Samsung Galaxy Note 4 Kullananlar Kulübü

20 Temmuz 2017
6,858
5,171
293
Bu ss de her zamanki gibi n4 ile alındı ancak bu seferki root istemiyor:)
Screenshot_20180203-150905.png

fatihaltmisbir

Öğrenci
12 Şubat 2018
1
0
1
33
İşin kötü tarafı bataryası değişen telefon kalmadı piyasa da. İki batarya birde batarya şarj aletim var iş görüyor note 8 e niyetleniyetim sonra bu telefonda yaşadığım sıkıntı geliyor vazgeçiyorum.
Hocam elinizde note 4 bataryası varsa İst içi alabilirim.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Benim bir sorum olacak arkadaşlar. Bugün bir Note 4 Cihaz aldım. SM-N910CQ serisi diye İmei kontrol etmek hiç aklıma gelmedi nasıl olsa yurt içi satılan seri ve imei değiştirilmiyor diye biliyordum. Bi imei sorgulattım saçma sapan acer marka eski bi telefonun imei var cihazda ve bu imei klonlanmış yazıyor BTK da. Telefonun kasasındaki imei sorgulattım ithalat yoluyla kaydedilen imei diyor samsung türkiye falan yazıyor.
1- Samsung Note 4 imei değiştiriliyor mu?
2- Orijinal yurtiçi telefonun imeisini neden değiştirirler?

Son düzenleme:

MevlutOrhanTr

Asistan
10 Ocak 2016
198
86
28
Hocam elinizde note 4 bataryası varsa İst içi alabilirim.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Benim bir sorum olacak arkadaşlar. Bugün bir Note 4 Cihaz aldım. SM-N910CQ serisi diye İmei kontrol etmek hiç aklıma gelmedi nasıl olsa yurt içi satılan seri ve imei değiştirilmiyor diye biliyordum. Bi imei sorgulattım saçma sapan acer marka eski bi telefonun imei var cihazda ve bu imei klonlanmış yazıyor BTK da. Telefonun kasasındaki imei sorgulattım ithalat yoluyla kaydedilen imei diyor samsung türkiye falan yazıyor.
1- Samsung Note 4 imei değiştiriliyor mu?
2- Orijinal yurtiçi telefonun imeisini neden değiştirirler?

Tüm telefonların imei değişebiliyor diye biliyorum.Birde note 4 artık 4 yıllık cihaz fazla kazanç olmaz.Kaçak yolla iphone 8,x veya note 8 getirip imeisini ona atabilir.Ülkemiz piyasasında kaçak telefon malesef aşırı.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Tüm telefonların imei değişebiliyor diye biliyorum.Birde note 4 artık 4 yıllık cihaz fazla kazanç olmaz.Kaçak yolla iphone 8,x veya note 8 getirip imeisini ona atabilir.Ülkemiz piyasasında kaçak telefon malesef aşırı.
Ben iPhonelara IMEI atilamiyor diye biliyorum.

pehlivan35

Öğrenci
23 Mayıs 2016
41
9
8
56
Note 4 için iyi ve güvenilir bir pil nereden almamı tavsiye edersiniz.Ben izmir deyim
İnternetten veya izmirde bir yer olabilir.

bozkan33

Asistan
8 Kasım 2016
269
104
43
34
Note 4 için iyi ve güvenilir bir pil nereden almamı tavsiye edersiniz.Ben izmir deyim
vatan bilgisayardan orjinal alabilirsiniz
En pahalısıda burda yaw [emoji4]
Yaklaşık 130 TL
Daha ucuza bulabileceğimiz yer varmıdır acaba
hiç kafan agrımaz,gerçekmi sahtemi diye düşünmezsin,ama pahalı biraz,pil fiyatları hiç düşmedi arkadaş yaw

pehlivan35

Öğrenci
23 Mayıs 2016
41
9
8
56
Yaklaşık 130 TL
hiç kafan agrımaz,gerçekmi sahtemi diye düşünmezsin,ama pahalı biraz,pil fiyatları hiç düşmedi arkadaş yaw
Haklısın galiba [emoji16][emoji16][emoji16]

bozkan33

Asistan
8 Kasım 2016
269
104
43
34
Yaklaşık 130 TL
deji iyi diyolar ama nfc çipi yok ondada

