Samsung Galaxy Note 4 Kullananlar Kulübü

Uber

Profesör
Reaksiyon puanı
798
Ya kandil kandil allah kahretsin ya su yazilimdan lanet olsun telefon iphone gibi prize bagli yasiyorum 5.1.1 in batarya omru cok iyidi marsmalowa gore bu ne dir ya telefonu kurcalamaya gelmiyor sarji su gibi bitiriyor sarjim %24 du 5 dakia video cektim %15 oldu su gibi bitiyor gunde 2 kere sarj etmeye basladim bunedir ya, ya bitek bendemi boyle arkadaslar vallahi sanki ayfon 5 kullaniyorm gibi sarj acisindan vallahi cildiricam tek bendemi boyle...

sizin cihazda mı sorun var yada bizimkiler mi normal anlamadım ki 4 saat 57 dakika ekran süresi aldım enteresan

5,1 de 4 saat 20 dakika görüyordum
37 dakika artış var 6,0 da

mydeli

Asistan
Reaksiyon puanı
118
sizin cihazda mı sorun var yada bizimkiler mi normal anlamadım ki 4 saat 57 dakika ekran süresi aldım enteresan

5,1 de 4 saat 20 dakika görüyordum
37 dakika artış var 6,0 da
Sahsen ben 5.1.1 de wifi acik parlaklik otomatikde 5 bucuk 6 saati goruyordum marsmallowda 4 -4 bucuk saat maximum lanet olsn ya ilk isim smart swichle 5.1.1 donmek olucak yarin rezillik..

Meltem1453

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Tam dolumdan beri hic elimden birakmadim 5 1 1 gibi degil sarj

Ekli dosyalar

• Screenshot_2016-05-22-02-38-00.png
    Screenshot_2016-05-22-02-38-00.png
    106 KB · Görüntüleme: 270

cemal344

Asistan
Reaksiyon puanı
17
Şu yazılım güncellemesinin geç verilmesi yüzünden illallah dedirtti turkcell birdaha samsung telefonu asla turkcellden almam kendi uygulamaları yüzünden aylarca beklemekten bıktık her güncellemede.

Çıkrıkcı

Profesör
Reaksiyon puanı
509
Şu yazılım güncellemesinin geç verilmesi yüzünden illallah dedirtti turkcell birdaha samsung telefonu asla turkcellden almam kendi uygulamaları yüzünden aylarca beklemekten bıktık her güncellemede.

Cok gecilecek bir yani yok guncellemenin. Bir kac sayfa oncesini incelerseniz pil durumu hakkinda bilgi bulursunuz. Emin olun 5.1.1 daha iyi.

levsa

Doçent
Reaksiyon puanı
317
Note4 face sayfasinda biri yazmis.yabanci bi grupta bugun h serisine 599 mb ilk bir güncelleme gelmis.onlara mm de bizden önce gittiydi zaten.yeni gelen yama ile
batarya kullanim optimizasyonu
ram kullanimi duzenlenmis
guvenlik guncellemesi
stabillik vs gelmiş. Bizede yakında gelir sanırım. Batarya optimasyonu falan deyince ümitlerim belki şarja yönelikciddi iyileştirme vardır arkadaslar
@bb90 @baycebir @mydeli

Çıkrıkcı

Profesör
Reaksiyon puanı
509
Note4 face sayfasinda biri yazmis.yabanci bi grupta bugun h serisine 599 mb ilk bir güncelleme gelmis.onlara mm de bizden önce gittiydi zaten.yeni gelen yama ile
batarya kullanim optimizasyonu
ram kullanimi duzenlenmis
guvenlik guncellemesi
stabillik vs gelmiş. Bizede yakında gelir sanırım. Batarya optimasyonu falan deyince ümitlerim belki şarja yönelikciddi iyileştirme vardır arkadaslar
@bb90 @baycebir @mydeli

Evet bende başka bir kaynaktan okudum 600 mb olarak. Bize ne zaman gelir Allah bilir de.. Büyük bir güncelleme ciddi bir değişim olacaktır mutlaka. Şimdi benim merak ettiğim bir konu var:

