Samsung Galaxy Note 4 Kullananlar Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

ismailvtas

Asistan
Reaksiyon puanı
62
Ucu benim yukarıda söylediğim matlaşma sorununa dokunuyor ve sanki biz abartıyoruz bu sorunu gibi bir sonuca varılıyor. Bu kanı değiştirilmeli....
2300 TL para veriyorsam matlaşmayacak arkadaş. Örn. iphone5S

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Tapatalktna bakınca bildirimlere bakmıyorum. Kusura bakma eğer lazımsa atayım sana link.
Bence de matlasmamali. İnşallah matlasmayanlarin başına da gelmez. 😊 Arkadaş halletmiş rom meselesini bu arada.

chawush28

Doçent
Reaksiyon puanı
10
Ucu benim yukarıda söylediğim matlaşma sorununa dokunuyor ve sanki biz abartıyoruz bu sorunu gibi bir sonuca varılıyor. Bu kanı değiştirilmeli....
Çok zoruna gitmiş belliki... Özellikle sana söylemedim ama üstüne alınmışsın... Alıntı yapıp yorum yaptığım mesajı ve tarihini okursan fevri bir yorum yaptığını anlarsın. Kul yapımı nede olsa mükemmeli beklememek lazım. Bendeki kararmadı, aslında etrafımdaki kimsenin ki kararmadı kullanmaklada alakalı olabilir..

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Çok zoruna gitmiş belliki... Özellikle sana söylemedim ama üstüne alınmışsın... Alıntı yapıp yorum yaptığım mesajı ve tarihini okursan fevri bir yorum yaptığını anlarsın. Kul yapımı nede olsa mükemmeli beklememek lazım. Bendeki kararmadı, aslında etrafımdaki kimsenin ki kararmadı kullanmaklada alakalı olabilir..
Güzel kardeşim bak şimdi İphone 5 ve 5s modelindede bu parlak çerçeveyi kullandı. Sen hiç bir yerde 5 veya 5s in parlak kenarları matlaştı diye bir yazı veya şikayet gördün mü? Göremezsin. Yapılan işte kalite kalite. Kullanıma göre kararmaması gerekiyor. Zaten en yakın zamanda servise götüreceğim. Biraz daha kararmasını bekliyorum ki az birşey demesinler.

ismailvtas

Asistan
Reaksiyon puanı
62
Güzel kardeşim bak şimdi İphone 5 ve 5s modelindede bu parlak çerçeveyi kullandı. Sen hiç bir yerde 5 veya 5s in parlak kenarları matlaştı diye bir yazı veya şikayet gördün mü? Göremezsin. Yapılan işte kalite kalite. Kullanıma göre kararmaması gerekiyor. Zaten en yakın zamanda servise götüreceğim. Biraz daha kararmasını bekliyorum ki az birşey demesinler.
İphone 5 ve 5ste ciddi bi boya dökülmesi sorunu vardı. Kenarlar soyuluyordu. Ayrıca tuşlarında ki kalitesizlikten dolayı da birebir değişim yaptılar. Bence iphone bu konuda iyi bi örnek değil. Ama servis kalitesine örnek olabilir.

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
İphone 5 ve 5ste ciddi bi boya dökülmesi sorunu vardı. Kenarlar soyuluyordu. Ayrıca tuşlarında ki kalitesizlikten dolayı da birebir değişim yaptılar. Bence iphone bu konuda iyi bi örnek değil. Ama servis kalitesine örnek olabilir.
Ben size ne diyorum siz ne diyorsunuz. Ben size boya atması demedim. Kararma varmı dedim. Kararma yok. Demekki kararmayan kalitede bir materyal varmış ve bunu samsung kullanmammış ucuza kaçmış. Bu bir üretici hatasıdır.

ismailvtas

Asistan
Reaksiyon puanı
62
Ben size ne diyorum siz ne diyorsunuz. Ben size boya atması demedim. Kararma varmı dedim. Kararma yok. Demekki kararmayan kalitede bir materyal varmış ve bunu samsung kullanmammış ucuza kaçmış. Bu bir üretici hatasıdır.
Ben kararmaya göremediğim için Kararma nasıl bişey bilmiyorum şu an bu arada 😂

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Ben kararmaya göremediğim için Kararma nasıl bişey bilmiyorum şu an bu arada ��
de8a0c0ebe91ff9c29ada033a2083c1b.jpg

Bir aşağı parlak kısıma bak birde yukarısına bak boydan boya simsiyah.