pehlivan35

Öğrenci
23 Mayıs 2016
41
9
8
56
Yaklaşık 130 TL
deöi iyi diyolar ama nfc çipi yok ondada
Yaklaşık 1 senedir onu kullanıyorum zaten ama övdükleri kadar değil.Kötülerin iyisi diyebiliriz.Hatta şu anda bu pil var telefonda akşam 5 dedimi %30 a düşüyor

bozkan33

Asistan
8 Kasım 2016
269
104
43
34
Yaklaşık 130 TL
Yaklaşık 1 senedir onu kullanıyorum zaten ama övdükleri kadar değil.Kötülerin iyisi diyebiliriz.Hatta şu anda bu pil var telefonda akşam 5 dedimi %30 a düşüyor
sabahtan akşam 5 e mi,kullanma alışkanlıkların ne,oyun falan?

pehlivan35

Öğrenci
23 Mayıs 2016
41
9
8
56
Yaklaşık 130 TL
sabahtan akşam 5 e mi,kullanma alışkanlıkların ne,oyun falan?
Sabah 8 akşam 5 .
İşte olduğum için sadece iş görüşmeleri ve whatsap için kullanıyorum.

bozkan33

Asistan
8 Kasım 2016
269
104
43
34
910F için tavsiye edeceğiniz romlar?
note4 için ya geliştiriciler çalışmadı ya da uymadığı için sorunsuz rom bir türlü çıkaramadılar şahsi görüşüm, s3
için dünya kadar rom vardı mesela,bi ara note 4 e android 7 port rom çıkacak dediler 1 ay önce ama ne ses var ne seda

Çıkrıkcı

Profesör
12 Temmuz 2015
1,002
509
293
34
Herkese merhaba,

Arkadaşlar yakın zamanda Xiaomi Mi 6 alarak Samsung'a veda ettim. S7 Edge satmadım ailemden birine verdim. Note 4 cihazı değiştirmekte kararsız kalıp özelliklede fiyat konusunda sorun yaşayanlar varsa Xiaomi'nin cihazlarına yönelmelerinde fayda vardır diye düşünüyorum. Bu kulüpte maddi anlamda ve stabilite anlamında değişim kararı alamayanlar çoğunlukta olduğudan bilgi vermek istedim. Geçiş yaptığımdaki deneyimlerimi Mi 6 kulübünde paylaştım. Abi özellikle sizin fotoğraf çekimlerine bakmanız gerektiğini düşünüyorum. @levsa

Örnekler için: Rehber - ~~BENİM KADRAJIM. CEKTİGİMİZ FOTOLAR~~

bozkan33

Asistan
8 Kasım 2016
269
104
43
34
Herkese merhaba,

Arkadaşlar yakın zamanda Xiaomi Mi 6 alarak Samsung'a veda ettim. S7 Edge satmadım ailemden birine verdim. Note 4 cihazı değiştirmekte kararsız kalıp özelliklede fiyat konusunda sorun yaşayanlar varsa Xiaomi'nin cihazlarına yönelmelerinde fayda vardır diye düşünüyorum. Bu kulüpte maddi anlamda ve stabilite anlamında değişim kararı alamayanlar çoğunlukta olduğudan bilgi vermek istedim. Geçiş yaptığımdaki deneyimlerimi Mi 6 kulübünde paylaştım. Abi özellikle sizin fotoğraf çekimlerine bakmanız gerektiğini düşünüyorum. @levsa

Örnekler için: Rehber - ~~BENİM KADRAJIM. CEKTİGİMİZ FOTOLAR~~
note 4 satılıp o cihazlar kesinlkle alınmaz,yanlış tercih bence,alınacaksa note fe yada note 8 alınır note 4 der sonra

Çıkrıkcı

Profesör
12 Temmuz 2015
1,002
509
293
34
note 4 satılıp o cihazlar kesinlkle alınmaz,yanlış tercih bence,alınacaksa note fe yada note 8 alınır note 4 der sonra

Ben satilsin gibi ifade kullanmadim. Degistirmeyi dusunenler vardi dedim. Yani satilmak zorunda degil aileden birine birakilmak istenebilir. Dusuncenize bisey diyemem tercih meselesidir. Buradaki buyuklerimden mobil fotografcilik ile ilgilenenler var bilgi vermek istedim diyelim. Yani su cihaz bu cihaz gibi tartismalik bir konu soz konusu degil. :)