puanı
15
Ben note 4 almayı düşünüyorum da bu sayfadaki note 4 sorunlarından korkmama gerek yoktur inşallah :D

ecetin187

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben note 4 almayı düşünüyorum da bu sayfadaki note 4 sorunlarından korkmama gerek yoktur inşallah :D
2014 aralık ayında aldığım note 4 hiç bir sorun çıkarmadan bugüne kadar çalıştı. Her telefonda sorun olacak diye birşey yok, ben tavsiye ederim note 4 ü ;)

McSwindler

Doçent
Reaksiyon puanı
97
Türk telekom hattima 4.5G hattı aldım,mesaj işlemlerini ve telefondan LTE sekmesine getirdim ama hala H+ yazıyor.

Türk telekomun 4.5G'sini kullananlar sizde 4g işareti var mı ?

Khelax

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Komple wipe data ve cache .yapip denedinizmi..yapmadi iseniz bunlari 2 ser defa yapip tekrar sifirdan baslayin duzelmesi lazim.
Olmazsa smart switch den yazilim kirtarma yapin tekrar kurulum olsun.ama tahminim ilk soyleiklerim ile derdiniz son bulur
Hocam olmadı yokmu bunun çözümü ya

thenegative57

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba
Telefonumun şarjı %35 lere geldiğinde kapanıyordu(şarj 35 ten 0 a iniyordu.) Sorunun bataryada olduğuna karar verdim ve yenisiyle değiştirdim. Sorunum düzeldi ve pil ömrü uzadı. Tabi mutluluğum uzun sürmedi. Bu sefer şarj yüzdesi farketmeden ara sıra kapanıyor. Bildiğiniz kapanıyor bataryayı yuvasından çıkarıp tekrar takarsam veya şarja bağlarsam tekrar açabiliyorum. Açıldığında şarj yüzdesinde değişiklik olmuyor. Sizce sorun yine batarya da mı?

McSwindler

Doçent
Reaksiyon puanı
97
Merhaba
Telefonumun şarjı %35 lere geldiğinde kapanıyordu(şarj 35 ten 0 a iniyordu.) Sorunun bataryada olduğuna karar verdim ve yenisiyle değiştirdim. Sorunum düzeldi ve pil ömrü uzadı. Tabi mutluluğum uzun sürmedi. Bu sefer şarj yüzdesi farketmeden ara sıra kapanıyor. Bildiğiniz kapanıyor bataryayı yuvasından çıkarıp tekrar takarsam veya şarja bağlarsam tekrar açabiliyorum. Açıldığında şarj yüzdesinde değişiklik olmuyor. Sizce sorun yine batarya da mı?
Kalibre edersen bu problem kalkar.

McSwindler

Doçent
Reaksiyon puanı
97
Hocam benimde sorunum buna benziyor bende bataryayı değiştirsem sorunum düzelirmi
İlk başta başka bir Custom yada Stock ROM'a geçip Bataryanizi kalibre etmeyi deneyin.

Gene olmazsa Bataryanizi değiştirip kalibre edin,muhakkak düzelecektir.

whiteeagle351

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
selam note 4 de ekran kartı 256 mb. olduğu için bu cep telefonunda çok sık donmalar oluyor 1080p Blu-Ray filim seyredemiyorum sizden ricam yeni bir cep telefonu çıktığında firma sahipleri sizlere telefon verirken onlara neden cep telefonlarında 4096mb. ekran kartı yok diye sorarsanız sevinirim lütfen hakkı bey S8 almayı düşünüyorum umarım bu S8 de aynı sorunla karşılaşmam cep telefonlarındaki ekran kartları kesinlikle 4096mb. olmalı
Samsung'un yeni amiral gemisi Note 4 kullanicilari telefon hakkinda soru, sorun, öneri ve görüşlerini buradan paylaşıyor.

f960bfd71525ac96695f704c7fdbe3c4.jpg

Khelax

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İlk başta başka bir Custom yada Stock ROM'a geçip Bataryanizi kalibre etmeyi deneyin.

Gene olmazsa Bataryanizi değiştirip kalibre edin,muhakkak düzelecektir.
Hocam telefon açıldığında set warrant bit : kernel yazıyor bununla bir alakası olabılırmı

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
selam note 4 de ekran kartı 256 mb. olduğu için bu cep telefonunda çok sık donmalar oluyor 1080p Blu-Ray filim seyredemiyorum sizden ricam yeni bir cep telefonu çıktığında firma sahipleri sizlere telefon verirken onlara neden cep telefonlarında 4096mb. ekran kartı yok diye sorarsanız sevinirim lütfen hakkı bey S8 almayı düşünüyorum umarım bu S8 de aynı sorunla karşılaşmam cep telefonlarındaki ekran kartları kesinlikle 4096mb. olmalı
Donma? Benim yakın akrabama aldık hiçbir donma yok onda. 1 yıl olacak neredeyse.

isyankar42

Profesör
Reaksiyon puanı
806
Hocam siz ciddimiydiniz o ekran kartlarını telefınun 5 katı soğutucularla zor soğutuyorlar ve bu kartları kimse video izlemek için almıyor.Oyun için alıyor isteğiniz bence hem çok abartılı olmuş hemde imkansız zaten en az 200w psu gerekir

cengover05

Profesör
Reaksiyon puanı
447
Hocam siz ciddimiydiniz o ekran kartlarını telefınun 5 katı soğutucularla zor soğutuyorlar ve bu kartları kimse video izlemek için almıyor.Oyun için alıyor isteğiniz bence hem çok abartılı olmuş hemde imkansız zaten en az 200w psu gerekir
İşte telefondan anlayan insan belli oluyor. :) 4 gb ekran kartı bekliyor adam. Gta 5 oynayacak :)

Mahipar26

Asistan
Reaksiyon puanı
15
Şimdi ben bu telefonu alsam ve android 7 sürümü gelse bu telefonun güncellemesi kaç yıl sonra işe yaramaz duruma gelir?