Ben Turkcell yazılımlı aldım. Polonya romu yükledim ve içindeki Turkcell uygulamalar gitti. Tekrar 5.1.1 e döndüm ve ardından Türkiye 6.0.1 romunu yükledim. Ama mydeli adlı arkadaş modem çipini değiştirdiği söyledi Turkcell in. Güncellemeleri Turkcell e geldiği zaman alabilecek miyim yoksa bunu manuel olarak mı yapmam gerekecek onu anlayamadım. @mydeli @baycebir

levsa

Doçent
Reaksiyon puanı
317
Evet bende başka bir kaynaktan okudum 600 mb olarak. Bize ne zaman gelir Allah bilir de.. Büyük bir güncelleme ciddi bir değişim olacaktır mutlaka. Şimdi benim merak ettiğim bir konu var:

Ben Turkcell yazılımlı aldım. Polonya romu yükledim ve içindeki Turkcell uygulamalar gitti. Tekrar 5.1.1 e döndüm ve ardından Türkiye 6.0.1 romunu yükledim. Ama mydeli adlı arkadaş modem çipini değiştirdiği söyledi Turkcell in. Güncellemeleri Turkcell e geldiği zaman alabilecek miyim yoksa bunu manuel olarak mı yapmam gerekecek onu anlayamadım. @mydeli @baycebir
Şu anda sende turkcell e bagli olmayan 6.0 var.o yüzden eğer sana ota ile gelmezse smart ile bir denersin .eğer yine kendi kendin bu şekilde gelmiyorsa yok yine Manuel yuklemen lazım bence.cunku turkcell dönersen anca onların sıralaması ile alırsın yine tüm guncellemeleri sanirim..yada yine sitelerden kies ile güncellenmiş 601 ı yuklersin sorun kalmaz kardesim

Çıkrıkcı

Profesör
Reaksiyon puanı
509
Şu anda sende turkcell e bagli olmayan 6.0 var.o yüzden eğer sana ota ile gelmezse smart ile bir denersin .eğer yine kendi kendin bu şekilde gelmiyorsa yok yine Manuel yuklemen lazım bence.cunku turkcell dönersen anca onların sıralaması ile alırsın yine tüm guncellemeleri sanirim..yada yine sitelerden kies ile güncellenmiş 601 ı yuklersin sorun kalmaz kardesim

Bir bilsem ne olacak kardeşim. Geç gelmesi önemli değil de çakışma yapar da gelmezse diye düşünüyorum. Çünkü 5.1.1 de normal rom kullanıyordum sizlere geldi bana gelmedi mesela. Bekelesem Turkcell rom kullananlarla mı gelirdi onu bilmiyorum. Hatta Turkcell rom olmayıp modeli cq çoğu kişiye de ulaşmamıştı yoksa o gruptamıydım bilemiyorum. Kafam karıştı doğrusu.

levsa

Doçent
Reaksiyon puanı
317
Bir bilsem ne olacak kardeşim. Geç gelmesi önemli değil de çakışma yapar da gelmezse diye düşünüyorum. Çünkü 5.1.1 de normal rom kullanıyordum sizlere geldi bana gelmedi mesela. Bekelesem Turkcell rom kullananlarla mı gelirdi onu bilmiyorum. Hatta Turkcell rom olmayıp modeli cq çoğu kişiye de ulaşmamıştı yoksa o gruptamıydım bilemiyorum. Kafam karıştı doğrusu.
Dert etme kardeşim zaten sd yada yeşilcin romu güncelleyip atıyor oradan şimdiki gibi yüklerin sende.sanmiyorum sıkıntı olacagini;)

Çıkrıkcı

Profesör
Reaksiyon puanı
509
Dert etme kardeşim zaten sd yada yeşilcin romu güncelleyip atıyor oradan şimdiki gibi yüklerin sende.sanmiyorum sıkıntı olacagini;)

Madem öyle diyorsun tamam o zaman kardeşim. Naptın dönecek misin 5.1.1 e? Yoksa güncelleme mi bekleyeceksin? Ben dönmekten vazgeçtim. Fena değil şuanki durum. Polonya romundan iyidir.

levsa

Doçent
Reaksiyon puanı
317
Madem öyle diyorsun tamam o zaman kardeşim. Naptın dönecek misin 5.1.1 e? Yoksa güncelleme mi bekleyeceksin? Ben dönmekten vazgeçtim. Fena değil şuanki durum. Polonya romundan iyidir.
Yok bende dönmeyeceğim. Çünkü pil hariç bir sıkıntı yok.ne ısınma ne takılma. Bence herkese gelen tepki üzerine samsungta pil müdahale eder zaten.hatta etmiş bile konuştuğumuz gibi h serilerinden başlayarak. 4.5 saati geçsin 5 olsun bana yeter pil. Bugün tam test sonuç alacagim paylaşırım tekrardan kardesim