McSwindler

Doçent
Reaksiyon puanı
97

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Tapatalktna bakınca bildirimlere bakmıyorum. Kusura bakma eğer lazımsa atayım sana link.
4.4.4 e döndüm ben dün zaten :) Siteden buldum genede teşekkürler.

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Bende temperli cam bakıyorum. Sitede ve çoğu yerde cam ön kameranın üzerine geliyor ve resim çekerken kamerayı çok ama çok etkiliyor. Buna dikkat etmelisin. Kameraya gelmemesine. Birde bugün sordum bir dükkana bana 70 tl fiyat çekti dedim ekran degistirmiycem 45 tl ye veririme kadar geldi ama hala çok aşırı fazla bence..

celalettinaktas

Doçent
Reaksiyon puanı
34
Şimdi ortalık yine salata olmuş. Açıklamal gerekli buff temperli cam değildir. Bir kaç tabaka üat üste basılmış. Cam görünümlü jelatin tarzı bir malzemedir. Esnektir. Özellikle çekiç vurulmaz ise tuz buz olmaz. Ancak dokunma hissi ve görüntü kalitesi galiyle plastikimsidir.

Diğer cam ise damperli değil temperli camdır. Isı altında demirin suyla çeliğe dönüştürülmesi benzeri bir işlemle normal cama sertlik verilir. Bu sayede camın berraklık su tutmazlık ve mükemmel görüntü dokunma hissinin yanında, çizilmez kolay kolay kırılmaz çatlamaz bir ürün elde edilir. Ancak temperli camda kenardan aldığı darbelerde öok dayanıksızdır. Her iki üründe telefon ekranını kırılma çatlama ve çizilmelere karşı rahat rahat korur. Öncelik görüntü kaliteai ve dokunma hassasiyeti ise bence cam 1 nunaradır.

kol3r4

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar. Note 4 telefonu yeni aldım. telefonu başlangıçta hazır hale getirirken wifi kullandım bazı şeyler için bu arada farkında olmadan lolipop güncellemesinin kurulum dosyası telefonuma indiğini fark ettim. Fakat duyumlarıma göre lolipop güncellemesi tam anlamıyla note 4 için uygun değil sanırım. Sorum şu Bildirim ekranındaki yazılım güncellemesi (güncelleme ertelendi) yazısından nasıl kurtulurum. İllaki lolipop kurmak zorunda mıyım?
Kurmak istemiyorum. :(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar lolipop kurdum ve bazı takılma Vs sorunlar var bunlar normal midir bir de 5.0.2 ile bu sorunlar düzelir mi

S

SDN Okuru

SDN Okuru
beyler lollipop dan sonra telin kasması normal mi normal değilse yarın samsunga gitcem

EYforce

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar wifi bağlanıyorum belli bir süre sonra wifi bağlı gösteriyor fakat üst kısımdaki wifi simgesinde sadece yukarı olan ok yanıyor ve internet çalışmıyor ama bağlı gösteriyor

McSwindler

Doçent
Reaksiyon puanı
97
Arkadaşlar lolipop kurdum ve bazı takılma Vs sorunlar var bunlar normal midir bir de 5.0.2 ile bu sorunlar düzelir mi
Takılmalar normal değildir.Art daha hızlandırdı telefonu.Bunun sonucunda telefonun şarjı bayağı hızlı haymaya başladı.Fazla gereksiz resim program varsa sil yer aç düzelir kasmalar.