Samsung Galaxy Note 4 Kullananlar Kulübü

masmas1514

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar benim model 910H
Ben de yeni bir batarya alacağım ve Vatan bilgisayardaki model bunun için de uygun mu ?
Bir tanıdıktan original diye bir batarya aldım dhaha önce ve sadece markası originalmış meğer :)
Batarya 3 ayda pert oldu ve 80 tl gitti :(
Kısaca sorum note 4 modellerinin bataryaları aynı mı yoksa birine uygun olan diğerine uygun olmayabilir mi ?

MevlutOrhanTr

Asistan
Reaksiyon puanı
86
Arkadaşlar benim model 910H
Ben de yeni bir batarya alacağım ve Vatan bilgisayardaki model bunun için de uygun mu ?
Bir tanıdıktan original diye bir batarya aldım dhaha önce ve sadece markası originalmış meğer :)
Batarya 3 ayda pert oldu ve 80 tl gitti :(
Kısaca sorum note 4 modellerinin bataryaları aynı mı yoksa birine uygun olan diğerine uygun olmayabilir mi ?
Hiç sıkıntı olmaz.Tüm note 4 telefonların marka model fark etmez.

NailO

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Rootu bilgisayara baglamadan nasil kaldiririm . Yada rootu silmek ve eski haline getirmeni en kolay yolu nedir .[emoji848]

Erkan Toku

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Ben dün note 4 ümü satarak samsung note FE sipariş ettim. Bu zamana kadar bu klübden düzenli olarak birseyler öğrendim. O yüzden buraya vaktini ayırıp da ufak da olsa birseyler katmış herkese çok teşekür ediyorum. Kalın sağlıcakla

MevlutOrhanTr

Asistan
Reaksiyon puanı
86
Ben dün note 4 ümü satarak samsung note FE sipariş ettim. Bu zamana kadar bu klübden düzenli olarak birseyler öğrendim. O yüzden buraya vaktini ayırıp da ufak da olsa birseyler katmış herkese çok teşekür ediyorum. Kalın sağlıcakla
Hayırlı olsun şimdiden.Güle güle kullan.

baycebir

Asistan
Reaksiyon puanı
347
Hayırlı günlerde kullanmanız dileğiyle.
Tekrar görüşmek üzere selamlar.

mydeli

Asistan
Reaksiyon puanı
118
Bende gecen hafta s9+ a gecis yaptim gruptaki yardimlasma ve hersey icin tesekkurler

bozkan33

Asistan
Reaksiyon puanı
104
Hayırlı günlerde kullanmanız dileğiyle.
Tekrar görüşmek üzere selamlar.
hayırlı olsun,yine de gurupta kalmanızı ve deneyimlerinizi paylaşmanızı isteriz ama

Öztürk23

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba arkadaşlar iki sorun olacak yarımdı olursanız sevirim :)

Birincisi yeni batarya almayı düşünüyorum deji marka batarya alıp memnun kalan var mı? Orjinal aldım bir kaç ay sonra eskisi ile aynı oldu.

Şebeke sorunun çözen var mı?

Reaksiyon puanı
5,171
Merhaba arkadaşlar iki sorun olacak yarımdı olursanız sevirim :)

Birincisi yeni batarya almayı düşünüyorum deji marka batarya alıp memnun kalan var mı? Orjinal aldım bir kaç ay sonra eskisi ile aynı oldu.

Şebeke sorunun çözen var mı?

Deji den şikayet edeni ben daha görmedim

MevlutOrhanTr

Asistan
Reaksiyon puanı
86
Deji den şikayet edeni ben daha görmedim

Dejiden şikayet edeni gördüm malesef.İlk 3-6 ay arası çok iyi diyorlar lakin sonradan yine bitik batarya gibi oluyor diyorlar.Sen ilk kullanım sonuçlarını paylaşırsan sevinirim :).Bu arada arkadaşlar kibar şarjlı kılıf var mı note 4 ün.Ben aradım ama bulamadım kibar bir şey.Birde tw de menü düzenlerken sık sık durduruluyor.Bunu yaşayan var mı ?