Çıkrıkcı

Profesör
Reaksiyon puanı
509
Yok bende dönmeyeceğim. Çünkü pil hariç bir sıkıntı yok.ne ısınma ne takılma. Bence herkese gelen tepki üzerine samsungta pil müdahale eder zaten.hatta etmiş bile konuştuğumuz gibi h serilerinden başlayarak. 4.5 saati geçsin 5 olsun bana yeter pil. Bugün tam test sonuç alacagim paylaşırım tekrardan kardesim

Aynen katılıyorum. Tamam kardeşim.

mydeli

Asistan
Reaksiyon puanı
118

Hocam.bende merak ediyorum simdi OTA ile kararlilik gelse onu alcakmiyiz yoksa modem turkcelle bagli oldugu ici yine turkcellimi beklicez yoksa yine guncellenmis sekilde romu indirip yine odinlemi ugrasicaz anlamadim bende merakla bekliyorum ..

ismailvtas

Asistan
Reaksiyon puanı
62
Beyler dün gece şöyle bi deneme yaptım.
Telefon üzerinden ders çalıştım.
Hiç bir ayarı değiştirmedim. Sadece ekranı biraz kısıktı ve hiç almadığım bu sonucu aldım.
Umarım böyle devam eder.

4159a4b2d5296794538803afc72cd9b6.jpg

3788c5a2872a16c0c48b4e80a6a29ffa.jpg

Çıkrıkcı

Profesör
Reaksiyon puanı
509
Hocam.bende merak ediyorum simdi OTA ile kararlilik gelse onu alcakmiyiz yoksa modem turkcelle bagli oldugu ici yine turkcellimi beklicez yoksa yine guncellenmis sekilde romu indirip yine odinlemi ugrasicaz anlamadim bende merakla bekliyorum ..

Bende bu durumu merak ediyorum. Bekleyelim bakalim. Nasil olsa diger arkadaslara yeni guncelleme ulasacak haberimiz olur. Biz de ona gore hareket ederiz.

Çıkrıkcı

Profesör
Reaksiyon puanı
509
Hiç bir ayarı değiştirmedim. Sadece ekranı biraz kısıktı ve hiç almadığım bu sonucu aldım.
Umarım böyle devam eder.

Enteresan. Sekronizasyon ve coklu pencere acik mi sende?

levsa

Doçent
Reaksiyon puanı
317
Herhalde güncellenmiş romu yükleyeceğim yine odin ile.bendecok emin olmasamda bu şekilde mantıklı geliyor

levsa

Doçent
Reaksiyon puanı
317
Umarım böyle devam eder.

İnş böyle devam eder aman dilini isir:)

Çıkrıkcı

Profesör
Reaksiyon puanı
509
VYgv5v.png
kv1nZJ.png

Benim aldığım sonuçta bu şekilde. Bu birinci tam dolumdan sonraki durum. Diğer dolumlarda nasıl bir sonuç alacağım bekliyorum.

mydeli

Asistan
Reaksiyon puanı
118
VYgv5v.png
kv1nZJ.png

Benim aldığım sonuçta bu şekilde. Bu birinci tam dolumdan sonraki durum. Diğer dolumlarda nasıl bir sonuç alacağım bekliyorum.
turkcell mağdurları olarak acaba yenibir kararlılık gelene kadar 5.1.1 e gerimi dönsek ne diyosunuz arkadaşlar ? hazır bize gelmemişken marsmallow da oturmamışken dönsekmi ?

isyankar42

Profesör
Reaksiyon puanı
806
c3999210e6b0c00e38664001911a7171.jpg
5af8a915e5d88c00c302ef37fdae9143.jpg

Güncelleme heralde tek bana yaradı eğer 4 saat ekran açık ve 7 saat pil süresi alırsam rekorumu kırmış olıcam

Çıkrıkcı

Profesör
Reaksiyon puanı
509
turkcell mağdurları olarak acaba yenibir kararlılık gelene kadar 5.1.1 e gerimi dönsek ne diyosunuz arkadaşlar ? hazır bize gelmemişken marsmallow da oturmamışken dönsekmi ?

Ben donmeyecem. İsmail kardeste donmeyecek. Levsa ve baycebir de donmeyecek. Kalalim bence. Seninkinde bir sorun var. Bence yeniden kurdur romu. Pil sarj oldukca duzene giriyor gordugum kadariyla. Bu benim ikinci tam dolum daha iyi durumda diyebilirim. %15 e dussun sonuclari paylasirim gene.