Samsung Galaxy Note 4 Kullananlar Kulübü

byerix

Öğrenci
7 Aralık 2015
3
0
0
Sarj kablosu sorunu bende de var. Bende garantiye vercem ama 3 gun telefonu almalari gerekiyormus. Bu durum servisten servisr degisiyor mu acaba rica etsem hemen degistirirler mi?

Dediğim gibi, benim şarj aletinin kablosu sorunluymuş. Makineya taktı değerleri düşük bunun dedi. Bir poşete koydu. Belki hatırlarsın hastahanelerde bir boru olur. Test yapılacak tüpü bir boruya koyarlar, hooooppp gider bir yerlere görürsün. Onun gibi bir tüpe koydu :) kablo bir yerlere gitti 5 dk sonra sıfırı geldi. Şarj aletinin kablosu bozuk diye belki bu kadar hızlı oldu.Şarj aletinin kendisi bozuk ise eğer nasıl bir yol izliyorlar bilmiyorum. İstersen telefon açıp sorabilirsin.
Tel : 0 212 234 65 00

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Teşekkürler. İyi denk geldi. Bu launcher için herkes çok olumlu yorum yapıyor. Aldım valla :)

baycebir

Asistan
1 Ağustos 2015
498
347
63
Arkadaşlar arabası olupta hızlı şarj cihazı düşünen varsa uygun olan bu cihaz tercih edilebilir.
Ben aldım gayet memnunum.
Kendi şarj cihazıyla aynı sürede dolduruyor. Ayrıca hızlı şarj özelliği ve fiyatı cabası. Gerçi ben yine açık artırmadan uygun aldım. Yine de denk gelirse tavsiye ederim. Kaliteli bir cihaz.
Check out this item I found on eBay: http://pages.ebay.com/link/?nav=item.view&id=321912942324&alt=web

muratbey16

Asistan
5 Ekim 2015
211
25
28
arkadaslar lutfen yardımcı olun telefon durduk yere sarj yıyor dun gece durduk yere hıc bısı yokken tasarruf modunda yuzde 20 yemıs nasıl bı cozum bulurum yarın servıse goturmeyı dusunuyorum

ismailvtas

Asistan
10 Mart 2015
336
62
28
Zaten gördüğüm kadarı ile çok dandik bi güncelleme bizi bekliyor.
Tema falan da yok.
En güzel olay note 5 in spen özelliklerinin gelecek olması.

sercanalikaya

Asistan
13 Eylül 2015
260
141
43
600-700 tl lık yeni Samsung modellerinde bile yeni touchwiz var. Amiral gemisinde yok. Samsung sağlam donanım, ortalama malzeme, vasat yazılım la ilerliyor note 4 te

ismailvtas

Asistan
10 Mart 2015
336
62
28
600-700 tl lık yeni Samsung modellerinde bile yeni touchwiz var. Amiral gemisinde yok. Samsung sağlam donanım, ortalama malzeme, vasat yazılım la ilerliyor note 4 te
Bakalım hala geliştirme aşamasında olduğu söyleniyor yazılımın.
Şöyle bi durum da var ben son halinden gayet memnunum akıcı rahat bir şekilde kullanıyorum.
Ama yeni touchwiz gerçekten çok hoş görünüyor.
Her samsung cihazı bir sonraki touchwiz i alamayacaksa işimiz var.
Kendi işletim sistemin yok tamam, en azından touchwiz i bi OS gibi kullan.
Onunla fark at, ios gibi aynı anda yayınla, tüm cihazların aynı arayüze sahip olsun kalite hissedelim.

Diye düşünüyorum.
Ama her şey note 5 i alalım diye sanırım. 😊

sercanalikaya

Asistan
13 Eylül 2015
260
141
43
Herşey olmaya çalışırsan hiçbir şey olamazsın derdi hocamız üniversitede...Sanırım senede 70 model tekmili birden ürün üreten firmalar için de geçerli bu...

sercanalikaya

Asistan
13 Eylül 2015
260
141
43
2016 sonuna kalmaz hiç bir konuda destek vermicek zaten...:). Yine root, flash, custom romlar... Günde 2 kere rom değiştirmeler... 4 yıllık s2m den yazıyorum bu satırları. 4.1.2 de bıraktı bu canavarı. Note 4 um 5.1 i yeni alırken s2 m yıl oldu alalı. Cyanogenmod sağolsun marsmallowu da alacak sonra çıkan ne olursa onu da alacak.
Samsung bence donanım uretsin yazılımı taşere etsin...

ismailvtas

Asistan
10 Mart 2015
336
62
28
Tema desteği hiç verilmeyeceği duyuruldu tolga cem küçükyılmaz her konusu açıldığında da söylüyo. Hani boşuna ümit bağlamayın diye söylüyorum
Aynen haklısın. 😊
Ama bunu diyen ingiltere samsung muydu neydi ya
Ondan içimde ümit vardı ama sizintilardan sonra cidden bi root vakti geldi dedim araştırıyorum yavaş yavaş 😄

ismailvtas

Asistan
10 Mart 2015
336
62
28
2016 sonuna kalmaz hiç bir konuda destek vermicek zaten...:). Yine root, flash, custom romlar... Günde 2 kere rom değiştirmeler... 4 yıllık s2m den yazıyorum bu satırları. 4.1.2 de bıraktı bu canavarı. Note 4 um 5.1 i yeni alırken s2 m yıl oldu alalı. Cyanogenmod sağolsun marsmallowu da alacak sonra çıkan ne olursa onu da alacak.
Samsung bence donanım uretsin yazılımı taşere etsin...
Aynen ya arada 5 10 dolar yollamak lazım Cyanogen e ayakta dursun 😄

mydeli

Asistan
9 Nisan 2015
388
118
43
Arkadaşlar benim cihaz turkcell guncelleme falan almiyorum odinle kendim atiyorum fakat ozaman pc win7 di simdi win10 var polonya lolipop kurup tekrar turkiye lolipop kurucam CSC kodum TUR olmasi icin odin win10 destekliyormu bilen varmı ?

mydeli

Asistan
9 Nisan 2015
388
118
43
Sagolun aksama romu indirir odini denerim odin versiyon fark edermi yoksa sammobileden romu indirince odin linkinide site veriyormu

mydeli

Asistan
9 Nisan 2015
388
118
43
arkadaşlar cihaza polonya romu atıcam az sonra, TR dönücem fakat internette TR lolipop bulamadım elinde indirebileceğim linki olan varmı 5.0.1 veya 5.1.1 olur farketmez acil