MrtAltg

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
12,107
Arka kapak almak için tavsiye edebileceğiniz düzgün bir yer var mı

vedat_1966

Asistan
Reaksiyon puanı
79
Note 4 (910 F) için hangi Romu tavsiye edersiniz. Şu an:
- Race Rom N7/S8/S9 port v14

Kernel
- Flashpoint v4-beta

kullanmıyorum.

Reaksiyon puanı
5,171
Dejiden şikayet edeni gördüm malesef.İlk 3-6 ay arası çok iyi diyorlar lakin sonradan yine bitik batarya gibi oluyor diyorlar.Sen ilk kullanım sonuçlarını paylaşırsan sevinirim :).Bu arada arkadaşlar kibar şarjlı kılıf var mı note 4 ün.Ben aradım ama bulamadım kibar bir şey.Birde tw de menü düzenlerken sık sık durduruluyor.Bunu yaşayan var mı ?

Kibarmıdır bilemem ama note4 için 10.000 mah lık bataryalar var amazonda

Ben size bu bataryaların mantığını şöyle anlatayım telefonun batarya kısmına ortalama 2 kat büyük batarya takıyorsun ve bu farkı kılıf ile kapatıyorsun

---- Mesajlar birleştirildi ----

Kernel
- Flashpoint v4-beta

kullanmıyorum.

Kardeşim n910 f ayrı bir boyut ya bu konuda türkiyede zor destek bulursun:(

Son düzenleme:

vedat_1966

Asistan
Reaksiyon puanı
79

Kibarmıdır bilemem ama note4 için 10.000 mah lık bataryalar var amazonda

Ben size bu bataryaların mantığını şöyle anlatayım telefonun batarya kısmına ortalama 2 kat büyük batarya takıyorsun ve bu farkı kılıf ile kapatıyorsun

---- Mesajlar birleştirildi ----

Kernel
- Flashpoint v4-beta

kullanmıyorum.

Kardeşim n910 f ayrı bir boyut ya bu konuda türkiyede zor destek bulursun:(
Yurt dışından geldi hocam para verip almadım. Şüphesiz kullanan arkadaşlar vardır. Belki cevap verirler. [emoji3][emoji3][emoji3][emoji3]

Öztürk23

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Deji batayayı 3 gündür kullanıyorum arkadaşlar öncelikle %1'e kadar bekliyor kapanmıyor normalde ölü batarya %5'den sonra iptal giderdi. Yani %5'den sonra bile ortalama 20 dk gidiyor.

Misal bugün saat 12'de kullanmaya başladım sıfırdan açıp %100 oranla Wi-fi full açıktı 8 saat 45 dk kullandım ekran süresi 4 saat 15 dakika. ayrıca youtubede video izledim bolca oyun oynadım. Yani ortalama 8 saat gitmiş oldu. Tahminim wifi sürekli açık olmayıp oyun falan oynamayıp ihtiyaç halinde kullansam tam günü çıkarır.

Şimdilik iyi gibi orjinal batarya ile sizin değerleriniz nedir?

Romario18

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba arkadaslar bana yardim lazim yeni 130 tl orjinal batarya aldim %100 de 10 saat gider diyor suanki ekran goruntusude bu normalmi sizce lutfen yardim
Screenshot_2018-06-03-08-26-25.png

baycebir

Asistan
Reaksiyon puanı
347
Merhaba arkadaslar bana yardim lazim yeni 130 tl orjinal batarya aldim %100 de 10 saat gider diyor suanki ekran goruntusude bu normalmi sizce lutfen yardimEkli dosyayı görüntüle 41680
Merhaba arkadaşım.
Öncelikle hayırlı olsun.
Sıkıntı yapacak bir durum yok bence. Bendeki orjinal batarya da bazen pil kullanım süresi olarak
10 saat-11 saat-13.20 saat-
18 saat-20 saat ve en son 25 saati gördüğümü hatırlıyorum.
Ama bunun pil süresine yansıması hiçbir zaman değişmedi. Yani bence normal kullanmaya devam. İlk şarj etme kurallarına dikkat etti isen zaten problem olacak bir durum olacağını düşünmüyorum.
Herkese iyi pazarlar.